Clubrecords Indoor

De records worden met de grootste zorg bijgehouden. Mocht u toch onjuistheden tegen komen of een nieuw record willen melden dan kan dat via records@ciko66.nl onder vermelding van: wie, wat, waar, wanneer en een link naar de geregistreerde uitslagen.
Jongens pupillen C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 7.26 Pim Rooswinkel Wageningen 20-jan-07
50m 10.16 Koen van Ligten Dortmund 13-mrt-05
600m 2.20.15 Merlijn Bögels Apeldoorn 3-mrt-12
1000m 4.18.29 Koen van Ligten Dortmund 13-mrt-05
Ver 3.08 Merlijn Bögels Apeldoorn 3-mrt-12
Hoog 1.15 Tom Egbers Enschede 28-okt-07
Kogel 6.18 Danny Corba Apeldoorn 9-feb-03
Meisjes pupillen C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 7.1 Christine Everaars Arnhem 17-dec-00
50m 9.36 Esther Bouwmeister Dortmund 13-mrt-05
600m 2.30.54 Dillys Kramer Groningen 26-jan-08
800m 3.27.80 Dillys Kramer Dortmund 9-mrt-08
Ver 2.94 Dillys Kramer Dortmund 9-mrt-08
Kogel 6.38 Michelle Bouwmeister Apeldoorn 9-feb-03
Hoog 0.95 Dillys Kramer Zoetermeer 15-mrt-08
Jongens pupillen B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.5 Pim Rooswinkel Apeldoorn 10-feb-08
50m 8.26 Tom Egbers Dortmund 9-mrt-08
600m 2.13.42 Merlijn Bögels Apeldoorn 3-mrt-13
1000m 3.51.42 Pim Rooswinkel Dortmund 9-mrt-08
Ver 4.02 Tom Egbers Dortmund 9-mrt-08
Hoog 1.30 Tom Egbers Enschede 26-okt-08
Kogel 7.67 Tom Egbers Enschede 26-okt-08
Meisjes pupillen B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.6 Jasmijn Lau Apeldoorn 10-feb-08
50m 8.54 Anne Egbers Dortmund 19-feb-06
600m 2.22.84 Wiep vd Mark Apeldoorn 2-mrt-14
Ver 3.39 Jasmijn lau Arnhem 16-dec-07
Hoog 1.05 Vera Kooiman Apeldoorn 10-feb-02
Anne Egbers Wageningen 21-jan-06
Kogel 6.56 Dillys Kramer Enschede 25-okt-09
Estafette 4 x 50m 35.59 Anne Egbers
Esther Bouwmeister
Merel Leenen
Esther König
Dortmund 19-feb-06
Jongens pupillen A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.4 Jorian Damen Apeldoorn 9-feb-03
Nando Kramer 10-feb-08
50m 7.88 Nando Kramer Dortmund 9-mrt-08
60m 8.43 Danilo Vriendwijk Apeldoorn 2-mrt-14
600m 1.51.72 Danilo Vriendwijk Apeldoorn 2-mrt-14
1000m 3.33.06 Pim Rooswinkel Apeldoorn 15-feb-09
Hoog 1.30 Bas Rooswinkel Wageningen 19-jan-08
Tom Egbers Enschede 8-mrt-09
Bayo Abisoye Apeldoorn 3-mrt-13
Ver 4.41 Antonny Ediagbonya Apeldoorn 3-mrt-12
Kogel 2 kg 10.06 Tom Egbers Arnhem 13-dec-09
Estafette 4 x 50m 35.40 Ivar Stinissen
Robin Cremers
Tom Kraus
Jonne Keizer
Dortmund 19-feb-06
Meisjes pupillen A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.5 Anne Egbers Apeldoorn 10-feb-08
50m 7.76 Anne Egbers Dortmund 9-mrt-08
60m 9.07 Tyara Hoeve Arnhem 17-dec-06
600m 2.07.94 Fleur Mollen Apeldoorn 3-mrt-12
1000m 3.16.45 Jasmijn Lau Apeldoorn 7-feb-10
4 x 50m 31.67 Anouk van Amerongen
Laura Geurtsen
Michelle Bouwmeister
Rense Leseman
Dortmund 19-feb-06
Ver 3.95 Fleur Mollen Apeldoorn 3-mrt-12
hoog 1.30 Tjitske Reintjes Arnhem 19-dec-99
Kogel 2 kg 9.61 Anne Egbers Enschede 26-okt-08
Jongens junioren D
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 7.0 Bob Altena Dortmund 17-jan-99
60m 7.86 Tunji Abisoye Apeldoorn 19-jan-13
150m 20.88 Sam Steffens Apeldoorn 6-feb-16
300m 45.27 Sam Steffens Apeldoorn 6-feb-16
1000m 3.11.00 Jorian Damen Dortmund 7-mrt-04
50mH 76,2 cm 7.54 Nando Kramer Wageningen 30-jan-10
60mH 76,2 cm 9.55 Bob Altena Dortmund 21-mrt-99
Ver 5.46 Bob Altena Dortmund 7-mrt-99
Hoog 1..56 Jeffrie Buckle Dortmund 7-mrt-04
Kogel 3 kg 12.55 Danny Ediagbonya Apeldoorn 12-jan-12
Meisjes junioren D
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 7.34 Marcella Vulperhorst Emmeloord 14-feb-04
60m 8.37 Lotte Hendriksen Utrecht 21-feb-10
600m 1.43.44 Kyara Bijker Apeldoorn 22-jan-11
1000m 3.11.62 Jasmijn Lau Apeldoorn 21-jan-12
60mH 76,2 cm 10.09 Doortje van der Mark Enschede 31-okt-04
Ver 4.91 Famke Heinst Apeldoorn 21-jan-12
Hoog 1.50 Isa Hartjes Apeldoorn 21-jan-17
Kogel 2 kg 12.16 Anne Egbers Groningen 16-jan-10
Jongens junioren C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.5 Patrick Mandemaker Zwolle 20-jan-90
60m 7.55 Sander de Rijke Dortmund 20-feb-00
800m 2.04.11 Jorian Damen Dortmund 4-mrt-07
1000m 2.48.71 Jorian Damen Dortmund 4-feb-07
1500m 4.16.8 Wouter Kreeft Dortmund 11-feb-96
60mH 84 cm 8.7 Sander de Rijke Dortmund 27-feb-00
Ver 6.38 Sander de Rijke Dortmund 27-feb-00
Hoog 1.85 Antonny Ediagbonya Apeldoorn 24-jan-16
Polshoog 3.40 Sander de Rijke Zoetermeer 18-mrt-00
Antonny Ediagbonya Apeldoorn 14-feb-16
Kogel 4 kg 12.88 Sander de Rijke Arnhem 19-dec-99
Meisjes junioren C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 7.0 Peggy Lindeboom Zwolle 20-jan-90
7.24 Marloes van Kessel Zwolle 25-jan-97
60m 7.81 Renate Saalmink Eelde 7-jan-89
600m 1.41.37 Famke Heinst Apeldoorn 19-jan-14
800m 2.16.68 Jasmijn Lau Apeldoorn 9-feb-14
1000m 3.11.62 Jasmijn Lau Apeldoorn 21-jan-12
1500m 4.45.72 Anna Hightower Apeldoorn 18-feb-17
60mH 76,2 cm 9.50 Tjitske Rijntjes Zuidbroek 25-jan-04
Ver 5.16 Benthe König Apeldoorn 20-jan-13
Hoog 1.70 Anneke Magendans Arnhem 12-jan-74
Kogel 3 kg 14.85 Benthe König Apeldoorn 20-jan-13
Jongens junioren B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 7.11 Daan Lubberdink Apeldoorn 20-feb-16
200m 22.11 Daan Lubberdink Apeldoorn 21-feb-16
400m 51.59 Tunji Abisoye Apeldoorn 21-feb-16
800m 1.56.94 Jorian Damen Apeldoorn 21-feb-16
1000m 2.39.2 Edwin Alferink Dortmund 12-feb-89
1500m 4.13.4 Lex Lugthart Arnhem 17-feb-74
3000m 9.11.60 Edwin Alferink Den Haag 11-feb-90
60mH 91,4 cm 8.32 David Martha Dortmund 7-jan-01
Ver 6.62 Harm Janssen Dortmund 26-2-1995
Hinkstapsprong 13.39 Arjan Berendsen Zuidlaren 8-feb-86
Hoog 1.97 Julius Ediagbonya Apeldoorn 9-feb-14
Polsstokhoog 4.15 Sander de Rijke Zuidbroek 19-jan-02
Kogel 5 kg 14.95 Piet Broos 1966
Zevenkamp 4635 Sander de Rijke Gent 3-2-2002
60m=7.36   ver=6.29   kogel=12.71   pols=3.90   60mh=8.90   hoog=1.73  1000m=3.01.56
Meisjes junioren B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.96 Simone Verheij Utrecht 6-feb-05
60m 7.3 Monique Bogaards Dortmund 21-feb-88
200m 25.3 Monique Bogaards Dortmund 24-jan-88
400m 59.82 Suzanne Hameka Den Haag 11-feb-89
800m 2.14.60 Famke Heinst Apeldoorn 21-feb-16
1500m 4.42.32 Famke Heinst Apeldoorn 6-feb-16
3000m 9.50.91 Jasmijn Lau Apeldoorn 28-feb-15
60mH 76,2 cm 8.94 Kyara Bijker Apeldoorn 1-mrt-15
Ver 5.42 Carmen Manche Den Haag 8-feb-92
Hinkstapsprong 10.89 Carmen Manche Den Haag 6-mrt-93
Hoog 1.75 Anneke Magendans Arnhem 31-jan-76
Kogel 3 kg 15.83 Benthe König Dortmund 28-feb-15
Vijfkamp 3659 Benthe König Apeldoorn 16-feb-14
60mH=9.21   hoog=1.57   kogel=14.54  ver=5.30  800m=2.35.16
Jongens junioren A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.20 Casper van Koppenhagen Zwolle 14-jan-89
60m 6.8 Casper van Koppenhagen Dortmund 29-jan-89
200m 21.76 Daan Lubberdink Apeldoorn 11-feb-17
400m 49.06 Dylan Tilburg Apeldoorn 21-feb-16
800m 1.52.93 Jorian Damen Apeldoorn 6-feb-11
1000m 2.39.2 Edwin Alferink Dortmund 6-feb-11
1500m 4.06.1 André Fenneman Arnhem 1-feb-76
3000m 9.01.72 Sem van den Eijnde Apeldoorn 28-feb-15
4 x 200m 1.38.16 Apeldoorn 9-feb-14
60mH 100 cm 8.21 Danny Ediagbonya Apeldoorn 28-jan-17
Ver 6.99 Bram Ruissen Dortmund 4-jan-09
Hinkstapsprong 13.39 Arjan Berendsen Zuidlaren 8-2-1986
Hoog 2.13 Bert Albers Den Haag 16-feb-91
Polshoog 4.40 Sander de Rijke Zoetermeer 21-dec-02
Kogel 6 kg 12.84 Wouter Nieuwhof Apeldoorn 13-2-2016
Zevenkamp 4318 Wouter Nieuwhof Apeldoorn 14-2-2016
60m=7.55   ver=6.03   kogel=12.84   hoog=1.78   60mH=9.42   pols=3.46   1000m=3.03.25
Meisjes junioren A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.49 Monique Bogaards Eelde 6-jan-90
60m 7.53 Monique Bogaards Den Haag 4-feb-89
200m 24.43 Monique Bogaards Den Haag 18-feb-90
400m 57.00 Roos van Zwam Apeldoorn 18-feb-17
800m 2.11.48 Karla van den Bogaard Den Haag 9-feb-97
1000m 3.07.5 Suzanne Hameka Dortmund 8-mrt-92
1500m 4.42.32 Famke Heinst Apeldoorn 6-feb-16
3000m 9.50.91 Jasmijn Lau Apeldoorn 28-feb-15
60mH 83,8 cm 9.07 Suzanne Hameka Zwolle 19-jan-91
4 x 200m 1.48.14 Marijn Donkers
Mandy van Dijk
Leontien Thewissen
Marloes van Kessel
Den Haag 27-feb-99
Ver 5.42 Carmen Manche Den Haag 8-feb-92
Hinkstapsprong 11.26 Carmen Manche Den Haag 27-feb-94
Hoog 1.79 Anneke Magendans Zwolle 5-feb-78
Kogel 4 kg 14.63 Benthe König Apeldoorn 21-feb-16
Zevenkamp 3398 Suzanne Hameka Zwolle 19-1-1991
60mH=9.07   hoog=1.51   kogel=9.08  ver=5.29  800m=2.24.57
Heren senioren
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.13 Mike van Eyck Zwolle 21-jan-95
60m 6.92 Gregor van Betuw Dortmund 20-jan-08
200m 21.76 Daan Lubberdink Apeldoorn 11-feb-17
400m 48.4 Raymond Heerenveen Dortmund 28-feb-78
800m 1.51.19 Robert Spoek Dortmund 16-jan-00
1000m 2.35.00 Robert Spoek Gent 11-jan-04
1500m 3.42.3 Haico Scharn Leiden 24-feb-73
3000m 7.54.8 Bram Wassenaar Arnhem 12-jan-71
50mH 106,7 cm 7.51 Jeroen Nieuwenhuis Zwolle 18-jan-92
60mH 106,7 cm 8.43 Ab Brouwer Zwolle 31-jan-81
3.000m SnW 13.55.0 Koos Keijzer Groningen 1-mrt-75
4 x 200m 1.31.10 Christiaan de Jong
Werner Andrea
Pieter Moedt
Bas Gregoor
Den Haag 8-feb-98
Ver 6.99 Bram Ruissen Dortmund 4-jan-09
Hinkstapsprong 13.93 Richard Zeevat Zwolle 24-jan-93
Hoog 2.15 Bert Albers Dortmund 22-jan-95
Polshoog 4.40 Sander de Rijke Zoetermeer 21-dec-02
Kogel 7,26 kg 17.80 Pieter van der Kruk Den Haag 20-feb-99
Dames senioren
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.48 Karin de Lange Den Haag 17-mrt-91
60m 7.44 Karin de Lange Den Haag 15-feb-92
200m 23.75 Karin de Lange Genua (I) 1-mrt-92
400m 53.93 Monique Bogaads Den Haag 15-feb-95
800m 1.59.67 Letitia Vriesde Stockholm (S) 19-feb-98
1000m 2.38.30 Letitia Vriesde Stuttgart (D) 25-feb-99
1500m 4.23.8 Saskia Brouwer Zwolle 21-jan-81
3000m 9.42.74 Isabelle Heusinkveld Den Haag 3-feb-89
50mH 83,8 cm 7.71 Suzanne Hameka Zwolle 21-jan-95
60mH 83,8 cm 8.90 Suzanne Hameka Den Haag 25-feb-96
4 x 200m 1.40.07 Anja Hopman
Suzanne Hameka
Karin de Lange
Monique Bogaards
Den Haag 8-feb-95
Ver 5.42 Carmen Manche Den Haag 8-feb-92
Hinkstapsprong 11.63 Esther Albers Den Haag 25-feb-96
Hoog 1.79 Anneke Magendans Zwolle 5-feb-78
Kogel 4 kg 18.97 Corrie de Bruin Valencia (E) 28-feb-98
Vijfkamp 3562 Suzanne Hameka Zwolle 23-1-1993
60mH=9.02   hoog=1.63   kogel=9.78  ver=5.22   800m=2.25.07
Heren Masters 35+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 7.0 Henk Brouwer Dortmund 15-jan-89
200m 22.79 Ezra Hendriks Apeldoorn 15-feb-15
400m 49.93 Henk Brouwer Dortmund 20-jan-90
3.000m 9.02.17 Patrick Weijers Apeldoorn 4-mrt-12
4 x 200m 1.37.26 Sten vd Graaf
Luc de Krosse
Ezra Hendriks
Ramirez Rivers
Apeldoorn 30-jan-16
60mH 106,7 cm 9.87 Gurmukh Sahans Apeldoorn 15-feb-15
Ver 5.73 Ramirez Rivers Apeldoorn 15-feb-15
Hoog 1,60 Roland Hartjes Dordrecht 18-mrt-17
Kogel 7,26 kg 14.73 Gerard Sluiter Apeldoorn 14-feb-10
Heren Masters 40+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 7.44 Henk Brouwer Zwolle 22-jan-95
200m 23.46 Henk Brouwer Den Haag 4-feb-96
400m 51.86 Henk Brouwer Den Haag 5-feb-95
800m 2.12.91 Evert Dorregeest Apeldoorn 14-feb-10
1500m 4.32.02 Coen de Wit Apeldoorn 14-feb-10
3.000m 9.02.17 Patrick Weijers Apeldoorn 4-mrt-12
Hoog 1,60 Roland Hartjes Dordrecht 18-mrt-17
Kogel 7,26 kg  13.85 Mario Egbers Enschede 28-okt-07
Heren Masters 45+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 7.68 Henk Brouwer Dortmund 7-feb-99
3000m 9.05.42 Chris Henet Zuidbroek 21-jan-01
Hoog 1,60 Roland Hartjes Dordrecht 18-mrt-17
Heren Masters 50+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
Heren Masters 60+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
Dames Masters 35+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.62 Ingrid Smit Apeldoorn 15-feb-15
200m 27.74 Ingrid Smit Apeldoorn 16-feb-14
400m 67.01 Alet Ludwig Apeldoorn 1-mrt-09
800m 2.01.83 Letitia Vriesde Gent 9-feb-03
1000m 2.43.82 Letitia Vriesde Birmingham 14-mrt-03
1500m 4.46.39 Manon Mensink Apeldoorn 29-jan-11
3000m 11.01.27 Manon Mensink Apeldoorn 15-feb-15
60mH 83,8 cm 10.15 Ingrid Smit Apeldoorn 10-feb-13
Ver 5.09 Ingrid Smit Budapest (H) 25-mrt-14
Kogelstoten 8.93 Karin Nienhuis Apeldoorn 1-mrt-09
Dames Masters 40+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.62 Ingrid Smit Apeldoorn 15-feb-15
200m 27.74 Ingrid Smit Apeldoorn 16-feb-14
800m 2.42.98 Jannemien Bosman Apeldoorn 27-feb-11
3000m 11.53.60 Jannemien Bosman Apeldoorn 27-feb-11
60mH 76,2 cm 9.50 Ingrid Smit Budapest (H) 25-mrt-14
Ver 5.09 Ingrid Smit Budapest (H) 25-mrt-14
Vijfkamp 3570 Ingrid Smit Budapest (H) 25-mrt-14
60mH=9.50   hoog=1.33   kogel=8.07  ver=5.09   800m=2.58.52
Dames Masters 45+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.62 Ingrid Smit Apeldoorn 15-feb-15
200m 27.74 Ingrid Smit Apeldoorn 16-feb-14
60mH 76,2 cm 9.50 Ingrid Smit Budapest (H) 25-mrt-14
Ver 5.09 Ingrid Smit Budapest (H) 25-mrt-14
Vijfkamp 3570 Ingrid Smit Budapest (H) 25-mrt-14
60mH=9.50   hoog=1.33   kogel=8.07  ver=5.09   800m=2.58.52
Dames Masters 55+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
Dames Masters 60+
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum