Clubrecords Outdoor

De records worden met de grootste zorg bijgehouden. Mocht u toch onjuistheden tegen komen of een nieuw record willen melden dan kan dat via records@ciko66.nl onder vermelding van: wie, wat, waar, wanneer en een link naar de geregistreerde uitslagen.
Jongens pupillen C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.7 Merlijn Bögels Zevenaar 23-jun-12
600m 2.09.60 Pim Rooswinkel Arnhem 7-okt-07
1000m 3.56.8 Maarten Soethout Arnhem 8-okt-89
4 x 40m 29.1 Tom Egbers
Mylan van Meeuwen
Pim Rooswinkel
Danny Ediagbonya
Ede 15-sep-07
Ver 3.64 Merlijn Bögels Deventer 2-jun-12
Hoog 1.15 Tom Egbers Arnhem 7-okt-07
Kogel 1kg 6.60 Danny Corba Arnhem 3-mei-03
Bal 41.32 Tom Egbers Ede 15-sep-07
Meisjes pupillen C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.9 Roos van Zwam Arnhem 7-okt-07
600m 2.12.9 Jasmijn Lau Arnhem 7-okt-07
1000m 3.59.1 Marjolijn Wannet Arnhem 24-jun-89
4 x 40m 30.3 Britt de Graaf
Dillys Kramer
Karlijn Rooswinkel
Roos van Zwam
Ede 15-sep-07
Ver 3.45 Marjolijn Wannet Ulft 3-jun-89
Hoog 1.00 Marjolijn Wannet
Tjitske Rijntjes
Ela Hutten
Nijmegen
Ulft
Arnhem
24-jun-89
28-jun-97
2001
Kogel 1kg 5.90 Christine Everaars Arnhem 2001
Bal 21.44 Dillys Kramer Haaksbergen 30-aug-08
Jongens pupillen B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.5 Hugo Snelooper
Nando Kramer
Ulft
Gendringen
23-sep-95
9-sep-06
600m 2.05.35 Koen van Zwam Arnhem 4-okt-09
1000m 3.29.24 Koen van Zwam Amsterdam 18-jul-10
4 x 40m 25.48 Wessel Fokkema
Merlijn Bögels
Pjotr Lansink
Bayo Abisoye
Amstelveen 29-sep-12
Ver 4.15 Merlijn Bögels Zutphen 14-sep-13
Hoog 1.30 Tom Egbers Zutphen 21-jun-08
Kogel 2 kg 8.10 Tom Egbers Lisse 5-jul-08
Bal 39.19 Tom Egbers Apeldoorn 7-jun-08
Meisjes pupillen B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.2 Tjitske Rijntjes Nijmegen 9-mei-98
1000m 3.31.05 Jasmijn Lau Amsterdam 6-jul-08
4 x 40m 26.39 Jasmijn Lau
Jet van der Mark
Karlijn Rooswinkel
Roos van Zwam
Apeldoorn 13-sep-08
Ver 3.85 Jasmijn Lau Apeldoorn 7-jun-08
Hoog 1.15 Pauline Dijkstra 1979
Kogel 2 kg 6.28 Dillys Kramer Gendringen 27-jun-09
Bal 24.54 Jasmijn Lau Apeldoorn 13-sep-08
Jongens pupillen A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.13 Daniljo Vriendwijk Arnhem 13-sep-14
1000m 3.14.8 Remy van Hulst Papendal 13-okt-90
4 x 60m 33.48 Sam Steffens
Merlijn Bögels
Daniljo Vriendwijk
Pjotr Lansink
Arnhem 13-sep-14
Ver 4.76 Antonny Ediagbonya Zevenaar 23-jun-12
Hoog 1.45 Tunji Abisoye Gendringen 10-sep-11
Kogel 2 kg 10.41 Antonny Ediagbonya Zutphen 14-apr-12
Bal 51.00 Wouter Suidman Nijmegen 22-sep-71
Meisjes pupillen A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.6 Tyara Hoeve Ede 15-sep-07
1000m 3.18.07 Jasmijn Lau Amsterdam 19-jul-10
4 x 60m 34.41 Kyara Bijker
Famke Heinst
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen 26-sep-09
Ver 4.31 Famke Heinst Wageningen 16-mei-09
hoog 1.30 Anne Egbers
Tijsje König
Apeldoorn
Zutphen
7-jun-08
15-sep-12
Kogel 2 kg 9.78 Benthe König Nijmegen 6-jun-09
Bal 33.80 Laura Geurtsen Apeldoorn 2-sep-06
Jongens junioren D
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
80m 10.17 Daniljo Vriendwijk Alphen a/d Rijn 10-sep-16
600m 1.40.11 Daniljo Vriendwijk Genderingen 16-sep-16
1000m 3.00.42 David Sahetapy Best 10-sep-11
80mH 76,2 cm 11.63 Danny Ediagbonya Apeldoorn 23-sep-12
1000m steeple 3.16.4 Jurgen de Haan Nijmegen 1-jun-85
4 x 80m 41.24 Bayo Abisoye
Daniljo Vriendwijk
Jean Frénel Jore
Sam Steffens
Wijchen 21-mei-16
Ver 5.62 Bob Altena Heerhugowaard 5-jun-99
Hoog 1.72 Danny Ediagbonya Amstelveen 28-mei-12
Kogel 3 kg 13.35 Danny Ediagbonya Apeldoorn 23-sep-12
Discus 1 kg 40.25 Bob Altena Amsterdam 12-sep-99
Speer 400g 46.12 Danny Ediagbonya Stadskanaal 7-jul-12
Zevenkamp 4943 Danny Ediagbonya Apeldoorn 23-sep-12
80m 10.44   ver 5.29   speer 42.47   80mH11.63   hoog 1.70   kogel 13.35   1000m 3.02.73
Meisjes junioren D
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.1 Jasmijn Lau Nijmegen 8-sep-12
600m 1.39.17 Jasmijn Lau Amstelveen 28-mei-12
1000m 3.04.85 Jasmijn Lau Amsterdam 2-sep-12
60mH 76,2 cm 9.95 Famke Heinst Apeldoorn 23-sep-12
4 x 60m 32.26 Famke Heinst
Jasmijn Lau
Benthe König
Roos van Zwam
Best 10-sep-11
Ver 4.97 Famke Heinst Nijmegen 8-sep-12
Hoog 1.55 Jip Roemaat Krommenie 24-aug-13
Kogel 2 kg 14.31 Benthe König Gemert 29-mei-11
Discus 0,75 kg 27.39 Lysanne Turk Gendringen 6-jun-07
Speer 400g 35.46 Jana Bersee Gemert 8-jun-13
Zeskamp 3388 Benthe König Amstelveen 12/13-jun-2011
60mH 10.6  hoog 1.42   speer 35.40  ver 4.43 kogel 13.79   600m 1.51.13
Jongens junioren C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.21 Daan Lubberdink Amsterdam 30-aug-14
150m 18.77 Antonny Ediagbonia Wijchen 21-mei-16
300m 36.59 Tunji Abisoye Amsterdam 31-aug-15
400m 51.79 Jorian Damen Utrecht 8-jul-07
800m 1.59.23 Jorian Damen Utrecht 9-sep-07
1000m 2.38.6 Dave de Geest Werther (DUI) 4-sep-04
1500m 4.14.61 Wouter Kreeft Hoorn 22-jun-96
100mH 84 cm 13.52 Danny Ediagbonya Gemert 1-jun-14
300mH 76,2 cm 42.0 Patrick Mandemaker Amsterdam 26-aug-90
1500m steeple 5.11.8 Jan Schlaman 1984
4 x 100m 46.80 Aftaab Elahi
Manno Laan
Storm Potkamp
Gaard van Vugt
Amstelveen 29-sep-08
4 x 400m 3.59.09 Aftaab Elahi
Manno Laan
Storm Potkamp
Gaard van Vugt
Arnhem 5-okt-08
Ver 6.47 Sander de Rijke s-Hertogenbosch 11-jun-00
Hoog 1.94 Antonny Ediagbonia Gladbeck (DUI) 9-sep-16
Polshoog 3.80 Sander de Rijke s-Hertogenbosch 11-jun-00
Kogel 4 kg 14.26 Tom Egbers Breda 12-okt-14
Discus 1 kg 51.32 Tom Egbers Tilburg 21-sep-14
Speer 600g 55.62 Tom Egbers Woerden 28-sep-14
kogelslingeren 32.60 Manno Laan Amsterdam 23-aug-08
Achtkamp 6093 Danny Ediagbonya Apeldoorn 9-jun-14
100m 11.92   ver 5.93   kogel 13.22   hoog 1.75   100mH 13.70   discus 44.45   speer 45.08    1000m 2.56.39
Meisjes junioren C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
80m 10.1 Renate Saalmink
Lotte Hendriksen
Arnhem
Nijmegen
10-sep-88
8-sep-12
150m 19.44 Lotte Hendriksen Emmeloord 18-mei-12
600m 1.36.46 Famke Heinst Stadskanaal 6-jul-14
800m 2.14.55 Anna Hightower Leiden 11-jun-16
1000m 2.53.63 Jasmijn Lau Amersfoort 13-sep-14
1500m 4.33.73 Anna Hightower Wageningen 22-jul-16
80mH 76,2 cm 12.04 Kyara Bijker Gemert 8-jun-13
300mH 76,2 cm 46.10 Famke Heinst Amsterdam 30-aug-14
4 x 80m 40.72 Famke Heinst
Jet van der Mark
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Arnhem 22-jun-13
4 x 800m 9.42.19 Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen 28-sep-14
Zweedse Estafette 2.24.29 Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen 28-sep-14
ver 5.41 Famke Heinst Arnhem 21-jun-14
Hoog 1.70 Anneke Magendans 1974
Kogel 3 kg 15.23 Benthe König Utrecht 18-jul-13
Discus 1 kg 34.04 Lisette van Veelen Uden 20-sep-96
Speer 500g 44.77 Benthe König Gemert 9-jun-13
Zevenkamp 4619 Benthe König Apeldoorn 19-mei-13
80mH 12.38   hoog 1.55   kogel 14.44   150m 19.98   ver 5.19   speer 44.77   600m 1.45.94
Jongens junioren B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 10.92 Daan Lubberdink Breda 2-jul-16
200m 21.73 Daan Lubberdink Utrecht 15-jul-16
400m 49.58 Daan Lubberdink Rotterdam 11-sep-16
800m 1.52.83 Jorian Damen Tampere(FIN) 22-jul-09
1000m 2.30.60 Jorian Damen Utrecht 10-jul-10
1500m 4.07.83 Edwin Alferink Utrecht 27-jul-90
3000m 8.48.1 Edwin Alferink Papendal 12-sep-90
110mH 91,4 cm 14.54 Gaard van Vugt Zwolle 27-jun-10
300mH 84 cm 40.9 Hendrik Jan Karenbeld Vught 12-aug-89
400mH 58.97 Gaard van Vugt Amstelveen 9-mei-10
4 x 100m 44.02 Wouter Nieuwhof
Daan Lubberdink
Yannick van Til
Dylan Tilburg
Amstelveen 27-sep-14
4 x 200m 1.32.63 Gaard van Vugt
Casper van Eijck
Manno Laan
Jeroen Brus
Amstelveen 26-sep-10
Ver 6.74 Bas Lugthart 1971
Hinkstapsprong 13.73 Arjan Berendsen Zevenaar 14-sep-86
Hoog 2.05 Bert Albers Arnhem 18-jun-89
Polsstokhoog 4.50 Sander de Rijke Apeldoorn 31-mei-02
Kogel 5 kg 14.95 Piet Broos 1966
Speer 700g 70.51 Tom Egbers Breda 2-jul-16
Discus 1,5 kg 49.04 Tom Egbers Breda 3-jul-16
Tienkamp 6131 Wouter Nieuwhof Tilburg 23-mei-15
100m 12.07  400m 55.07  1500m 4.53.92  110mh 15.96  ver 5.75 hoog 1.79  pols 3.70  kogel 12.66  discus 44.54  speer 42.23
Meisjes junioren B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.6 Monique Bogaards Dülmen (DUI) 2-okt-88
200m 24.48 Monique Bogaards Uden 5-jun-88
400m 58.38 Roos van Zwam Enschede 18-sep-16
800m 2.12.96 Famke Heinst Leiden 11-jun-16
1000m 2.53.63 Jasmijn Lau Amersfoort 13-sep-14
1500m 4.28.57 Jasmijn Lau Heusden (BEL) 16-jul-16
3000m 10.00.09 Jasmijn Lau Vught 5-mei-16
100mH 76,2 cm 14.42 Suzanne Hameka Alphen a d Rijn 2-jun-90
300mH 76,2 cm 44.32 Suzanne Hameka Leiden 30-jun-90
400nH 76,2 cm 65.56 Famke Heinst Epe 26-apr-15
4 x 100m 50.17 Kyara Bijker
Jana Bersee
Famke Heinst
Roos van Zwam
Weert 14-jun-15
4 x 800m 9.42.19 Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen 28-sep-14
Zweedse Estafette 2.24.29 Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen 28-sep-14
Ver 5.64 Carmen Manche Breda 27-jun-92
Hinkstapsprong 11.18 Carmen Manche Breda 28-jun-92
Hoog 1.79 Anneke Magendans Den Haag 5-jun-77
Kogel 3 kg 16.53 Benthe König Breda 28-jun-15
Discus 1 kg 38.31 Benthe König 28-jun-15
Speer 600g 48.23 Benthe Konig Den Haag 20-sep-15
Zevenkamp 5106 Benthe König Apeldoorn 9-jun-14
100mH 15.33   hoog 1.64   kogel 14.58   200m 26.82   ver 5.20   speer 39.18   800m 2.29.48
Jongens junioren A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 10.5 Hugo Fernandes Mendes Maastricht 22-jul-70
200m 21.42 Gregor van Betuw Utrecht 8-jul-07
400m 48.61 Dylan Tilburg Utrecht 20-mei-16
800m 1.50.95 Jorian Damen Leiden 12-jun-10
1000m 2.29.9 Abdelghani Zarhouni Ulft 23-jun-89
1500m 3.57.8 Abdelghani Zarhouni Nijmegen 12-jul-89
1 eml 4.43.66 Joris Egging Hilversum 17-sep-95
2000m 5.21.54 Abdelghani Zarhouni Duffel (BEL) 20-jun-89
3000m 8.24.2 Abdelghani Zarhouni Nijmegen 30-aug-89
5000m 14.49.1 Abdelghani Zarhouni Nijmegen 8-sep-89
10000m 30.57.3 Richard Beumer Hilversum 1-jul-87
110mH 100 cm 15.14 Jeroen Nieuwenhuis Bergen op Zoom 2-jul-89
200mH 76,2 cm 26.94 Marlon Wilsterman Hilversum 19-sep-93
400mH 91,4 cm 55.11 Bas Gregoor Amsterdam 13-jun-97
3000m steeple 10.35.77 Joris Egging Emmen 27-aug-00
4 x 100m 42.46 Julius Ediagbonya
Daan Lubberdink
Wouter Nieuwhof
Dylan Tilburg
Vught 5-jun-16
4 x 400m 3.22.4 Henk Hageman
Orlando MacDonald
Klaas Zwikker
Roy Bottse
Uden 6-sep-70
4 x 800m 7.55.2 Orlando MacDonald
Roy Bottse
Cees Frijlink
Henk Hageman
Enschede 20-sep-70
Ver 7.11 Hugo Fernandes Mendes Willemstad (NA) 5-aug-70
Hinkstapsprong 13.78 Richard Zeevat 1987
Hoog 2.14 Bert Albers Eindhoven 30-jul-91
Polshoog 4.50 Sander de Rijke (JJB) Apeldoorn 31-mei-02
Kogel 6 kg 15.30 Piet Broos 1969
Discus 1,75 kg 46.10 Gerard Sluiter Arnhem 4-okt-92
Speer 800g (oud) 67.90 René van Aalst Amsterdam 29-jun-84
Speer 800g (nieuw) 63.77 Tom Egbers Utrecht 11-aug-17
Kogelslingeren 6,25 kg 29.49 Koen van Ligten Rotterdam 11-sep-16
Tienkamp 6300 Wouter Nieuwhof Gemert 4-jun-2017
100m 11.62 ver 6.11 kogel 12.81 hoog 1.87 400m 54.51 110mH 16.01 discus 36.38 pols 4.10 speer 41.09 1500m 4.57.60
Meisjes junioren A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.62 Monique Bogaards Rotterdam 24-mei-90
200m 24.08 Monique Bogaards Plovdiv (BUL) 10-aug-90
400m 54.9 Monique Bogaards Weert 3-sep-89
800m 2.09.76 Karla van den Bogaard Santpoort 25-jun-97
1000m 2.53.63 Jasmijn Lau Amersfoort 13-sep-14
1500m 4.28.57 Jasmijn Lau Heusden (BEL) 16-jul-16
1 em 5.30.7 Stefanie Nijenhuis Eindhoven 29-apr-97
3000m 10.00.09 Jasmijn Lau Vught 5-mei-16
5000m 16.37.04 Jasmijn Lau Wageningen 22-jul-16
100mH 84 cm 14.50 Suzanne Hameka Breda 28-jun-92
200mH 76,2 cm 28.66 Suzanne Hameka Hilversum 8-jun-92
400mH 76,2 cm 61.52 Suzanne Hameka Alphen aan de Rijn 28-jun-91
3000m steeple 12.07.51 Sadie Zwikker Uden 1-jul-00
4 x 100m 47.8 Suzanne Hameka
Annique Goudemond
Monique Bogaarts
Renate Saalmink
Zevenaar 29-apr-91
4 x 400m 4.07.19 Moniek Lijster
Sadie Zwikker
Mandy van Dijk
Marloes van Kessel
Amstelveen 1-okt-00
4 x 800m 9.32.64 Famke Heinst
Roos van Zwam
Jasmijn Lau
Anna Hightower
Amstelveen 26-sep-15
Ver 5.64 Carmen Manche Breda 27-jun-92
Hinkstapsprong 11.18 Carmen Manche Breda 28-jun-92
Hoog 1.81 Anneke Magendans Oslo (NOO) 6-jun-78
Polshoog 2.40 Jana Bersee Dronten 8-mei-16
Kogel 4 kg 15.23 Benthe König Lisse 13-mei-17
Discus 1 kg 48.61 Benthe König Vught 2-jul-17
Speer 600g 42.44 Benthe König Etten Leur 29-mei-16
Kogelslingeren 4 kg 41.58 Carolijn Damen Amsterdam 6-jul-08
Zevenkamp 4801 Suzanne Hameka Emmen 1/2-jun-1991
100mH 14.81   hoog 1.52   kogel 9.30   200m 26.41   ver 5.33   speer 35.90   800m 2.21.45
Heren senioren
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 10.52 Henk Brouwer Roosendaal 20-jun-79
200m 20.95 Henk Brouwer Roosendaal 21-jun-79
400m 46.46 Toine van de Goolberg Rome (ITA) 22-sep-74
800m 1.47.6 Toine van de Goolberg Papendal 16-jul-75
1000m 2.20.3 Haico Scharn Kopenhagen (DEN) 14-aug-74
1500m 3.37.8 Haico Scharn Aarhus (DEN) 24-jun-73
1 em 3.57.2 Haico Scharn Zürich (ZWI) 16-aug-74
2000m 5.09.8 Haico Scharn Kopenhagen (DEN) 13-aug-75
3000m 7.47.2 Gerard Tebroke Keulen (DUI) 22-jun-77
5000m 13.21.68 Gerard Tebroke Zürich (ZWI) 16-aug-78
10000m 27.36.64 Gerard Tebroke Praag (TCH) 29-aug-78
10 em 45.46 Gerard Tebroke Amsterdam 7-okt-78
20 km (herleid uit uurrecord) 58.23.6 Gerard Tebroke Groningen 23-sep-78
1 uur 20.550m Gerard Tebroke Groningen 23-sep-78
Halve marathon 1.03.14 Martin Lauret Den Haag 27-mrt-99
Marathon 2.18.14 Gerard Tebroke New York (USA) 21-okt-79
110mH 106,7 cm 15.0 Jan Parlevliet
Ab Brouwer

1965
20-jun-82
200mH 76,2 cm 25.6 Jan Parlevliet 1966
400mH 91,4 cm 54.93 Wim Zwikker Groningen 6-aug-78
3000m steeple 8.19.16 Simon Vroemen Hechtel (BEL) 19-jul-97
5.000m Snelwandelen 23.29.5 Koos Keijzer Rotterdam 3-jun-74
10.000m Snelwandelen 48.42.0 Koos Keijzer Schoonhoven 29-mei-74
20.000m Snelwandelen 1.40.37 Koos Keijzer Bremen (DUI) 9-jun-74
4 x 100m 41.95 Louk Donck
Bas Gregor
Robert Jansen
Werner Andrea
Vught 24-sep-00
4 x 200m 1.30.38 Wouter Brus
Jeffrey Buckle
Ezra Hendriks
Ramirez Rivers
Amstelveen 30-sep-07
4 x 400m 3.21.1 Henk Hageman
Orlando MacDonald
Wim Slangewal
Theo van de Boom
26-sep-71
4 x 800m 7.35.8 Gerard Tebroke
Hans Ruiter
Haico Scharn
Theo van de Boom
Uden 5-sep-70
4 x 1500m 15.35.4 Gerard Tebroke
Hans Ruiter
Haico Scharn
Harry Arts
Uden 6-sep-70
Ver 7.37 Bram Ruissen Spijkenisse 8-mei-11
Hinkstapsprong 14.32 Anne Lourens Amsterdam 22-aug-48
Hoog 2.15 Bert Albers Uden 21-mei-95
Polshoog 4.50 Sander de Rijke (JJB) Apeldoorn
Kogel 7,26 kg 18.12 Pieter van der Kruk Lisse 1-mei-99
Discus 2 kg 66.03 Pieter van der Kruk Leiden 4-aug-99
Speer 800g 80.51 Johan van Lieshout Lahti (FIN) 6-jun-99
Kogelslingeren 7,26 kg 55.02 Marinus Schreuder Apeldoorn 1-aug-81
Tienkamp 5846 Jeroen Nieuwenhuis Arnhem 5/6-okt-1991
100m 11.7 ver 5.88  kogel 9.80 hoog 1.85 400m 52.2 110mH 16.1 discus 27.60 polshoog 3.90 speer 42.96 1500m 4.56.1
Dames senioren
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.56 Karin de Lange Vught 24-mei-92
200m 23.41 Karin de Lange Barcelona (ESP) 3-aug-92
400m 52.01 Letitia Vriesde Papendal 12-jul-97
800m 1.57.35 Letitia Vriesde Edmonton (CAN) 11-aug-01
1000m 2.37.89 Letitia Vriesde Nice (FRA) 2-jul-02
1500m 4.09.21 Grete Koens Leverkusen (DUI) 20-aug-00
1 em 4.40.44 Grete Koens Hilversum 23-mei-94
3000m 8.53.01 Grete Koens Helsinki (FIN) 29-jun-94
5000m 15.20.91 Grete Koens Helsinki (FIN) 25-jun-96
10000m 34.31.71 Isabelle Heusinkveld Keulen (DUI) 27-aug-89
15 km 52.57 Grete Koens Alphen aan de Rijn 12-mrt-94
10 em 57.54 Sandra ter Horst Uithoorn (Kenwoodrun) 25-jan-04
Halve marathon 1.16.18 Sandra ter Horst Den Haag (CPC) 23-mrt-02
Marathon 2.45.38 Sandra ter Horst Eindhoven 9-okt-05
100mH 84 cm 14.31 Suzanne Hameka Oordegem (BEL) 28-jun-97
200mH 76,2 cm 28.21 Suzanne Hameka Hilversum 17-sep-95
400mH 76,2 cm 59.89 Suzanne Hameka Hengelo 1-jun-98
3000m steeple 12.07.51 Sadie Zwikker Uden 1-jul-00
4 x 100m 45.60 Tjouke Ebbers
Anja Hopman
Karin de Lange
Monique Bogaarts
Eindhoven 21-mei-95
4 x 200m 1.44.6 30-aug-69
4 x 400m 3.49.16 Suzanne Hameka
Monique Bogaarts
Tjouke Ebbers
Letitia Vriesde
Vught 22-jun-97
4 x 800m 9.38.9 Dineke Hogenhout
Ria van Houten
Dina Jansen vd Bliek
Christine Schellevis
1972
Ekiden 2.44.51 Stefanie Nijenhuis
Sandra ter Horst
Karla van den Boogaard
Mirjam Pietersma
Saskia Kooyman
Sanne Geers
Vught 21-mrt-99
Ver 5.74 Imke Vaal Vught 5-jun-55
Hinkstapsprong 12.00 Marjorie Huysmans Krommenie 4-jul-93
Hoog 1.81 Anneke Magendans Oslo (NOO) 6-jun-78
Polshoog 2.60 Marloes Schennink Uden 13-sep-15
Kogel 4 kg 18.87 Corrie de Bruin Papendal 18-jul-98
Discus 1 kg 63.88 Corrie de Bruin Groningen 11-jul-98
Speer 600g (oud) 55.68 Marjo Bus Dublin (IER) 11-jun-94
Speer 600g (nieuw) 51.88 Marjo Bus Apeldoorn 26-jun-99
Kogelslingeren (4 kg) 44.10 Susan Peters Zutphen 10-jun-11
Gewichtwerpen 9,08 kg 12.81 Susan Peters Zutphen 10-jun-11
Zevenkamp 4928 Suzanne Hameka Alphen aan de Rijn 1/2-jun-1993
100mH 14.90   hoog 1.59   kogel 9.79   200m 26.38   ver 5.21   speer 38.92   800m 2.21.34
Heren Masters 35+    
100m 10.91 Henk Brouwer Papendal 7-jun-89
200m 21.6 Henk Brouwer Papendal 29-jun-90
400m 48.3 Henk Brouwer Helmond 21-mei-89
800m 1.58.9 Henk Brouwer Papendal 14-okt-89
1.000m 2.40.65 Gaby van Caulil (M40) Drunen 22-jun-10
1.500m 3.53.70 Daan Kers 2003
3.000m 8.26.60 Daan Kers 2003
4 x 100m  47.05 Ramirez Rivers
Ezra Hendriks
Sten vd Graaf
Luc de Krosse
Amstelveen  26-sep-15
Zweedse Estafette 2.06.39 Ramirez Rivers
Ezra Hendriks
Sten vd Graaf
Luc de Krosse
Hengelo 5-jun-16
110mH 99,1 cm 16.2 Henk Brouwer Hilversum 25-jun-89
400mH 91,4 cm 57.40 Henk Brouwer Zwolle 23-sep-89
3000m steeple 9.45.64 Gaby van Caulil (M40) Oosterhout 13-jun-10
Ver 5.89 Henk Brouwer Arnhem 1-okt-88
Hoog 1.63 Gurmukh Sahans Gemert 1-jun-14
Polshoog 3.20 Rien ten Broek Amsterdam 26-jun-94
Kogel 7,26 kg 14.92 Gerard Sluiter Krommenie 21-jun-09
Speer 800g 41.62 Gurmukh Sahans Gemert 7-jun-15
Discus 2 kg 50.34 Gerard Sluiter Krommenie 22-jun-08
Kogelslingeren 7,26 kg 55.02 Marinus Schreuder Apeldoorn 1-aug-81
Tienkamp 5172 Gurmukh Sahans Lyon (FRA) 16-aug-15
100m 12.65 110mh 17.87 1500m 4.59.20 400m 58.35 discus 30.18 hoog 1.62 ver 5.75 speer 40.64 polstok 3.00 kogel 10.67
Heren Masters 40+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.2 Henk Brouwer Arnhem 1-okt-94
200m 23.30 Henk Brouwer Rheine (DUI) 24-sep-94
400m 51.96 Henk Brouwer Hilversum 7-mei-95
800m 2.06.78 Gaby van Caulil Utrecht 18-jun-10
1.000m 2.40.65 Gaby van Caulil Drunen 22-jun-10
1.500m 4.13.39 Gaby van Caulil Uden 3-jul-10
1 em 4.46.83 Rob van Kooten Amersfoort 6-jun-01
3.000m 8.57.34 Gaby van Caulil Utrecht 9-jul-10
5.000m 15.24.82 Chris Henet Uden 1-jul-00
10.000m 32.47.99 Chris Henet Epe 25-apr-03
15 km 49.40 Chris Henet Nijmegen 24-mei-99
10 em 54.46 Chris Henet Nijkerk (Burchtloop) 4-mei-02
20 km 1.09.38 Chris Henet Alphen aan de Rijn 9-mrt-03
Halve marathon 1.11.07 Chris Henet Hierden/Harderwijk 10-mrt-01
30 km 1.50.06 Gaby van Caulil Schoorl 10-feb-13
Marathon 2.30.38 Rob van Kooten Rotterdam 28-apr-99
60 km 4.57.49 Ab Janssen Texel (60 van Texel) 17-apr-95
100 km 9.14.55 Peter Janssen Amsterdam 31-mei-14
110mH 106,7 cm 18.98 Henk Brouwer Uden 21-mei-95
3000m steeple 9.45.64 Gaby van Caulil Oosterhout 13-jun-10
Ver 5.68 Henk Brouwer Arnhem 2-okt-93
Polshoog 3.20 Rien ten Broek Amsterdam 26-jun-94
Kogel 7,26 kg 14.71 Mario Egbers 2007
Discus 2 kg 44.08 Mario Egbers 2007
Speer 26.66 Jurjen Bersee Steenwijk 8-mei-16
Kogelslingeren 7,26 kg 54.68 Marinus Schreuder Steenbergen 28-jun-83
Heren Masters 45+    
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 12.1 Henk Brouwer Arnhem 1999
200m 26.59 Luc de Krosse Hengelo 5-jun-16
400m 62.30 Ruud Jansen Den Helder 14-mei-12
5000m 18.07.12 Erik Delpeut Hengelo 5-jun-16
10.000m 33.38.62 Chris Henet 2005
4 x 100m 52.49 Henk Brouwer
Henk Spelt
Peter van Eijk
Willy Bouwmeester
Amstelveen 17-sep-05
4 x 200m 1.54.25 2007
3000m steeple 10.17.15 Gaby van Caulil  Amersfoort 12-jun-16
Ver 4.81 Henk Brouwer Arnhem 1999
Hoog 1.60 Roland Hartjes Steenwijk 8-mei-16
Kogel 11.42 Wim Thewissen 2000
Discus 29.23 Wim Thewissen 1999
Speer 37.36 Roland Hartjes Steenwijk 8-mei-16
Heren Masters 50+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100 14.55 Frank Zanderink Hengelo 8-mei-16
400m 1.00.32 Evert Dorregeest Utrecht 14-jun-14
800m 2.16.42 Dick Leseman Wageningen 15-jun-11
1000m 3.00.60 Evert Dorregeest Utrecht 20-jun-14
1.500m 4.31.92 Dick Leseman Drunen 5-jun-11
1 em 5.01.34 Dick Leseman Zwolle 9-jun-11
3.000m 9.51.7 Dick Leseman Arnhem 9-apr-11
5.000m 16.29.55 Chris Henet 2009
10.000m 34.43.89 Chris Henet 2009
10 km 35.31 Dick Leseman Hollandscheveld 20-aug-11
15 km 54.17 Dick Leseman Nijmegen(7-heuvelenloop) 20-nov-11
10 em 58.57 Eef Lijster Winterswijk (Mijlenloop) 5-mrt-05
20 km 1.15.33 Thees Buchli 1986
Halve marathon 1.16.32 Eef Lijster Den Haag (CPC) 19-mrt-05
25 km 1.36.04 Thees Buchli 1986
Marathon 2.55.23 Eef Lijster Eindhoven 14-okt-07
3000m steeple 10.42.28 Chris Henet 2009
Hoog 1.40 Ruud Jansen Kerkrade 22-jun-14
Ver 4.24 Frank Zanderink Hengelo 5-jun-16
Kogel 9.69 Henk Brouwer Enschede 20-jun-10
Discus 29.00 Henk Brouwer Steenwijk 18-apr-10
Heren Masters 55+    
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
400mH 76,2 cm 63.31 Jan Parlevliet 1987
5.000m 19.53.15 Eef Lijster Roosendaal 11-mei-14
Kogel 9.69 Henk Brouwer Enschede 20-jun-10
Kogelslingeren 6 kg 29.40 Henk Brouwer 2012
Heren Masters 60+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
10 km 39.04 Eef Lijster Eindhoven 11-okt-15
15 km 1.01.13 Eef Lijster Posbankloop Velp 27-sep-15
Halve marathon 1.26.14 Eef Lijster WK Lyon (Fr.) 16-aug-15
25 km 2.03.40 Jan Tak Lisse 14-okt-89
30 km 2.25.34 Rien de Lange Vorden (Achtkastelenloop) 2-apr-00
Marathon 3.30.18 Bert Eendebak Zwolle (Zuiderzeemarathon) 30-nov-02
Kogel 9.06 Henk Brouwer Kerkrade 22-jun-16
Discus 28.84 Henk Brouwer Kerkrade 22-jun-16
Speer 600 gr 36.53 Klaas Nienhuis Ljubijana (SLO) 31-jul-08
Kogelslingeren 23.15 Henk Brouwer Hengelo 5-jun-16
Heren Masters 65+    
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
 Gewichtwerpen 9,08 kg  17.85  Rinus Schreuder  –  2011
Dames Masters 35+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 12.71 Wilma van Gool Papendal 11-jun-84
200m 27.0 Wilma van Gool Nijmegen 16-jun-85
400m 54.30 Letitia Vriesde Athene (GRE) 6-mei-00
800m 1.57.35 Letitia Vriesde Edmonton (CAN) 12-aug-01
1000m 2.35.89 Letitia Vriesde Nice (FRA) 2-jul-02
1500m 4.15.24 Letitia Vriesde Portland (USA) 25-jun-00
1 em 5.14.41 Manon Mensink Zwolle 9-jun-11
3000m 10.25.67 Manon Mensink Wageningen 13-aug-10
5000m 18.00.37 Sandra de Jonge Wageningen 21-mei-10
10000m 33.27 Grete Koens Voorthuizen 24-jul-02
15 km 57.05 Grete Koens Grootebroek 25-jan-04
10 em 1.02.22 Lia Wijnberger (V40) Winterswijk 3-mrt-12
20 km 1.32.12 Joke Toepoel (V50) Alphen a/d Rijn 12-mrt-00
Halve marathon 1.21.52 Lia Wijnberger (V40) Venlo 25-mrt-12
25 km 1.56.49 Annie Bloed (V40) 1987
30 km 2.18.28 Annie Bloed (V40) 1987
Marathon 3.19.49 Annie Bloed (V40) Wageningen 28-mei-88
100mH 84 cm 12.54 Ingrid Smit (V45) Stadskanaal 7-jul-13
400mH 76,2 cm 1.12.66 Alet Ludwig Den Haag 19-jun-11
4 x 100 m 54.63 Angelique Luijpen
Alet Ludwig
Rebekka Bersee
Ingrid Smit
Steenwijk 8-mei-16
4 x 200 m 1.58.93 Karin de Lange
Alet Ludwig
Ingrid Smit
Angelique Luijpen
Amstelveen 29-sep-12
Zweedse Estafette 2.34.94 Manon Mensink
Alet Ludwig
Angelique Luijpen
Ingrid Smit
Enschede 7-sep-14
Ver 5.06 Ingrid Smit (V45) Lyon (FRA) 11-aug-15
Hoog 1.51 Angelique Luijpen (V40) Utrecht 15-jun-14
Kogel 4 kg 10.20 Ans Honkoop (V40) Arnhem 21-mei-89
kogelslingeren 34.35 Karin Nienhuis Ljubijana (SLO) 27-jul-08
Discus 1 kg 37.50 Karin Nienhuis Amersfoort 14-apr-06
Speer 600g 51.88 Marjo Bus Apeldoorn 27-jun-99
Dames Masters 40+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 13.28 Ingrid Smit (V45) Utrecht 6-sep-15
200m 26.86 Ingrid Smit (V45) Lyon (FRA) 10-aug-15
400m 65.41 Manon Mensink Steenwijk 8-mei-16
800m 2.18.41 Manon Mensink Lyon (FRA) 9-aug-15
1000m 3.23.30 Jannemien Bosman 2010
1500m 4.43.30 Manon Mensink Lyon (FRA) 14-aug-15
3000m 10.29.31 Lia Wijnberger Utrecht 10-aug-12
5000m 18.00.90 Lia Wijnberger Wageningen 30-mei-12
10000m 37.13.95 Lia Wijnberger Emmeloord 19-mei-12
15 km 56.44 Lia Wijnberger ’s Heerenberg (Montferlandrun) 1-dec-13
10 em 1.02.22 Lia Wijnberger Winterswijk 3-mrt-12
20 km 1.32.12 Joke Toepoel (V50) Alphen a/d Rijn 12-mrt-00
Halve marathon 1.21.52 Lia Wijnberger Venlo 25-mrt-12
25 km 1.56.49 Annie bloed 1987
30 km 2.18.28 Annie Bloed 1987
Marathon 3.07.12 Sandra de Jonge Berlijn (DUI) 29-sep-13
80mH 76,2 cm 12.37 Ingrid Smit (V45) Lyon (FRA) 15-aug-15
100mH 84 cm 17.38 Ingrid Smit Gemert 31-mei-14
400mH 76cm 70.90 Alet Ludwig Amersfoort 12-jun-16
4 x 100 54.63 Angelique Luijpen
Alet Ludwig
Rebekka Bersee
Ingrid Smit
Steenwijk 8-mei-16
Zweedse Estafette 2.35.60 Manon Mensink
Ingrid Smit
Alet Ludwig
Angelique Luijpen
Beverwijk 6-sep-15
Ver 5.09 Ingrid Smit (V45) Lyon (FRA) 11-aug-15
Hoog 1.51 Angelique Luijpen Utrecht 15-jun-14
Kogel 4 kg 10.20 Ans Honkoop Arnhem 21-mei-89
Discus 36.39 Karin Nienhuis Utrecht 15-jun-14
Speer 600g 34.42 Marjo Bus (V45) Drachten 16-sep-12
Gewichtwerpen 9.83 Karin Nienhuis 2011
Zevenkamp 4678 Ingrid Smit Porto Alegre (BRA) 17-okt-13
80mh 12.67 hoog 1.42 kogel 8.00 200m 27.42 800m 2.44.06 ver 4.97 speer 20.58
Dames Masters 45+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 13.28 Ingrid Smit Utrecht 6-sep-15
200m 26.86 Ingrid Smit Lyon (FRA) 10-aug-15
400m 1.08.76 Ingrid Smit Vught 4-sep-16
800m 2.37.50 Lia Wijnberger Hengelo 5-jun-16
1500m 5.06.10 Lia Wijnberger Utrecht 30-mei-14
3000m 10.39.18 Lia Wijnberger Leiden 2-jul-14
5000m 18.24.35 Lia Wijnberger Wageningen 23-mei-14
10000m 39.17.08 Lia Wijnberger Lyon (FRA) 10-aug-15
15 km 58.53 Lia Wijnberger Velp (Posbankloop) 28-sep-14
Halve marathon 1.24.50 Lia Wijnberger Amsterdam 14-okt-14
Marathon 3.40.21 Majo Joostens (V50) Rotterdam 1997
80mH 76,2 cm 12.37 Ingrid Smit Lyon (FRA) 15-aug-15
100mH 84 cm 17.38 Ingrid Smit Gemert 31-mei-14
Ver 5.09 Ingrid Smit Lyon (FRA) 11-aug-15
Hoog 1.46 Ingrid Smit Lyon (FRA) 4-aug-15
Kogel 4 kg 9.06 Karin Nienhuis Kerkrade 17-mei-15
Discus 1 kg 36.39 Karin Nienhuis Utrecht 15-jun-14
Speer 600g 34.42 Marjo Bus Drachten 16-sep-12
Kogelslingeren 28.77 Karin Nienhuis Hengel;o 5-jun-16
Zevenkamp 4678 Ingrid Smit Porto Alegre (BRA) 17-okt-13
80mh 12.67 hoog 1.42 kogel 8.00 200m 27.42 800m 2.44.06 ver 4.97 speer 20.58
Dames Masters 50+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
 800m  3.01.07  Josan Tielen  Hengelo  5-jun-16
1500m 5.48.08 Josan Tielen Oud-Beijerland 21-jun-15
3000m 12.57.41 Josan Tielen Arnhem 3-okt-15
Speer 600g 23.34 Karin de Lange Beverwijk 6-sep-15
15 km 1.11.48 Majo Joostens Nijmegen 1998
Halve marathon 1.43.34 Majo Joostens Enschede 1998
Marathon 3.40.21 Majo Joostens Rotterdam 1997
Dames Masters 60+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
3000m 13.23.99 Maria Peters 2010
10 km 49.51 Maria Peters Bemmel 2014
15 km 1.11.48 Majo Joostens Nijmegen (7-heuvelenloop) 1998
Halve marathon 1.43.34 Majo Joostens Enschede 1998
Marathon 3.43.04 Majo Joostens Keulen (DUI) 1998