Baanrecords

De records worden met de grootste zorg bijgehouden. Mocht u toch onjuistheden tegen komen of een nieuw record willen melden, dan kan dat via records@ciko66.nl onder vermelding van: wie, wat, waar, wanneer en een link naar de geregistreerde uitslagen.
Jongens junioren D
OnderdeelPrestatieNaamVerenigingDatum
80m9.9Chunkie NgayBlauw Wit10-sep-88
600m1.42.86Job MulderVAV3-jul-21
1000m2.54.8Job la RiviereAV ’3423-mei-92
80mH11.37Floris VedderClimax3-jul-21
Ver5.18Bob AltenaCiko’664-sep-99
Hoog1.55Sander de Rijke

Olaf Gijtenbeek

Ciko’66

Wijchen

4-okt-98

3-jul-21

Kogel14.01Marc JaarsmaAV ’3422-apr-90
Discus33.91Bob AltenaCiko’6611-apr-99
Speer46.69Neo ThijssenHellas Utrecht15-sep-19
Meisjes junioren D
OnderdeelPrestatieNaamVerenigingDatum
60m8.0Laura VeldmanAV ’3423-mei-92
600m1.44.71Hanna van AaltenAtletico ’737-apr-12
1000m3.07.3Astrid JoziasseAV ’3423-mei-92
1000m snelwandelen6.53.1Mona MünsterAllemania Aachen10-mrt-13
60mH10.09Emily de GrootWijchen3-jul-21
Ver4.80Thelma JoziasseAV ’3423-mei-92
Hoog1.50Emily de GrootWijchen3-jul-21
Kogel12.08Femke van OoyenDaventria23-mei-92
Discus24.57Deborah MirskyAV’344-sep-99
Speer34.20Lieve AldewereldCiko’662-okt-21
Jongens junioren C
OnderdeelPrestatieNaamVerenigingDatum
100m11.5Stijn RamCiko’664-jun-05
150m19.07Simon SchinaglNijmegen3-jul-21
800m2.08.3Maarten v.d. HeuvelHanzesport10-mei-96
1000m2.48.5Edwin AlferinkCiko’661-okt-88
1500m4.10.75Ted SmitNova5-sep-87
100mH13.71Danny EdiagbonyaCiko’6621-jun-14
300mH43.4Robert Jan BuddenbohmerAV’347-jun-97
Ver6.27Jasper RibbersCiko’663-okt-92
Hoog1.85Robert Jan BuddenbohmerAV’347-jun-97
Pols3.10Sander de RijkeCiko’662-apr-00
Kogel13.61Marc JaarsmaAV’3424-mei-92
Discus54.32Pieter van der KrukAV’405-sep-87
Speer58.82Ryan JansenScorpio16-aug-20
Meisjes junioren C
OnderdeelPrestatieNaamVerenigingDatum
80m10.1Renate SaalminkCiko’6610-sep-88
150m20.36Lisa NavarroClimax3-jul-21
600m1.35.5Susan DamminghDe Liemers10-sep-88
1000m3.02.43Jasmijn LauCiko’6622-jun-13
1500m5.29.76Anna JansenNijmegen3-jul-21
80mH12.11Famke HeinstCiko’6621-jun-14
300mH49.1Manon WegerifAVN14-jul-90
ver5.41Famke HeinstCiko’6621-jun-14
Hoog1.65Susan DamminghDe Liemers23-mei-87
Kogel14.13Benthe KönigCiko’6622-jun-13
Discus33.56Lisette van VeelenCiko’661-jun-96
Speer43.93Suze ZeevatCiko ’6616-aug-20
Jongens junioren B
OnderdeelPrestatieNaamVerenigingDatum
100m11.1Bas Onkiehong

Ludrick Berrenstein

Atletico’73

PEC 1910

4-jun-90

20-jun-99

200m23.32Hendrik Jan KarenbeldCiko’6621-jul-89
400m50.0Chris MiskerDe Sperwers14-mei-00
800m1.55.9Hans Christiaan van NijkerkAVA’8122-jun-99
1500m3.59.9Roland v.d. BlinkCialfo10-mei-96
110mH14.4Ludrick BerrensteinPEC 191020-jun-99
Ver6.36Hendrik Jan Karenbeld

Harm Janssen

Ciko’66

Ciko’66

4-jun-90

30-jun-95

Hinkstapsprong12.42Adriaan SamanAV’3414-mei-00
Hoog2.05Bert AlbersCiko’6618-jun-89
Pols3.70Leo EnsingPEC 191014-mei-00
Kogel15.51Rudi VelthuisPEC 191030-aug-95
Discus48.36Pim van GeffenCiko’661-jun-97
Speer59.12Robert Jan BuddenbohmerAV’3420-jun-99
Meisjes junioren B
OnderdeelPrestatieNaamVerenigingDatum
100m12.0Michele van HallAVN18-jun-89
200m25.50Monique BogaardsCiko’6623-mei-88
400m58.3Marijke VreugdenhilAAC’6114-mei-00
800m2.14.8Lindy BurgmanPEC 191014-mei-00
1500m4.36.22Marjan KortmannAAV’3623-mei-88
3000m10.14.32Anna HightowerCIKO’6627-mei-18
100mH14.1Frenke BoltHanzesport10-mei-96
300mH49.1Manon WegerifAVN14-jul-90
Ver5.77Deborah den BoerADA13-sep-92
Hinkstapsprong11.06Frenke BoltHanzesport22-mei-96
Hoog1.65Susan Dammingh

Frenke Bolt

De Liemers

Hanzesport

23-mei-87

10-mei-96

Kogel14.59Benthe KönigCIKO’663-okt-15
Discus36.66Sanne van RossumDaventria1-jun-97
Speer49.00Suze ZeevatCIKO’6628-mei-21
Jongens junioren A
OnderdeelPrestatieNaamVerenigingDatum
100m10.9Ydo van Oostende

Yuri vd Burght

Atletics

AVN

18-jun-89
200m23.32Hendrik Jan KarenbeldCiko’6621-jul-89
400m49.46Michel PeterseParthenon13-jul-92
800m1.53.8Jeroen BeumerAV’3421-mei-97
1500m3.59.9Ronald v.d. BlinkCialfo10-mei-96
3000m8.28.22Simon VroemenTartletos17-aug-88
110mH15.2Bas GregoorCiko’665-okt-97
400mH57.00Martijn VisscherHollandia19-jun-94
3000m steeple9.21.89Ramses BekkingAV’3419-jun-94
Ver7.49Ydo van OostendeAtletics18-jun-89
Hinkstapsprong13.67Richard ZeevatCiko’6623-mei-88
Hoog2.05Bert AlbersCiko’6618-jun-89
Pols3.70Vincent Mandemaker

Leo Ensing

Ciko’66

PEC 1910

30-sep-90

14-mei-00

Kogel14.39Mike vd BiltHaag Atletiek19-jun-94
Discus49.42Mike vd BiltHaag Atletiek19-jun-94
Speer63.12Thomas KnoopTyphoon16-aug-20
Meisjes junioren A
OnderdeelPrestatieNaamVerenigingDatum
100m11.6Monique BogaardsCiko’669-sep-90
200m25.16Annemarie KramerKAV Holland19-jun-94
400m55.2Monique BogaardsCiko’669-sep-90
800m2.14.8Lindy BurgmanPEC 191014-mei-00
1500m4.32.92Marrit van BuurenVAV21-jul-89
3000m10.14.32Anna HightowerCIKO’6627-mei-18
100mH14.39Deborah den BoerADA13-sep-92
400mH65.40Emmely van HagenRotterdam Atl.19-jun-94
Ver5.77Deborah den BoerADA13-sep-92
Hinkstapsprong11.71Chawa RingenoldusSAV13-sep-92
Hoog1.70Saskia ZwikkerCiko’6619-jun-94
Kogel18.15Corrie de BruinRotterdam Atl.19-jun-94
Discus53.42Corrie de BruinRotterdam Atl.19-jun-94
Speer47.10Sietske VerkadeAAV’3616-aug-20
Heren senioren
OnderdeelPrestatieNaamVerenigingDatum
100m10.70Frenk PerriHaag Atletiek19-jun-94
200m21.28Clemens MoeRotterdam Atl.19-jun-94
400m48.31Miquel LopezRotterdam Atl.19-jun-94
800m1.50.42Leon HaanRotterdam Atl.19-jun-94
1500m3.44.49Marcel VersteegHaag Atletiek19-jun-94
1500m snelwandelen7.17.58Rob TersteegRWV30-mrt-14
3000m8.05.82Aart BakkerTartletos17-aug-88
3000m snelwandelen18.36.90Rob TimmermansRWV10-mrt-13
5000m14.48.89Cees KraayeveldAV’3419-jun-94
5000m snelwandelen27.09.71Wilfried van BremenRWV10-mrt-12
110mH14.75Marco BulsingHollandia19-jun-94
400mH52.80Remco van VeldhuizenAV’3419-jun-94
3000m steeple9.21.89Ramses BekkingAV’3419-jun-94
Ver7.54Frans Maas

Emiel Mellaard

Rotterdam Atl.19-jun-94
Hinkstapsprong15.11Arthur LynchAAC23-mei-88
Hoog2.15Peter SiersCIKO’6627-mei-18
Pols5.10Chris TammingaHaag Atletiek19-jun-94
Kogel15.37Mattijs MolsAttila27-mei-18
Discus50.43Gerard SluiterCIKO’6611-apr-99
Speer76.24Tom EgbersCIKO’6616-aug-20
Kogelslingeren57.68Frank vd DoolAV’3419-jun-94
Dames senioren
OnderdeelPrestatieNaamVerenigingDatum
100m11.72Monique BogaardsCiko’6619-jun-94
200m24.05Karin de LangeCiko’6619-jun-94
400m54.50Laetitia VriesdeRotterdam Atl.19-jun-94
800m2.07.4Anneke SchuttePEC 19109-sep-90
1000m snelwandelen5.20.10Liesbet de SmetDuffel10-mrt-13
1500m4.21.77Grete KoensCiko’6619-jun-94
1500m snelwandelen7.50.08Liesbet de SmetDuffel30-mrt-14
3000m9.51.3Marjan FreriksPEC 19109-sep-90
3000m snelwandelen16.27.6Liesbet de SmetDuffel10-mrt-12
5000m17.43.5Monique SeffingaAtletico’7329-jun-99
5000m snelwandelen35.04.8Ilonka van BemmelRWV10-mrt-12
100mH13.68Sharon JaklofskyAV Lycurgus19-jun-94
400mH61.86Suzanne HamekaCiko’6619-jun-94
Ver6.35Sharon JaklofskyLycurgus19-jun-94
Hinkstapsprong11.71Chawa RingenoldusSAV13-sep-92
Hoog1.80Anouk van DiessenAV’3419-jun-94
Polsstokhoog3.20Pien MeijsNSAV ’t Haasje27-mei-18
Kogel18.15Corrie de BruinRotterdam Atl.19-jun-94
Discus53.42Corrie de BruinRotterdam Atl.19-jun-94
Speer58.12Lisanne ScholAV Lycurgus13-sep-20