Clubrecords Outdoor

De records worden met de grootste zorg bijgehouden. Mocht u toch onjuistheden tegen komen of een nieuw record willen melden, dan kan dat via records@ciko66.nl onder vermelding van: wie, wat, waar, wanneer en een link naar de geregistreerde uitslagen.
Jongens pupillen C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.7 Merlijn Bögels Zevenaar 23-06-2012
600m 2.06.03 Mingus Owen Arnhem 30-09-2018
1000m 3.56.8 Maarten Soethout Arnhem 08-10-1989
40m horden 7.7 Tristan Broos
Sietse Thijs
Arnhem
Deventer
30-jun-2018
15-jun-2019
4 x 40m 29.1 Tom Egbers
Mylan van Meeuwen
Pim Rooswinkel
Danny Ediagbonya
Ede 15-09-2007
Ver 3.64 Merlijn Bögels Deventer 02-06-2012
Hoog 1.15 Tom Egbers Arnhem 07-10-2007
Kogel 1kg 6.60 Danny Corba Arnhem 03-05-2003
Bal 41.32 Tom Egbers Ede 15-09-2007
Duur 1050 Jhim Koers Deventer 03-07-2021
Hurkhoog 0.95 Cyril Dieme Arnhem 18-04-2015
M-bal 6.10 Noud Huisman Genderingen 18-09-2021
Vortex 23.00 Jhim Koers Genderingen 18-09-2021
Slingeren 14.50 Mikael Smidts Arnhem 30-06-2018
Meisjes pupillen C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.9 Roos van Zwam Arnhem 07-10-2007
600m 2.12.9 Jasmijn Lau Arnhem 07-10-2007
1000m 3.59.1 Marjolijn Wannet Arnhem 24-06-1989
4 x 40m 30.3 Britt de Graaf
Dillys Kramer
Karlijn Rooswinkel
Roos van Zwam
Ede 15-09-2007
Ver 3.45 Marjolijn Wannet Ulft 03-06-1989
Hoog 1.05 Annelie Mulders Genderingen 18-09-2021
Kogel 1kg 5.90 Christine Everaars Arnhem 2001
Bal 21.44 Dillys Kramer Haaksbergen 30-08-2008
Duur 925 Daphne Boddeke Arnhem 06-04-2019
Hurkhoog 0.85 Mela van de Kaa Arnhem 30-06-2018
M-bal 4.60 Irene Overmars
Mela van de Kaa
Winterswijk
Genderingen
21-05-2016
08-09-2018
Vortex 15.00 Mela van de Kaa Wijchen 09-06-2018
Slingeren 11.50 Roos Bleiker Arnhem 08-04-2017
Jongens pupillen B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.5 Hugo Snelooper
Nando Kramer
Ulft
Gendringen
23-09-1995
09-09-2006
600m 2.05.35 Koen van Zwam Arnhem 04-10-2009
1000m 3.29.24 Koen van Zwam Amsterdam 18-07-2010
40m horden 7.5 Mikael Smidts Arnhem 06-04-2019
4 x 40m 25.48 Wessel Fokkema
Merlijn Bögels
Pjotr Lansink
Bayo Abisoye
Amstelveen 29-09-2012
Ver 4.15 Merlijn Bögels Zutphen 14-09-2013
Hoog 1.30 Tom Egbers Zutphen 21-06-2008
Kogel 2 kg 8.10 Tom Egbers Lisse 05-07-2008
Bal 39.19 Tom Egbers Apeldoorn 07-06-2008
Duur 1125 Mingus Owen Arnhem 06-04-2019
Hurkhoog 0.95 Duco Poodt
Mikael Smidts
Arnhem 18-04-2015
06-04-2019
M-bal 7.50 Jack Borgardijn Genderingen 08-09-2018
Vortex 29.50 Mikael Smidts Aalten 21-09-2019
Slingeren 16.50 Jack Borgardijn Arnhem 30-06-2018
Meisjes pupillen B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.2 Tjitske Rijntjes Nijmegen 09-05-1998
1000m 3.31.05 Jasmijn Lau Amsterdam 06-07-2008
40m horden 6.8 Amrit Yash Narayanan Aalten 13-06-2015
4 x 40m 26.39 Jasmijn Lau
Jet van der Mark
Karlijn Rooswinkel
Roos van Zwam
Apeldoorn 13-09-2008
Ver 3.85 Jasmijn Lau Apeldoorn 07-06-2008
Hoog 1.15 Pauline Dijkstra 1979
Kogel 2 kg 6.28 Dillys Kramer Gendringen 27-06-2009
Bal 24.54 Jasmijn Lau Apeldoorn 13-09-2008
Duur 975 Jolien van der Saag Arnhem 11-06-2016
Hurkhoog 0.85 Jolien van der Saag Arnhem 11-06-2016
M-bal 5.30 Mare Keus Genderingen 08-09-2018
Vortex 15.50 Amrit Yash Narayanan Aalten 13-06-2015
Slingeren 14.00 Mela van de Kaa Deventer 15-06-2019
Jongens pupillen A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.13 Daniljo Vriendwijk Arnhem 13-09-2014
1000m 3.14.8 Remy van Hulst Papendal 13-10-1990
60m horden 10.3 Merlijn Bögels
Camiel van Groeningen
Duco Poodt
Arnhem 18-04-2015
08-04-2017
08-04-2017
4 x 60m 33.48 Sam Steffens
Merlijn Bögels
Daniljo Vriendwijk
Pjotr Lansink
Arnhem 13-09-2014
Ver 4.76 Antonny Ediagbonya Zevenaar 23-06-2012
Hoog 1.45 Tunji Abisoye Gendringen 10-09-2011
Kogel 2 kg 10.41 Antonny Ediagbonya Zutphen 14-04-2012
Bal 51.00 Wouter Suidman Nijmegen 22-09-2017
Duur 1650 Luuk den Hartog Deventer 03-07-2021
Vortex 42.00 Merlijn Bögels Wijchen 12-09-2015
Polsstokver 4.35 Karel van der Poel Arnhem 18-04-2015
Slingeren 27.00 Merlijn Bögels Wijchen 12-09-2015
Meisjes pupillen A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.6 Tyara Hoeve Ede 15-09-2007
1000m 3.12.96 Sophie Eikendal Soest 17-06-2018
60m horden 10.3 Isa Hartjes
Eva ten Broek
Arnhem
Genderingen
18-04-2015
18-09-2021
4 x 60m 34.41 Kyara Bijker
Famke Heinst
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen 26-09-2009
Ver 4.31 Famke Heinst Wageningen 16-05-2009
hoog 1.30 Anne Egbers
Tijsje König
Apeldoorn
Zutphen
07-06-2008
15-09-2012
Kogel 2 kg 9.78 Benthe König Nijmegen 06-06-2009
Bal 33.80 Laura Geurtsen Apeldoorn 02-09-2006
Duur 1525 Noémi de Vries Deventer 03-07-2021
Vortex 31.50 Lieve Aldewereld Deventer 15-06-2019
Polsstokver 4.50 Lieve Aldewereld Arnhem 06-04-2019
Slingeren 20.50 Suze Zeevat Winterswijk 21-05-2016
Jongens junioren D
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
80m 10.17 Daniljo Vriendwijk Alphen a/d Rijn 10-09-2016
600m 1.40.11 Daniljo Vriendwijk Genderingen 16-09-2016
1000m 3.00.42 David Sahetapy Best 10-09-2011
80mH 76,2 cm 11.63 Danny Ediagbonya Apeldoorn 23-09-2012
1000m steeple 3.16.4 Jurgen de Haan Nijmegen 01-06-1985
4 x 80m 41.24 Bayo Abisoye
Daniljo Vriendwijk
Jean Frénel Jore
Sam Steffens
Wijchen 21-05-2016
Ver 5.62 Bob Altena Heerhugowaard 05-06-1999
Hoog 1.72 Danny Ediagbonya Amstelveen 28-05-2012
Kogel 3 kg 13.35 Danny Ediagbonya Apeldoorn 23-09-2012
Discus 1 kg 40.25 Bob Altena Amsterdam 12-09-1999
Speer 400g 46.12 Danny Ediagbonya Stadskanaal 07-07-2012
Zevenkamp 4943 Danny Ediagbonya Apeldoorn 23-09-2012
80m 10.44   ver 5.29   speer 42.47   80mH11.63   hoog 1.70   kogel 13.35   1000m 3.02.73
Meisjes junioren D
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.1 Jasmijn Lau Nijmegen 08-09-2012
600m 1.39.17 Jasmijn Lau Amstelveen 28-05-2012
1000m 3.04.85 Jasmijn Lau Amsterdam 02-09-2012
60mH 76,2 cm 9.95 Famke Heinst Apeldoorn 23-09-2012
4 x 60m 32.26 Famke Heinst
Jasmijn Lau
Benthe König
Roos van Zwam
Best 10-09-2011
Ver 4.97 Famke Heinst Nijmegen 08-09-2012
Hoog 1.55 Jip Roemaat
Isa Hartjes
Krommenie
Zoetermeer
24-08-2013
23-09-2017
Kogel 2 kg 14.31 Benthe König Gemert 29-05-2011
Discus 0,75 kg 27.39 Lysanne Turk Gendringen 06-06-2007
Speer 400g 39.35 Suze Zeevat Nijmegen 22-09-2018
Zeskamp 3579 Isa Hartjes Zoetermeer 23-09-2017
60mH 10.24  hoog 1.55   speer 35.01  ver 4.77 kogel 11.38   600m 1.46.62
Jongens junioren C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.21 Daan Lubberdink Amsterdam 30-08-2014
150m 18.77 Antonny Ediagbonia Wijchen 21-05-2016
300m 36.59 Tunji Abisoye Amsterdam 31-08-2015
400m 51.79 Jorian Damen Utrecht 08-07-2007
800m 1.59.23 Jorian Damen Utrecht 09-09-2007
1000m 2.38.6 Dave de Geest Werther (DUI) 04-09-2004
1500m 4.14.61 Wouter Kreeft Hoorn 22-06-1996
100mH 84 cm 13.52 Danny Ediagbonya Gemert 01-06-2014
300mH 76,2 cm 42.0 Patrick Mandemaker Amsterdam 26-08-1990
1500m steeple 5.11.8 Jan Schlaman 1984
4 x 100m 46.80 Aftaab Elahi
Manno Laan
Storm Potkamp
Gaard van Vugt
Amstelveen 27-09-2008
4 x 400m 3.59.09 Aftaab Elahi
Manno Laan
Storm Potkamp
Gaard van Vugt
Arnhem 05-10-2008
Ver 6.47 Sander de Rijke s-Hertogenbosch 11-06-2000
Hoog 1.94 Antonny Ediagbonia Gladbeck (DUI) 09-09-2016
Polshoog 3.80 Sander de Rijke s-Hertogenbosch 11-06-2000
Kogel 4 kg 14.26 Tom Egbers Breda 12-10-2014
Discus 1 kg 51.32 Tom Egbers Tilburg 21-09-2014
Speer 600g 55.62 Tom Egbers Woerden 28-09-2014
kogelslingeren 32.60 Manno Laan Amsterdam 23-08-2008
Achtkamp 6093 Danny Ediagbonya Apeldoorn 09-06-2014
100m 11.92   ver 5.93   kogel 13.22   hoog 1.75   100mH 13.70   discus 44.45   speer 45.08    1000m 2.56.39
Meisjes junioren C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
80m 10.1 Renate Saalmink
Lotte Hendriksen
Arnhem
Nijmegen
10-09-1988
08-09-2012
150m 19.44 Lotte Hendriksen Emmeloord 18-05-2012
600m 1.36.46 Famke Heinst Stadskanaal 06-07-2014
800m 2.14.55 Anna Hightower Leiden 11-06-2016
1000m 2.53.63 Jasmijn Lau Amersfoort 13-09-2014
1500m 4.33.73 Anna Hightower Wageningen 22-07-2016
80mH 76,2 cm 12.04 Kyara Bijker Gemert 08-06-2013
300mH 76,2 cm 46.10 Famke Heinst Amsterdam 30-08-2014
4 x 80m 40.72 Famke Heinst
Jet van der Mark
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Arnhem 22-06-2013
4 x 800m 9.42.19 Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen 28-09-2014
Zweedse Estafette 2.24.29 Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen 28-09-2014
ver 5.47 Isa Hartjes Zoetermeer 21-09-2019
Hoog 1.70 Anneke Magendans
Isa Hartjes

Zoetermeer
1974
21-09-2019
Kogel 3 kg 15.23 Benthe König Utrecht 18-07-2013
Discus 1 kg 34.04 Lisette van Veelen Uden 20-09-1996
Speer 500g 44.77 Benthe König Gemert 09-06-2013
Zevenkamp 4663 Isa Hartjes Zoetermeer 21-09-2019
80mH 12.96   hoog 1.70   kogel 11.96   150m 19.69   ver 5.47   speer 43.00   600m 1.43.25
Jongens junioren B, U18
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 10.92 Daan Lubberdink Breda 02-07-2016
200m 21.73 Daan Lubberdink Utrecht 15-07-2016
400m 49.58 Daan Lubberdink Rotterdam 11-09-2016
800m 1.52.83 Jorian Damen Tampere (FIN) 22-07-2009
1000m 2.30.60 Jorian Damen Utrecht 10-07-2010
1500m 4.07.83 Edwin Alferink Utrecht 27-07-1990
3000m 8.48.1 Edwin Alferink Papendal 12-09-1990
110mH 91,4 cm 14.54 Gaard van Vugt Zwolle 27-06-2010
300mH 84 cm 40.9 Hendrik Jan Karenbeld Vught 12-08-1989
400mH 58.97 Gaard van Vugt Amstelveen 09-05-2010
4 x 100m 44.02 Wouter Nieuwhof
Daan Lubberdink
Yannick van Til
Dylan Tilburg
Amstelveen 27-09-2014
4 x 200m 1.32.63 Gaard van Vugt
Casper van Eijck
Manno Laan
Jeroen Brus
Amstelveen 26-09-2010
Ver 6.74 Bas Lugthart 1971
Hinkstapsprong 13.73 Arjan Berendsen Zevenaar 14-09-1986
Hoog 2.05 Bert Albers Arnhem 18-06-1989
Polsstokhoog 4.50 Sander de Rijke Apeldoorn 31-05-2002
Kogel 5 kg 14.95 Piet Broos 1966
Speer 700g 70.51 Tom Egbers Breda 02-07-2016
Discus 1,5 kg 49.04 Tom Egbers Breda 03-07-2016
Tienkamp 6131 Wouter Nieuwhof Tilburg 23-05-2015
100m 12.07  400m 55.07  1500m 4.53.92  110mh 15.96  ver 5.75 hoog 1.79  pols 3.70  kogel 12.66  discus 44.54  speer 42.23
Meisjes junioren B, U18
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.6 Monique Bogaards Dülmen (DUI) 02-10-1988
200m 24.48 Monique Bogaards Uden 05-06-1988
400m 57.96 Eline Schwietert Emmeloord 17-06-2018
800m 2.11.13 Anna Hightower Ede 26-05-2019
1000m 2.53.63 Jasmijn Lau Amersfoort 13-09-2014
1500m 4.21.59 Anna Hightower Wageningen 17-05-2019
3000m 9.24.64 Anna Hightower Vught 30-05-2019
5000m 16.37.04 Jasmijn Lau Wageningen 22-07-2016
100mH 76,2 cm 14.42 Suzanne Hameka Alphen a d Rijn 02-06-1990
300mH 76,2 cm 44.32 Suzanne Hameka Leiden 30-06-1990
400nH 76,2 cm 65.56 Famke Heinst Epe 26-04-2015
4 x 100m 50.17 Kyara Bijker
Jana Bersee
Famke Heinst
Roos van Zwam
Weert 14-06-2015
4 x 800m 9.42.19 Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen 28-09-2014
Zweedse Estafette 2.24.29 Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen 28-09-2014
Ver 5.64 Carmen Manche Breda 27-06-1992
Hinkstapsprong 11.18 Carmen Manche Breda 28-06-1992
Hoog 1.79 Anneke Magendans Den Haag 05-06-1977
Kogel 3 kg 16.53 Benthe König Breda 28-06-2015
Discus 1 kg 38.31 Benthe König 28-06-2015
Speer 500g 50.46 Suze Zeevat Jena (DUI) 17-09-2021
Zevenkamp 5106 Benthe König Apeldoorn 09-06-2014
100mH 15.33   hoog 1.64   kogel 14.58   200m 26.82   ver 5.20   speer 39.18   800m 2.29.48
Jongens junioren A, U20
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 10.5 Hugo Fernandes Mendes Maastricht 22-07-1970
200m 21.42 Gregor van Betuw Utrecht 08-07-2007
400m 48.43 Labran Hamidu Amersfoort 12-09-2021
800m 1.50.95 Jorian Damen Leiden 12-06-2010
1000m 2.29.9 Abdelghani Zarhouni Ulft 23-06-1989
1500m 3.57.8 Abdelghani Zarhouni Nijmegen 12-07-1989
1 eml 4.43.66 Joris Egging Hilversum 17-09-1995
2000m 5.21.54 Abdelghani Zarhouni Duffel (BEL) 20-06-1989
3000m 8.24.2 Abdelghani Zarhouni Nijmegen 30-08-1989
5000m 14.49.1 Abdelghani Zarhouni Nijmegen 08-09-1989
10000m 30.57.3 Richard Beumer Hilversum 01-07-1987
110mH 100 cm 15.14 Jeroen Nieuwenhuis Bergen op Zoom 02-07-1989
200mH 76,2 cm 26.94 Marlon Wilsterman Hilversum 19-09-1993
400mH 91,4 cm 55.11 Bas Gregoor Amsterdam 13-06-1997
3000m steeple 10.35.77 Joris Egging Emmen 27-08-2000
4 x 100m 42.46 Julius Ediagbonya
Daan Lubberdink
Wouter Nieuwhof
Dylan Tilburg
Vught 05-06-2016
4 x 400m 3.22.4 Henk Hageman
Orlando MacDonald
Klaas Zwikker
Roy Bottse
Uden 06-09-1970
4 x 800m 7.55.2 Orlando MacDonald
Roy Bottse
Cees Frijlink
Henk Hageman
Enschede 20-09-1970
Ver 7.24 Antonny Ediagbonya Den Haag 25-07-2019
Hinkstapsprong 13.78 Richard Zeevat 1987
Hoog 2.14 Bert Albers Eindhoven 30-07-1991
Polshoog 4.50 Sander de Rijke (JJB) Apeldoorn 31-05-2002
Kogel 6 kg 15.30 Piet Broos 1969
Discus 1,75 kg 46.10 Gerard Sluiter Arnhem 04-10-1992
Speer 800g 73.30 Tom Egbers Vught 02-04-2018
Kogelslingeren 6,25 kg 29.49 Koen van Ligten Rotterdam 11-09-2016
Tienkamp 6300 Wouter Nieuwhof Gemert 03-06-2017
100m 11.62 ver 6.11 kogel 12.81 hoog 1.87 400m 54.51 110mH 16.01 discus 36.38 pols 4.10 speer 41.09 1500m 4.57.60
Meisjes junioren A, U20
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.62 Monique Bogaards Rotterdam 24-05-1990
200m 24.08 Monique Bogaards Plovdiv (BUL) 10-08-1990
400m 54.9 Monique Bogaards Weert 03-09-1989
800m 2.09.76 Karla van den Bogaard Santpoort 25-06-1997
1000m 2.53.63 Jasmijn Lau Amersfoort 13-09-2014
1500m 4.21.59 Anna Hightower Wageningen 17-05-2019
1 em 5.30.7 Stefanie Nijenhuis Eindhoven 29-04-1997
3000m 9.24.64 Anna Hightower Vught 30-05-2019
5000m 16.16.64 Jasmijn Lau Nijmegen 08-06-2018
100mH 84 cm 14.50 Suzanne Hameka Breda 28-06-1992
200mH 76,2 cm 28.66 Suzanne Hameka Hilversum 08-06-1992
400mH 76,2 cm 61.36 Lianne Holtermann Amersfoort 12-09-2020
3000m steeple 12.07.38 Sadie Zwikker Uden 01-07-2000
Ver 5.64 Carmen Manche Breda 27-06-1992
Hinkstapsprong 11.18 Carmen Manche Breda 28-06-1992
Hoog 1.81 Anneke Magendans Oslo (NOO) 06-06-1978
Polshoog 2.40 Jana Bersee Dronten 08-05-2016
Kogel 4 kg 15.23 Benthe König Lisse 13-05-2017
Discus 1 kg 48.61 Benthe König Vught 02-07-2017
Speer 600g 42.44 Benthe König Etten Leur 29-05-2016
Kogelslingeren 4 kg 41.58 Carolijn Damen Amsterdam 06-07-2008
Zevenkamp 4801 Suzanne Hameka Emmen 02-06-1991
100mH 14.81   hoog 1.52   kogel 9.30   200m 26.41   ver 5.33   speer 35.90   800m 2.21.45
Mannen U23 (Nog in ontwikkeling)
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 10.4 Henk Brouwer Arnhem 16-06-1973
200m 21.42 Gregor van Betuw Utrecht 08-07-2007
400m 47.6 Toine van de Goolberg Kerkrade 06-08-1972
800m 1.50.95 Jorian Damen Leiden 12-06-2010
1500m 3.49.3 Gerard Tebroke 1970
3000m 8.11.6 Gerard Tebroke 1970
5000m 14.08.4 Gerard Tebroke Sittard 27-08–1970
10000m 30.57.3 Richard Beumer Hilversum 01-07-1987
110mH 106,7 cm 15.34 Jeroen Nieuwenhuis Zwolle 21-06-1992
400mH 91,4 cm 55.11 Bas Gregoor Amsterdam 13-06-1997
3000m steeple 9.10.2 Huub Pollmann Amsterdam 26-09–1971
Ver 7.37 Bram Ruissen Spijkenisse 08-05-2011
Hinkstapsprong 13.78 Richard Zeevat 1987
Hoog 2.15 Bert Albers
Peter Siers
Uden
Arnhem
21-05-1995
27-05-2018
Polshoog 4.50 Sander de Rijke (JJB) Apeldoorn 31-05-2002
Kogel 7,26 kg 14.28 Piet Broos Arnhem 02-08–1972
Discus 2 kg 46.22 Piet Broos Arnhem 02-08–1972
Speer 800g 78.51 Tom Egbers Woerden 26-09-2021
Kogelslingeren 7,26 29.92 Koen van Ligten Emmen 18-06-2017
Tienkamp 6293 Wouter Nieuwhof Utrecht 24-06-2018
100m 11.68 ver 6.03  kogel 13.03 hoog 1.81 400m 54.06 110mH 17.29 discus 41.95 polshoog 4.15 speer 43.65 1500m 4.54.66
Vrouwen U23 (Nog in ontwikkeling)
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.62 Monique Bogaards Rotterdam 24-05-1990
200m 24.08 Monique Bogaards Plovdiv (BUL) 10-08-1990
400m 54.9 Monique Bogaards Weert 03-09-1989
800m 2.03.76 Saskia Brouwer Brussel (BEL) 28-08-1981
1500m 4.13.99 Jasmijn Lau Breda 26-06-2021
3000m 9.08.46 Jasmijn Lau Utrecht 10-07-2020
5000m 15.54.14 Jasmijn Lau Dortmund (DUI) 15-08-2020
10000m 32.20.75 Jasmijn Lau Leiden 19-09-2020
100mH 84 cm 14.42 Suzanne Hameka Emmeloord 28-05-1994
400mH 76,2 cm 61.36 Lianne Holtermann Amersfoort 12-09-2020
3000m steeple 11.57.33 Mirte Kortman Harderwijk 04-07-2021
Ver 5.74 Imke Vaal Vught 05-06-1955
Hinkstapsprong 11.18 Carmen Manche Breda 28-06-1992
Hoog 1.81 Anneke Magendans Oslo (NOO) 06-06-1978
Polshoog 2.60 Marloes Schennink Uden 13-09-2015
Kogel 4 kg 18.87 Corrie de Bruin Papendal 18-07-1998
Discus 1 kg 63.88 Corrie de Bruin Groningen 11-07-1998
Speer 600g 46.23 Marloes Schennink Gemert 01-06-2014
Kogelslingeren 4 kg 41.58 Carolijn Damen Amsterdam 06-07-2008
Zevenkamp 4928 Suzanne Hameka Alphen aan de Rijn 02-06-1993
100mH 14.90   hoog 1.59   kogel 9.79   200m 26.38   ver 5.21   speer 38.92   800m 2.21.34
Mannen senioren
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 10.52 Henk Brouwer Roosendaal 20-06-1979
200m 20.95 Henk Brouwer Roosendaal 21-06-1979
400m 46.46 Toine van de Goolberg Rome (ITA) 22-09-1974
800m 1.47.6 Toine van de Goolberg Papendal 16-07-1975
1000m 2.20.3 Haico Scharn Kopenhagen (DEN) 14-08-1974
1500m 3.37.8 Haico Scharn Aarhus (DEN) 24-06-1973
1 em 3.57.2 Haico Scharn Zürich (ZWI) 16-08-1974
2000m 5.09.8 Haico Scharn Kopenhagen (DEN) 13-08-1975
3000m 7.47.2 Gerard Tebroke Keulen (DUI) 22-06-1977
5000m 13.21.68 Gerard Tebroke Zürich (ZWI) 16-08-1978
10000m 27.36.64 Gerard Tebroke Praag (TCH) 29-08-1978
10 em 45.46 Gerard Tebroke Amsterdam 07-10-1978
20 km (herleid uit uurrecord) 58.23.6 Gerard Tebroke Groningen 23-09-1978
1 uur 20.550m Gerard Tebroke Groningen 23-09-1978
Halve marathon 1.03.14 Martin Lauret Den Haag 27-03-1999
Marathon 2.18.14 Gerard Tebroke New York (USA) 21-10-1979
110mH 106,7 cm 15.0 Jan Parlevliet
Ab Brouwer

1965
20-06-1982
200mH 76,2 cm 25.6 Jan Parlevliet 05-06-1966
400mH 91,4 cm 54.93 Wim Zwikker Groningen 06-08-1978
3000m steeple 8.19.16 Simon Vroemen Hechtel (BEL) 19-07-1997
5.000m Snelw. 23.29.5 Koos Keijzer Rotterdam 03-06-1974
10.000m Snelw. 48.42.0 Koos Keijzer Schoonhoven 29-05-1974
20.000m Snelw. 1.40.37 Koos Keijzer Bremen (DUI) 09-06-1974
4 x 100m 41.95 Louk Donck
Bas Gregor
Robert Jansen
Werner Andrea
Vught 24-09-2000
4 x 200m 1.30.38 Wouter Brus
Jeffrey Buckle
Ezra Hendriks
Ramirez Rivers
Amstelveen 30-09-2007
4 x 400m 3.21.1 Henk Hageman
Orlando MacDonald
Wim Slangewal
Theo van de Boom
26-09-1971
4 x 800m 7.35.8 Gerard Tebroke
Hans Ruiter
Haico Scharn
Theo van de Boom
Uden 05-09-1970
4 x 1500m 15.35.4 Gerard Tebroke
Hans Ruiter
Haico Scharn
Harry Arts
Uden 06-09-1970
Ver 7.37 Bram Ruissen Spijkenisse 08-05-2011
Hinkstapsprong 14.32 Anne Lourens Den Haag 22-08-1948
Hoog 2.15 Bert Albers
Peter Siers
Uden
Arnhem
21-05-1995
27-05-2018
Polshoog 4.50 Sander de Rijke (JJB) Apeldoorn 31-05-2002
Kogel 7,26 kg 18.12 Pieter van der Kruk Lisse 01-05-1999
Discus 2 kg 66.03 Pieter van der Kruk Leiden 04-08-1999
Speer 800g 80.51 Johan van Lieshout Lahti (FIN) 06-06-1999
Kogelslingeren 7,26 55.02 Marinus Schreuder Apeldoorn 01-08-1981
Tienkamp 6293 Wouter Nieuwhof Utrecht 24-06-2018
100m 11.68 ver 6.03  kogel 13.03 hoog 1.81 400m 54.06 110mH 17.29 discus 41.95 polshoog 4.15 speer 43.65 1500m 4.54.66
Vrouwen senioren
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.56 Karin de Lange Vught 24-05-1992
200m 23.41 Karin de Lange Barcelona (ESP) 03-08-1992
400m 52.01 Letitia Vriesde Papendal 12-07-1997
800m 1.57.35 Letitia Vriesde Edmonton (CAN) 11-08-2001
1000m 2.37.89 Letitia Vriesde Nice (FRA) 02-07-2002
1500m 4.09.21 Grete Koens Leverkusen (DUI) 20-08-2000
1 em 4.40.44 Grete Koens Hilversum 23-05-1994
3000m 8.53.01 Grete Koens Helsinki (FIN) 29-06-1994
5000m 15.20.91 Grete Koens Helsinki (FIN) 25-06-1996
10000m 32.20.75 Jasmijn Lau Leiden 19-09-2020
15 km 52.57 Grete Koens Alphen aan de Rijn 12-03-1994
10 em 57.54 Sandra ter Horst Uithoorn (Kenwoodrun) 25-01-2004
Halve marathon 1.10.13 Jasmijn Lau Barcelona (ESP) 17-10-2021
Marathon 2.45.38 Sandra ter Horst Eindhoven 09-10-2005
100mH 84 cm 14.31 Suzanne Hameka Oordegem (BEL) 28-06-1997
200mH 76,2 cm 28.21 Suzanne Hameka Hilversum 17-09-1995
400mH 76,2 cm 59.89 Suzanne Hameka Hengelo 01-06-1998
3000m steeple 11.57.33 Mirte Kortman Harderwijk 04-07-2021
4 x 100m 45.60 Tjouke Ebbers
Anja Hopman
Karin de Lange
Monique Bogaarts
Eindhoven 21-05-1995
4 x 200m 1.44.6 30-08-1969
4 x 400m 3.49.16 Suzanne Hameka
Monique Bogaarts
Tjouke Ebbers
Letitia Vriesde
Vught 22-06-1997
4 x 800m 9.38.9 Dineke Hogenhout
Ria van Houten
Dina Jansen vd Bliek
Christine Schellevis
1972
Ekiden 2.44.51 Stefanie Nijenhuis
Sandra ter Horst
Karla van den Boogaard
Mirjam Pietersma
Saskia Kooyman
Sanne Geers
Vught 21-03-0099
Ver 5.74 Imke Vaal Vught 05-06-1955
Hinkstapsprong 12.00 Marjorie Huysmans Krommenie 04-07-1993
Hoog 1.81 Anneke Magendans Oslo (NOO) 06-06-1978
Polshoog 2.60 Marloes Schennink Uden 13-09-2015
Kogel 4 kg 18.87 Corrie de Bruin Papendal 18-07-1998
Discus 1 kg 63.88 Corrie de Bruin Groningen 11-07-1998
Speer 600g (oud) 55.68 Marjo Bus Dublin (IER) 11-06-1994
Speer 600g (nieuw) 51.88 Marjo Bus Apeldoorn 26-06-1999
Kogelslingeren (4 kg) 44.10 Susan Peters Zutphen 10-06-2011
Gewichtwerpen 9,08 kg 12.81 Susan Peters Zutphen 10-06-2011
Zevenkamp 4928 Suzanne Hameka Alphen aan de Rijn 02-06-1993
100mH 14.90   hoog 1.59   kogel 9.79   200m 26.38   ver 5.21   speer 38.92   800m 2.21.34
Mannen Masters M35
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 10.91 Henk Brouwer Papendal 07-06-1989
200m 21.6 Henk Brouwer Papendal 29-06-1990
400m 48.3 Henk Brouwer Helmond 21-05-1989
800m 1.58.9 Henk Brouwer Papendal 14-10-1989
1.000m 2.40.65 Gaby van Caulil Drunen 22-06-2010
1.500m 3.53.70 Daan Kers Eindhoven 19-07-2003
3.000m 8.26.60 Daan Kers Vught 02-05-2003
10.000m 32.47.99 Chris Henet Epe 25-04-2003
4 x 100m 47.05 Ramirez Rivers
Ezra Hendriks
Sten vd Graaf
Luc de Krosse
Amstelveen 26-09-2015
Zweedse Estafette 2.06.39 Ramirez Rivers
Ezra Hendriks
Sten vd Graaf
Luc de Krosse
Hengelo 05-06-2016
110mH 99,1 cm 16.2 Henk Brouwer Hilversum 25-06-1989
400mH 91,4 cm 57.40 Henk Brouwer Zwolle 23-09-1989
3000m steeple 9.45.64 Gaby van Caulil Oosterhout 13-06-2010
Ver 5.89 Henk Brouwer Arnhem 01-10-1988
Hoog 1.70 Roland Hartjes Emmen 13-05-2018
Polshoog 3.20 Rien ten Broek Amsterdam 26-06-1994
Kogel 7,26 kg 14.92 Gerard Sluiter Krommenie 21-06-2009
Speer 800g 41.62 Gurmukh Sahans Gemert 07-06-2015
Discus 2 kg 50.34 Gerard Sluiter Krommenie 22-06-2008
Kogelslingeren 7,26 55.02 Marinus Schreuder Apeldoorn 01-08-1981
Tienkamp 5172 Gurmukh Sahans Lyon (FRA) 16-08-2015
100m 12.65 110mh 17.87 1500m 4.59.20 400m 58.35 discus 30.18 hoog 1.62 ver 5.75 speer 40.64 polshoog 3.00 kogel 10.67
Mannen Masters M40
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.2 Henk Brouwer Arnhem 01-10-1994
200m 23.30 Henk Brouwer Rheine (DUI) 24-09-1994
400m 51.96 Henk Brouwer Hilversum 07-05-1995
800m 2.06.78 Gaby van Caulil Utrecht 18-06-2010
1.000m 2.40.65 Gaby van Caulil Drunen 22-06-2010
1.500m 4.13.39 Gaby van Caulil Uden 03-07-2010
1 em 4.46.83 Rob van Kooten Amersfoort 06-06-2001
3.000m 8.57.34 Gaby van Caulil Utrecht 09-07-2010
5.000m 15.24.82 Chris Henet Uden 01-07-2000
10.000m 32.47.99 Chris Henet Epe 25-04-2003
15 km 49.40 Chris Henet Nijmegen 24-05-1999
10 em 54.46 Chris Henet Nijkerk (Burchtloop) 04-05-2002
20 km 1.09.38 Chris Henet Alphen aan de Rijn 09-03-2003
Halve marathon 1.11.07 Chris Henet Hierden/Harderwijk 10-03-2001
30 km 1.50.06 Gaby van Caulil Schoorl 10-02-2013
Marathon 2.30.38 Rob van Kooten Rotterdam 28-04-1999
60 km 4.57.49 Ab Janssen Texel (60 van Texel) 17-04-1995
100 km 9.14.55 Peter Janssen Amsterdam 31-05-2014
110mH 106,7 cm 17.7 Henk Brouwer Arnhem 03-10-1993
3000m steeple 9.45.64 Gaby van Caulil Oosterhout 13-06-2010
Ver 5.68 Henk Brouwer Arnhem 02-10-1993
Hoog 1.70 Roland Hartjes Emmen 13-05-2018
Polshoog 3.20 Rien ten Broek Amsterdam 26-06-1994
Kogel 7,26 kg 14.71 Mario Egbers Drachten 20-05-2007
Discus 2 kg 44.08 Mario Egbers Drachten 20-05-2007
Speer 37.36 Roland Hartjes Steenwijk 08-05-2016
Kogelslingeren 7,26 54.68 Marinus Schreuder Steenbergen 28-06-1983
Tienkamp 4514 Henk Brouwer Arnhem 02-10-1994
100m 11.2 ver 5.33 kogel 8.51 hoog 1.50 400m 52.7 110mH 17.8 discus 24.28 polshoog 2.20 speer 26.90 1500m 5.07.0
Mannen Masters M45
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 12.1 Henk Brouwer Arnhem 1999
200m 26.59 Luc de Krosse Hengelo 05-06-2016
400m 62.30 Ruud Jansen Den Helder 14-05-2012
1500m 4.21.38 Arie Owen Gouda 18-05-2019
3000m 3.30.03 Chris Henet Apeldoorn 27-05-2005
5000m 15.56.57 Chris Henet Vught 11-06-2005
10.000m 33.38.62 Chris Henet Drunen 02-04-2005
4 x 100m 52.49 Henk Brouwer
Henk Spelt
Peter van Eijk
Willy Bouwmeester
Amstelveen 17-09-2005
4 x 200m 1.54.25 Amstelveen 30-09-2007
3000m steeple 10.17.15 Gaby van Caulil Amersfoort 12-06-2016
Ver 5.20 Roland Hartjes Arnhem 07-10-2017
Hoog 1.70 Roland Hartjes Emmen 13-05-2018
Kogel 11.42 Wim Thewissen 2000
Discus 39.56 Gerard Sluiter Wageningen 18-09-2020
Speer 37.36 Roland Hartjes Steenwijk 08-05-2016
Mannen Masters M50
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 12.85 Henk Brouwer Arnhem 30-09-2006
400m 1.00.32 Evert Dorregeest Utrecht 14-06-2014
800m 2.15.42 Erik Delpeut Wageningen 24-09-2021
1000m 3.00.60 Evert Dorregeest Utrecht 20-06-2014
1.500m 4.31.92 Dick Leseman Drunen 05-06-2011
1 em 5.01.34 Dick Leseman Zwolle 09-06-2011
3.000m 9.41.70 Chris Henet Vught 21-05-2009
5.000m 16.29.55 Chris Henet Wageningen 26-06-2009
10.000m 34.43.89 Chris Henet Utrecht 14-06-2009
10 km 35.31 Dick Leseman Hollandscheveld 20-08-2011
15 km 54.17 Dick Leseman Nijmegen(7-heuvelenloop) 20-11-2011
10 em 58.57 Eef Lijster Winterswijk (Mijlenloop) 05-03-2005
20 km 1.15.33 Thees Buchli 1986
Halve marathon 1.16.32 Eef Lijster Den Haag (CPC) 19-03-2005
25 km 1.36.04 Thees Buchli 1986
Marathon 2.55.23 Eef Lijster Eindhoven 14-10-2007
3000m steeple 10.42.28 Chris Henet Krommenie 21-06-2009
Hoog 1.40 Ruud Jansen Kerkrade 22-06-2014
Ver 4.24 Frank Zanderink Hengelo 05-06-2016
Kogel 9.69 Henk Brouwer Enschede 20-06-2010
Discus 29.00 Henk Brouwer Steenwijk 18-04-2010
Mannen Masters M55
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 14.54 Frank Zanderink Emmen 13-05-2018
400mH 76,2 cm 63.31 Jan Parlevliet 1987
5.000m 19.53.15 Eef Lijster Roosendaal 11-05-2014
Kogel 9.69 Henk Brouwer Enschede 20-06-2010
Kogelslingeren 6 kg 29.40 Henk Brouwer Haarlem 22-04-2012
Mannen Masters M60
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
10 km 39.04 Eef Lijster Eindhoven 11-10-2015
15 km 1.01.13 Eef Lijster Posbankloop Velp 27-09-2015
Halve marathon 1.26.14 Eef Lijster WK Lyon (FRA) 16-08-2015
25 km 2.03.40 Jan Tak Lisse 14-10-1989
30 km 2.25.34 Rien de Lange Vorden (Achtkastelenloop) 02-04-2000
Marathon 3.30.18 Bert Eendebak Zwolle Zuiderzeemarathon 30-11-2002
Kogel 9.06 Henk Brouwer Kerkrade 22-06-2016
Discus 28.84 Henk Brouwer Kerkrade 22-06-2016
Speer 600 gr 36.53 Klaas Nienhuis Ljubijana (SLO) 31-07-2008
Kogelslingeren 23.15 Henk Brouwer Hengelo 05-06-2016
Mannen Masters M65
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
Gewichtwerpen 9,08 kg 17.85 Rinus Schreuder Veldhoven 21-05-2011
Vrouwen Masters V35
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 12.71 Wilma van Gool Papendal 11-06-1984
200m 27.0 Wilma van Gool Nijmegen 16-06-1985
400m 54.30 Letitia Vriesde Athene (GRE) 06-05-2000
800m 1.57.35 Letitia Vriesde Edmonton (CAN) 12-08-2001
1000m 2.35.89 Letitia Vriesde Nice (FRA) 02-07-2002
1500m 4.15.24 Letitia Vriesde Portland (USA) 25-06-2000
1 em 5.14.41 Manon Mensink Zwolle 09-06-2011
3000m 10.25.67 Manon Mensink Wageningen 13-08-2010
5000m 18.00.37 Sandra de Jonge Wageningen 21-05-2010
10000m 33.27 Grete Koens Voorthuizen 24-07-2002
15 km 57.05 Grete Koens Grootebroek 25-01-2004
10 em 1.02.22 Lia Wijnberger (V40) Winterswijk 03-03-2012
20 km 1.32.12 Joke Toepoel (V50) Alphen a/d Rijn 12-03-2000
Halve marathon 1.21.52 Lia Wijnberger (V40) Venlo 25-03-2012
25 km 1.56.49 Annie Bloed (V40) 1987
30 km 2.18.28 Annie Bloed (V40) 1987
Marathon 3.19.49 Annie Bloed (V40) Wageningen 28-05-1988
100mH 84 cm 12.54 Ingrid Smit (V45) Stadskanaal 07-07-2013
400mH 76,2 cm 1.12.66 Alet Roesink Den Haag 19-06-2011
4 x 100 m 54.63 Angelique Luijpen
Alet Roesink
Rebekka Bersee
Ingrid Smit
Steenwijk 08-05-2016
4 x 200 m 1.58.93 Karin de Lange
Alet Roesink
Ingrid Smit
Angelique Luijpen
Amstelveen 29-09-2012
Zweedse Estafette 2.34.94 Manon Mensink
Alet Roesink
Angelique Luijpen
Ingrid Smit
Enschede 07-09-2014
Ver 5.06 Ingrid Smit (V45) Lyon (FRA) 11-08-2015
Hoog 1.51 Angelique Luijpen (V40) Utrecht 15-06-2014
Kogel 4 kg 10.20 Ans Honkoop (V40) Arnhem 21-05-1989
kogelslingeren 34.35 Karin Nienhuis Ljubijana (SLO) 27-07-2008
Discus 1 kg 37.50 Karin Nienhuis Amersfoort 14-04-2006
Speer 600g 51.88 Marjo Bus Apeldoorn 27-06-1999
Vrouwen Masters V40
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 13.28 Ingrid Smit (V45) Utrecht 06-09-2015
200m 26.86 Ingrid Smit (V45) Lyon (FRA) 10-08-2015
400m 65.41 Manon Mensink Steenwijk 08-05-2016
800m 2.18.41 Manon Mensink Lyon (FRA) 09-08-2015
1000m 3.23.30 Jannemien Bosman Utrecht 30-07-2010
1500m 4.43.30 Manon Mensink Lyon (FRA) 14-08-2015
3000m 10.29.31 Lia Wijnberger Utrecht 10-08-2012
5000m 18.00.90 Lia Wijnberger Wageningen 30-05-2012
10000m 37.13.95 Lia Wijnberger Emmeloord 19-05-2012
15 km 56.44 Lia Wijnberger s Heerenberg (Montferlandrun) 01-12-2013
10 em 1.02.22 Lia Wijnberger Winterswijk 03-03-2012
20 km 1.32.12 Joke Toepoel (V50) Alphen a/d Rijn 12-03-2000
Halve marathon 1.21.52 Lia Wijnberger Venlo 25-03-2012
25 km 1.56.49 Annie bloed 1987
30 km 2.18.28 Annie Bloed 1987
Marathon 3.07.12 Sandra de Jonge Berlijn (DUI) 29-09-2013
80mH 76,2 cm 12.37 Ingrid Smit (V45) Lyon (FRA) 15-08-2015
100mH 84 cm 17.38 Ingrid Smit Gemert 31-05-2014
400mH 76cm 70.90 Roesink Amersfoort 12-06-2016
4 x 100 54.63 Angelique Luijpen
Alet Roesink
Rebekka Bersee
Ingrid Smit
Steenwijk 08-05-2016
Zweedse Estafette 2.35.60 Manon Mensink
Ingrid Smit
Alet Roesink
Angelique Luijpen
Beverwijk 06-09-2015
Ver 5.09 Ingrid Smit (V45) Lyon (FRA) 11-08-2015
Hoog 1.51 Angelique Luijpen Utrecht 15-06-2014
Kogel 4 kg 10.20 Ans Honkoop Arnhem 21-05-1989
Discus 36.39 Karin Nienhuis Utrecht 15-06-2014
Speer 600g 34.42 Marjo Bus (V45) Drachten 16-09-2012
Gewichtwerpen 9.83 Karin Nienhuis Gent (BEL) 16-03-2011
Vijfkamp 2674 Angelique Luijpen Tilburg 18-05-2014
80mh 14.70 hoog 1.45 kogel 8.21 800m 3.11.39 ver 4.55
Zevenkamp 4678 Ingrid Smit Porto Alegre (BRA) 17-10-2013
80mh 12.67 hoog 1.42 kogel 8.00 200m 27.42 800m 2.44.06 ver 4.97 speer 20.58
Vrouwen Masters V45
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 13.28 Ingrid Smit Utrecht 06-09-2015
200m 26.86 Ingrid Smit Lyon (FRA) 10-08-2015
400m 1.08.76 Ingrid Smit Vught 04-09-2016
800m 2.37.50 Lia Wijnberger Hengelo 05-06-2016
1500m 5.06.10 Lia Wijnberger Utrecht 30-05-2014
3000m 10.39.18 Lia Wijnberger Leiden 02-07-0014
5000m 18.24.35 Lia Wijnberger Wageningen 23-05-2014
10000m 39.17.08 Lia Wijnberger Lyon (FRA) 10-08-2015
15 km 58.53 Lia Wijnberger Velp (Posbankloop) 28-09-2014
Halve marathon 1.24.50 Lia Wijnberger Amsterdam 14-10-2014
Marathon 3.40.21 Majo Joostens (V50) Rotterdam 1997
80mH 76,2 cm 12.37 Ingrid Smit Lyon (FRA) 15-08-2015
100mH 84 cm 17.38 Ingrid Smit Gemert 31-05-2014
Ver 5.09 Ingrid Smit Lyon (FRA) 11-08-2015
Hoog 1.46 Ingrid Smit Lyon (FRA) 04-08-2015
Kogel 4 kg 9.06 Karin Nienhuis Kerkrade 17-05-2015
Discus 1 kg 36.39 Karin Nienhuis Utrecht 15-06-2014
Speer 600g 34.42 Marjo Bus Drachten 16-09-2012
Kogelslingeren 28.77 Karin Nienhuis Hengel;o 05-06-2016
Zevenkamp 4678 Ingrid Smit Porto Alegre (BRA) 17-10-2013
80mh 12.67 hoog 1.42 kogel 8.00 200m 27.42 800m 2.44.06 ver 4.97 speer 20.58
Vrouwen Masters V50
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
200m 28.94 Ingrid Smit Stadskanaal 07-07-2018
800m 3.01.07 Josan Tielen Hengelo 05-06-2016
1500m 5.48.08 Josan Tielen Oud-Beijerland 21-06-2015
3000m 12.57.41 Josan Tielen Arnhem 03-10-2015
80mH 76,2 cm 13.33 Ingrid Smit Stadskanaal 07-07-2018
300m H 76,2 50.68 Ingrid Smit Venetië (ITA) 07-09-2019
Ver 4.57 Ingrid Smit Stadskanaal 07-07-2018
Hoog 1.35 Ingrid Smit Stadskanaal 07-07-2018
Kogel 3 kg 9.69 Karin Nienhuis Dordrecht 22-09-2019
Discus 1 kg 33.04 Karin Nienhuis Gouda 19-05-2019
Speer 500g 22.75 Ingrid Smit Stadskanaal 07-07-2018
Kogelslingeren 3 kg 29.87 Karin Nienhuis Gouda 17-05-2019
15 km 1.11.48 Majo Joostens Nijmegen 1998
Halve marathon 1.43.34 Majo Joostens Enschede 1998
Marathon 3.40.21 Majo Joostens Rotterdam 1997
Zevenkamp 4825 Ingrid Smit Stadskanaal 07-07-2018
80mh 13.66 hoog 1.29 kogel 8.96 200m 28.94 800m 3.08.63 ver 4.57 speer 22.75
Vrouwen Masters V60
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
3000m 13.23.99 Maria Peters Rotterdam 12-09-2010
10 km 49.51 Maria Peters Bemmel 2014
15 km 1.11.48 Majo Joostens Nijmegen (7-heuvelenloop) 1998
Halve marathon 1.43.34 Majo Joostens Enschede 1998
Marathon 3.43.04 Majo Joostens Keulen (DUI) 1998