CIKO'66

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Ciko jeugd presteert goed op NK Cross en Voorjaarsloop

NIJVERDAL/BEMMEL, 7 mrt. '10 - Zondag 7 maart hebben vijf atleten van de Mila-jeugd wedstrijden gelopen. Drie atleten bij de NK-cross in Nijverdal en twee bij de Voorjaarsloop in Bemmel.
Frank Futselaar en Joeri Wolf liepen in de categorie jongens A op de7990m NK-cross in Nijverdal. Joeri eindigde in een tijd van 29.11 min. als 9e en Frank als 54e in een tijd van 31.22 min. Pieter Bult zou ook starten maar om onduidelijke redenen is hij niet in de uitslag te vinden.
Om 10.00 uur vanochtend is Bas van Boekholt actief geweest bij de Voorjaarsloop in Bemmel. Hij verbeterde zijn pr op de 5 km. met 1.12 min. van 20.16 min. naar 19.03 min. Thomas Kuitenbrouwer was ook aanwezig en liep op de 1500m een tijd van 5.46 min. Helaas kon hij niet sneller omdat hij net herstellende is van een griep en een blessure.
Jorian Damen was ook gestart bij het NK-cross op de sprintcross bij de senioren. De afstand van 2685m liep hij in een tijd van 9.45 min. en finishte als 54e.

 

Belangrijk nieuws

Renovatie baan:

Rondbaan en segment (hoogspringen/speerwerpen) in gebruik genomen.

Van de verspringbakken kan nog geen gebruik gemaakt worden!

 

Agenda

Extra ledenvergadering: 20 september '10 om 20.00 uur in Clubhuis Ciko'66

Voor het bestuursverslag van de Tweede Algemene ledenvergadering
(begroting 2010) klik hier

klik hier om het verslag 2009 en het jaarplan 2010 te downloaden.

 

Dringend verzoek beheerder Valkenhuizen: NIET parkeren óp het terrein

Poll

Vindt u deze site wel, enigszins of niet zo actueel?
 

Bezoekers

We hebben 8 gasten online