Clubrecords Outdoor

De records worden met de grootste zorg bijgehouden. Mocht u toch onjuistheden tegen komen of een nieuw record willen melden, dan kan dat via records@ciko66.nl onder vermelding van: wie, wat, waar, wanneer en een link naar de geregistreerde uitslagen.
     
Jongens pupillen C
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
40m6.7Merlijn BögelsZevenaar23-06-2012
600m2.06.03Mingus OwenArnhem30-09-2018
1000m3.56.8Maarten SoethoutArnhem08-10-1989
40m horden7.7Tristan Broos
Sietse Thijs
Arnhem
Deventer
30-jun-2018
15-jun-2019
4 x 40m29.1Tom Egbers
Mylan van Meeuwen
Pim Rooswinkel
Danny Ediagbonya
Ede15-09-2007
Ver3.64Merlijn BögelsDeventer02-06-2012
Hoog1.15Tom EgbersArnhem07-10-2007
Kogel 1kg6.60Danny CorbaArnhem03-05-2003
Bal41.32Tom EgbersEde15-09-2007
Duur1050Jhim KoersDeventer03-07-2021
Hurkhoog0.95Cyril DiemeArnhem18-04-2015
M-bal6.10Noud HuismanGenderingen18-09-2021
Vortex23.00Jhim KoersGenderingen18-09-2021
Slingeren14.50Mikael SmidtsArnhem30-06-2018
     
Meisjes pupillen C
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
40m6.9Roos van ZwamArnhem07-10-2007
600m2.12.9Jasmijn LauArnhem07-10-2007
1000m3.59.1Marjolijn WannetArnhem24-06-1989
4 x 40m30.3Britt de Graaf
Dillys Kramer
Karlijn Rooswinkel
Roos van Zwam
Ede15-09-2007
Ver3.45Marjolijn WannetUlft03-06-1989
Hoog1.05Annelie MuldersGenderingen18-09-2021
Kogel 1kg5.90Christine EveraarsArnhem2001
Bal21.44Dillys KramerHaaksbergen30-08-2008
Duur925Daphne BoddekeArnhem06-04-2019
Hurkhoog0.85Mela van de KaaArnhem30-06-2018
M-bal4.60Irene Overmars
Mela van de Kaa
Winterswijk
Genderingen
21-05-2016
08-09-2018
Vortex15.00Mela van de KaaWijchen09-06-2018
Slingeren11.50Roos BleikerArnhem08-04-2017
     
Jongens pupillen B
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
40m6.5Hugo Snelooper
Nando Kramer
Ulft
Gendringen
23-09-1995
09-09-2006
600m2.05.35Koen van ZwamArnhem04-10-2009
1000m3.29.24Koen van ZwamAmsterdam18-07-2010
40m horden7.5Mikael SmidtsArnhem06-04-2019
4 x 40m25.48Wessel Fokkema
Merlijn Bögels
Pjotr Lansink
Bayo Abisoye
Amstelveen29-09-2012
Ver4.15Merlijn BögelsZutphen14-09-2013
Hoog1.30Tom EgbersZutphen21-06-2008
Kogel 2 kg8.10Tom EgbersLisse05-07-2008
Bal39.19Tom EgbersApeldoorn07-06-2008
Duur1125Mingus OwenArnhem06-04-2019
Hurkhoog0.95Duco Poodt
Mikael Smidts
Arnhem18-04-2015
06-04-2019
M-bal7.50Jack BorgardijnGenderingen08-09-2018
Vortex29.50Mikael SmidtsAalten21-09-2019
Slingeren16.50Jack BorgardijnArnhem30-06-2018
     
Meisjes pupillen B
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
40m6.2Tjitske RijntjesNijmegen09-05-1998
1000m3.31.05Jasmijn LauAmsterdam06-07-2008
40m horden6.8Amrit Yash NarayananAalten13-06-2015
4 x 40m26.39Jasmijn Lau
Jet van der Mark
Karlijn Rooswinkel
Roos van Zwam
Apeldoorn13-09-2008
Ver3.85Jasmijn LauApeldoorn07-06-2008
Hoog1.15Pauline Dijkstra1979
Kogel 2 kg6.28Dillys KramerGendringen27-06-2009
Bal24.54Jasmijn LauApeldoorn13-09-2008
Duur975Jolien van der SaagArnhem11-06-2016
Hurkhoog0.85Jolien van der SaagArnhem11-06-2016
M-bal5.30Mare KeusGenderingen08-09-2018
Vortex15.50Amrit Yash NarayananAalten13-06-2015
Slingeren14.00Mela van de KaaDeventer15-06-2019
     
Jongens pupillen A
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60m8.13Daniljo VriendwijkArnhem13-09-2014
1000m3.14.8Remy van HulstPapendal13-10-1990
60m horden10.3Merlijn Bögels
Camiel van Groeningen
Duco Poodt
Arnhem18-04-2015
08-04-2017
08-04-2017
4 x 60m33.48Sam Steffens
Merlijn Bögels
Daniljo Vriendwijk
Pjotr Lansink
Arnhem13-09-2014
Ver4.76Antonny EdiagbonyaZevenaar23-06-2012
Hoog1.45Tunji AbisoyeGendringen10-09-2011
Kogel 2 kg10.41Antonny EdiagbonyaZutphen14-04-2012
Bal51.00Wouter SuidmanNijmegen22-09-2017
Duur1650Luuk den HartogDeventer03-07-2021
Vortex42.00Merlijn BögelsWijchen12-09-2015
Polsstokver4.35Karel van der PoelArnhem18-04-2015
Slingeren27.00Merlijn BögelsWijchen12-09-2015
     
Meisjes pupillen A
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60m8.6Tyara HoeveEde15-09-2007
1000m3.12.96Sophie EikendalSoest17-06-2018
60m horden10.3Isa Hartjes
Eva ten Broek
Arnhem
Genderingen
18-04-2015
18-09-2021
4 x 60m34.41Kyara Bijker
Famke Heinst
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen26-09-2009
Ver4.31Famke HeinstWageningen16-05-2009
hoog1.30Anne Egbers
Tijsje König
Apeldoorn
Zutphen
07-06-2008
15-09-2012
Kogel 2 kg9.78Benthe KönigNijmegen06-06-2009
Bal33.80Laura GeurtsenApeldoorn02-09-2006
Duur1525Noémi de VriesDeventer03-07-2021
Vortex31.50Lieve AldewereldDeventer15-06-2019
Polsstokver4.50Lieve AldewereldArnhem06-04-2019
Slingeren20.50Suze ZeevatWinterswijk21-05-2016
     
Jongens junioren D
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
80m10.17Daniljo VriendwijkAlphen a/d Rijn10-09-2016
600m1.40.11Daniljo VriendwijkGenderingen16-09-2016
1000m3.00.42David SahetapyBest10-09-2011
80mH 76,2 cm11.63Danny EdiagbonyaApeldoorn23-09-2012
1000m steeple3.16.4Jurgen de HaanNijmegen01-06-1985
4 x 80m41.24Bayo Abisoye
Daniljo Vriendwijk
Jean Frénel Jore
Sam Steffens
Wijchen21-05-2016
Ver5.62Bob AltenaHeerhugowaard05-06-1999
Hoog1.72Danny EdiagbonyaAmstelveen28-05-2012
Kogel 3 kg13.35Danny EdiagbonyaApeldoorn23-09-2012
Discus 1 kg40.25Bob AltenaAmsterdam12-09-1999
Speer 400g46.12Danny EdiagbonyaStadskanaal07-07-2012
Zevenkamp4943Danny EdiagbonyaApeldoorn23-09-2012
 80m 10.44   ver 5.29   speer 42.47   80mH11.63   hoog 1.70   kogel 13.35   1000m 3.02.73
     
Meisjes junioren D
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60m8.1Jasmijn LauNijmegen08-09-2012
600m1.39.17Jasmijn LauAmstelveen28-05-2012
1000m3.04.85Jasmijn LauAmsterdam02-09-2012
60mH 76,2 cm9.95Famke HeinstApeldoorn23-09-2012
4 x 60m32.26Famke Heinst
Jasmijn Lau
Benthe König
Roos van Zwam
Best10-09-2011
Ver4.97Famke HeinstNijmegen08-09-2012
Hoog1.55Jip Roemaat
Isa Hartjes
Krommenie
Zoetermeer
24-08-2013
23-09-2017
Kogel 2 kg14.31Benthe KönigGemert29-05-2011
Discus 0,75 kg27.39Lysanne TurkGendringen06-06-2007
Speer 400g39.35Suze ZeevatNijmegen22-09-2018
Zeskamp3579Isa HartjesZoetermeer23-09-2017
 60mH 10.24  hoog 1.55   speer 35.01  ver 4.77 kogel 11.38   600m 1.46.62
     
Jongens junioren C
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m11.21Daan LubberdinkAmsterdam30-08-2014
150m18.77Antonny EdiagboniaWijchen21-05-2016
300m36.59Tunji AbisoyeAmsterdam31-08-2015
400m51.79Jorian DamenUtrecht08-07-2007
800m1.59.23Jorian DamenUtrecht09-09-2007
1000m2.38.6Dave de GeestWerther (DUI)04-09-2004
1500m4.14.61Wouter KreeftHoorn22-06-1996
100mH 84 cm13.52Danny EdiagbonyaGemert01-06-2014
300mH 76,2 cm42.0Patrick MandemakerAmsterdam26-08-1990
1500m steeple5.11.8Jan Schlaman1984
4 x 100m46.80Aftaab Elahi
Manno Laan
Storm Potkamp
Gaard van Vugt
Amstelveen27-09-2008
4 x 400m3.59.09Aftaab Elahi
Manno Laan
Storm Potkamp
Gaard van Vugt
Arnhem05-10-2008
Ver6.47Sander de Rijkes-Hertogenbosch11-06-2000
Hoog1.94Antonny EdiagboniaGladbeck (DUI)09-09-2016
Polshoog3.80Sander de Rijkes-Hertogenbosch11-06-2000
Kogel 4 kg14.26Tom EgbersBreda12-10-2014
Discus 1 kg51.32Tom EgbersTilburg21-09-2014
Speer 600g55.62Tom EgbersWoerden28-09-2014
kogelslingeren32.60Manno LaanAmsterdam23-08-2008
Achtkamp6093Danny EdiagbonyaApeldoorn09-06-2014
 100m 11.92   ver 5.93   kogel 13.22   hoog 1.75   100mH 13.70   discus 44.45   speer 45.08    1000m 2.56.39
     
Meisjes junioren C
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
80m10.1Renate Saalmink
Lotte Hendriksen
Arnhem
Nijmegen
10-09-1988
08-09-2012
150m19.44Lotte HendriksenEmmeloord18-05-2012
600m1.36.46Famke HeinstStadskanaal06-07-2014
800m2.14.55Anna HightowerLeiden11-06-2016
1000m2.53.63Jasmijn LauAmersfoort13-09-2014
1500m4.33.73Anna HightowerWageningen22-07-2016
80mH 76,2 cm12.04Kyara BijkerGemert08-06-2013
300mH 76,2 cm46.10Famke HeinstAmsterdam30-08-2014
4 x 80m40.72Famke Heinst
Jet van der Mark
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Arnhem22-06-2013
4 x 800m9.42.19Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen28-09-2014
Zweedse Estafette2.24.29Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen28-09-2014
ver5.47Isa HartjesZoetermeer21-09-2019
Hoog1.70Anneke Magendans
Isa Hartjes

Zoetermeer
1974
21-09-2019
Kogel 3 kg15.23Benthe KönigUtrecht18-07-2013
Discus 1 kg34.04Lisette van VeelenUden20-09-1996
Speer 500g44.77Benthe KönigGemert09-06-2013
Zevenkamp4663Isa HartjesZoetermeer21-09-2019
 80mH 12.96   hoog 1.70   kogel 11.96   150m 19.69   ver 5.47   speer 43.00   600m 1.43.25
     
Jongens junioren B, U18
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m10.92Daan LubberdinkBreda02-07-2016
200m21.73Daan LubberdinkUtrecht15-07-2016
400m49.58Daan LubberdinkRotterdam11-09-2016
800m1.52.83Jorian DamenTampere (FIN)22-07-2009
1000m2.30.60Jorian DamenUtrecht10-07-2010
1500m4.07.83Edwin AlferinkUtrecht27-07-1990
3000m8.48.1Edwin AlferinkPapendal12-09-1990
110mH 91,4 cm14.54Gaard van VugtZwolle27-06-2010
300mH 84 cm40.9Hendrik Jan KarenbeldVught12-08-1989
400mH58.97Gaard van VugtAmstelveen09-05-2010
4 x 100m44.02Wouter Nieuwhof
Daan Lubberdink
Yannick van Til
Dylan Tilburg
Amstelveen27-09-2014
4 x 200m1.32.63Gaard van Vugt
Casper van Eijck
Manno Laan
Jeroen Brus
Amstelveen26-09-2010
Ver6.74Bas Lugthart1971
Hinkstapsprong13.73Arjan BerendsenZevenaar14-09-1986
Hoog2.05Bert AlbersArnhem18-06-1989
Polsstokhoog4.50Sander de RijkeApeldoorn31-05-2002
Kogel 5 kg14.95Piet Broos1966
Speer 700g70.51Tom EgbersBreda02-07-2016
Discus 1,5 kg49.04Tom EgbersBreda03-07-2016
Tienkamp6131Wouter NieuwhofTilburg23-05-2015
 100m 12.07  400m 55.07  1500m 4.53.92  110mh 15.96  ver 5.75 hoog 1.79  pols 3.70  kogel 12.66  discus 44.54  speer 42.23
     
Meisjes junioren B, U18
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m11.6Monique BogaardsDülmen (DUI)02-10-1988
200m24.48Monique BogaardsUden05-06-1988
400m57.96Eline SchwietertEmmeloord17-06-2018
800m2.11.13Anna HightowerEde26-05-2019
1000m2.53.63Jasmijn LauAmersfoort13-09-2014
1500m4.21.59Anna HightowerWageningen17-05-2019
3000m9.24.64Anna HightowerVught30-05-2019
5000m16.37.04Jasmijn LauWageningen22-07-2016
100mH 76,2 cm14.42Suzanne HamekaAlphen a d Rijn02-06-1990
300mH 76,2 cm44.32Suzanne HamekaLeiden30-06-1990
400nH 76,2 cm65.56Famke HeinstEpe26-04-2015
4 x 100m50.17Kyara Bijker
Jana Bersee
Famke Heinst
Roos van Zwam
Weert14-06-2015
4 x 800m9.42.19Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen28-09-2014
Zweedse Estafette2.24.29Famke Heinst
Jana Bersee
Jasmijn Lau
Roos van Zwam
Amstelveen28-09-2014
Ver5.64Carmen MancheBreda27-06-1992
Hinkstapsprong11.18Carmen MancheBreda28-06-1992
Hoog1.79Anneke MagendansDen Haag05-06-1977
Kogel 3 kg16.53Benthe KönigBreda28-06-2015
Discus 1 kg38.31Benthe König 28-06-2015
Speer 500g51.67Suze ZeevatTilburg16-07-2022
Zevenkamp5106Benthe KönigApeldoorn09-06-2014
 100mH 15.33   hoog 1.64   kogel 14.58   200m 26.82   ver 5.20   speer 39.18   800m 2.29.48
     
Jongens junioren A, U20
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m10.62Daniljo VriendwijkUtrecht08-07-2022
200m21.42Gregor van BetuwUtrecht08-07-2007
400m48.43Labran HamiduAmersfoort12-09-2021
800m1.50.95Jorian DamenLeiden12-06-2010
1000m2.29.9Abdelghani ZarhouniUlft23-06-1989
1500m3.57.8Abdelghani ZarhouniNijmegen12-07-1989
1 eml4.43.66Joris EggingHilversum17-09-1995
2000m5.21.54Abdelghani ZarhouniDuffel (BEL)20-06-1989
3000m8.24.2Abdelghani ZarhouniNijmegen30-08-1989
5000m14.49.1Abdelghani ZarhouniNijmegen08-09-1989
10000m30.57.3Richard BeumerHilversum01-07-1987
110mH 100 cm15.14Jeroen NieuwenhuisBergen op Zoom02-07-1989
200mH 76,2 cm26.94Marlon WilstermanHilversum19-09-1993
400mH 91,4 cm55.11Bas GregoorAmsterdam13-06-1997
3000m steeple10.35.77Joris EggingEmmen27-08-2000
4 x 100m42.46Julius Ediagbonya
Daan Lubberdink
Wouter Nieuwhof
Dylan Tilburg
Vught05-06-2016
4 x 400m3.22.4Henk Hageman
Orlando MacDonald
Klaas Zwikker
Roy Bottse
Uden06-09-1970
4 x 800m7.55.2Orlando MacDonald
Roy Bottse
Cees Frijlink
Henk Hageman
Enschede20-09-1970
Ver7.24Antonny EdiagbonyaDen Haag25-07-2019
Hinkstapsprong13.78Richard Zeevat1987
Hoog2.14Bert AlbersEindhoven30-07-1991
Polshoog4.50Sander de Rijke (JJB)Apeldoorn31-05-2002
Kogel 6 kg15.30Piet Broos1969
Discus 1,75 kg46.10Gerard SluiterArnhem04-10-1992
Speer 800g73.30Tom EgbersVught02-04-2018
Kogelslingeren 6,25 kg29.49Koen van LigtenRotterdam11-09-2016
Tienkamp6300Wouter NieuwhofGemert03-06-2017
 100m 11.62 ver 6.11 kogel 12.81 hoog 1.87 400m 54.51 110mH 16.01 discus 36.38 pols 4.10 speer 41.09 1500m 4.57.60
     
Meisjes junioren A, U20
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m11.62Monique BogaardsRotterdam24-05-1990
200m24.08Monique BogaardsPlovdiv (BUL)10-08-1990
400m54.9Monique BogaardsWeert03-09-1989
800m2.09.76Karla van den BogaardSantpoort25-06-1997
1000m2.53.63Jasmijn LauAmersfoort13-09-2014
1500m4.21.59Anna HightowerWageningen17-05-2019
1 em5.30.7Stefanie NijenhuisEindhoven29-04-1997
3000m9.24.64Anna HightowerVught30-05-2019
5000m16.16.64Jasmijn LauNijmegen08-06-2018
100mH 84 cm14.50Suzanne HamekaBreda28-06-1992
200mH 76,2 cm28.66Suzanne HamekaHilversum08-06-1992
400mH 76,2 cm61.36Lianne HoltermannAmersfoort12-09-2020
3000m steeple12.07.38Sadie ZwikkerUden01-07-2000
Ver5.64Carmen MancheBreda27-06-1992
Hinkstapsprong11.18Carmen MancheBreda28-06-1992
Hoog1.81Anneke MagendansOslo (NOO)06-06-1978
Polshoog2.40Jana BerseeDronten08-05-2016
Kogel 4 kg15.23Benthe KönigLisse13-05-2017
Discus 1 kg48.61Benthe KönigVught02-07-2017
Speer 600g48.57Suze ZeevatHengelo06-06-2022
Kogelslingeren 4 kg41.58Carolijn DamenAmsterdam06-07-2008
Zevenkamp4801Suzanne HamekaEmmen02-06-1991
 100mH 14.81   hoog 1.52   kogel 9.30   200m 26.41   ver 5.33   speer 35.90   800m 2.21.45
     
Mannen U23 (Nog in ontwikkeling)
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m10.62Daniljo VriendwijkUtrecht08-07-2022
200m21.42Gregor van BetuwUtrecht08-07-2007
400m47.6Toine van de GoolbergKerkrade06-08-1972
800m1.50.95Jorian DamenLeiden12-06-2010
1500m3.49.3Gerard Tebroke 1970
3000m8.11.6Gerard Tebroke 1970
5000m14.08.4Gerard TebrokeSittard27-08–1970
10000m30.57.3Richard BeumerHilversum01-07-1987
110mH 106,7 cm15.34Jeroen NieuwenhuisZwolle21-06-1992
400mH 91,4 cm55.11Bas GregoorAmsterdam13-06-1997
3000m steeple9.10.2Huub PollmannAmsterdam26-09–1971
Ver7.37Bram RuissenSpijkenisse08-05-2011
Hinkstapsprong13.78Richard Zeevat1987
Hoog2.15Bert Albers
Peter Siers
Uden
Arnhem
21-05-1995
27-05-2018
Polshoog4.50Sander de Rijke (JJB)Apeldoorn31-05-2002
Kogel 7,26 kg14.28Piet BroosArnhem02-08–1972
Discus 2 kg46.22Piet BroosArnhem02-08–1972
Speer 800g78.51Tom EgbersWoerden26-09-2021
Kogelslingeren 7,2629.92Koen van LigtenEmmen18-06-2017
Tienkamp6293Wouter NieuwhofUtrecht24-06-2018
 100m 11.68 ver 6.03  kogel 13.03 hoog 1.81 400m 54.06 110mH 17.29 discus 41.95 polshoog 4.15 speer 43.65 1500m 4.54.66
     
Vrouwen U23 (Nog in ontwikkeling)
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m11.62Monique BogaardsRotterdam24-05-1990
200m24.08Monique BogaardsPlovdiv (BUL)10-08-1990
400m54.9Monique BogaardsWeert03-09-1989
800m2.03.76Saskia BrouwerBrussel (BEL)28-08-1981
1500m4.13.99Jasmijn LauBreda26-06-2021
3000m9.08.46Jasmijn LauUtrecht10-07-2020
5000m15.54.14Jasmijn LauDortmund (DUI)15-08-2020
10000m baan32.20.75Jasmijn LauLeiden19-09-2020
10000m weg31.53Jasmijn LauValencia (ESP)03-10-2021
100mH 84 cm14.42Suzanne HamekaEmmeloord28-05-1994
400mH 76,2 cm61.15Lianne HoltermannApeldoorn25-06-2022
3000m steeple11.57.33Mirte KortmanHarderwijk04-07-2021
Ver5.74Imke VaalVught05-06-1955
Hinkstapsprong11.18Carmen MancheBreda28-06-1992
Hoog1.81Anneke MagendansOslo (NOO)06-06-1978
Polshoog2.60Marloes SchenninkUden13-09-2015
Kogel 4 kg18.87Corrie de BruinPapendal18-07-1998
Discus 1 kg63.88Corrie de BruinGroningen11-07-1998
Speer 600g48.57Suze ZeevatHengelo06-06-2022
Kogelslingeren 4 kg41.58Carolijn DamenAmsterdam06-07-2008
Zevenkamp4928Suzanne HamekaAlphen aan de Rijn02-06-1993
 100mH 14.90   hoog 1.59   kogel 9.79   200m 26.38   ver 5.21   speer 38.92   800m 2.21.34
     
Mannen senioren
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m10.52Henk BrouwerRoosendaal20-06-1979
200m20.95Henk BrouwerRoosendaal21-06-1979
400m46.46Toine van de GoolbergRome (ITA)22-09-1974
800m1.47.6Toine van de GoolbergPapendal16-07-1975
1000m2.20.3Haico ScharnKopenhagen (DEN)14-08-1974
1500m3.37.8Haico ScharnAarhus (DEN)24-06-1973
1 em3.57.2Haico ScharnZürich (ZWI)16-08-1974
2000m5.09.8Haico ScharnKopenhagen (DEN)13-08-1975
3000m7.47.2Gerard TebrokeKeulen (DUI)22-06-1977
5000m13.21.68Gerard TebrokeZürich (ZWI)16-08-1978
10000m27.36.64Gerard TebrokePraag (TCH)29-08-1978
10 em45.46Gerard TebrokeAmsterdam07-10-1978
20 km (herleid uit uurrecord)58.23.6Gerard TebrokeGroningen23-09-1978
1 uur20.550mGerard TebrokeGroningen23-09-1978
Halve marathon1.03.14Martin LauretDen Haag27-03-1999
Marathon2.18.14Gerard TebrokeNew York (USA)21-10-1979
110mH 106,7 cm15.0Jan Parlevliet
Ab Brouwer

Zwolle
1965
26-06-1982
200mH 76,2 cm25.6Jan Parlevliet05-06-1966
400mH 91,4 cm54.93Wim ZwikkerGroningen06-08-1978
3000m steeple8.19.16Simon VroemenHechtel (BEL)19-07-1997
5.000m Snelw.23.29.5Koos KeijzerRotterdam03-06-1974
10.000m Snelw.48.42.0Koos KeijzerSchoonhoven29-05-1974
20.000m Snelw.1.40.37Koos KeijzerBremen (DUI)09-06-1974
4 x 100m41.95Louk Donck
Bas Gregor
Robert Jansen
Werner Andrea
Vught24-09-2000
4 x 200m1.30.38Wouter Brus
Jeffrey Buckle
Ezra Hendriks
Ramirez Rivers
Amstelveen30-09-2007
4 x 400m3.21.1Henk Hageman
Orlando MacDonald
Wim Slangewal
Theo van de Boom
26-09-1971
4 x 800m7.35.8Gerard Tebroke
Hans Ruiter
Haico Scharn
Theo van de Boom
Uden05-09-1970
4 x 1500m15.35.4Gerard Tebroke
Hans Ruiter
Haico Scharn
Harry Arts
Uden06-09-1970
Ver7.37Bram RuissenSpijkenisse08-05-2011
Hinkstapsprong14.32Anne LourensDen Haag22-08-1948
Hoog2.15Bert Albers
Peter Siers
Uden
Arnhem
21-05-1995
27-05-2018
Polshoog4.50Sander de Rijke (JJB)Apeldoorn31-05-2002
Kogel 7,26 kg18.12Pieter van der KrukLisse01-05-1999
Discus 2 kg66.03Pieter van der KrukLeiden04-08-1999
Speer 800g80.51Johan van LieshoutLahti (FIN)06-06-1999
Kogelslingeren 7,2655.02Marinus SchreuderApeldoorn01-08-1981
Tienkamp6293Wouter NieuwhofUtrecht24-06-2018
 100m 11.68 ver 6.03  kogel 13.03 hoog 1.81 400m 54.06 110mH 17.29 discus 41.95 polshoog 4.15 speer 43.65 1500m 4.54.66
     
Vrouwen senioren
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m11.56Karin de LangeVught24-05-1992
200m23.41Karin de LangeBarcelona (ESP)03-08-1992
400m52.01Letitia VriesdePapendal12-07-1997
800m1.57.35Letitia VriesdeEdmonton (CAN)11-08-2001
1000m2.37.89Letitia VriesdeNice (FRA)02-07-2002
1500m4.09.21Grete KoensLeverkusen (DUI)20-08-2000
1 em4.40.44Grete KoensHilversum23-05-1994
3000m8.53.01Grete KoensHelsinki (FIN)29-06-1994
5000m15.20.91Grete KoensHelsinki (FIN)25-06-1996
10000m baan32.20.75Jasmijn LauLeiden19-09-2020
10000m weg31.53Jasmijn LauValencia (ESP)03-10-2021
15 km52.57Grete KoensAlphen aan de Rijn12-03-1994
10 em57.54Sandra ter HorstUithoorn (Kenwoodrun)25-01-2004
Halve marathon1.10.13Jasmijn LauBarcelona (ESP)17-10-2021
Marathon2.45.38Sandra ter HorstEindhoven09-10-2005
100mH 84 cm14.31Suzanne HamekaOordegem (BEL)28-06-1997
200mH 76,2 cm28.21Suzanne HamekaHilversum17-09-1995
400mH 76,2 cm59.89Suzanne HamekaHengelo01-06-1998
3000m steeple11.57.33Mirte KortmanHarderwijk04-07-2021
4 x 100m45.60Tjouke Ebbers
Anja Hopman
Karin de Lange
Monique Bogaarts
Eindhoven21-05-1995
4 x 200m1.44.630-08-1969
4 x 400m3.49.16Suzanne Hameka
Monique Bogaarts
Tjouke Ebbers
Letitia Vriesde
Vught22-06-1997
4 x 800m9.38.9Dineke Hogenhout
Ria van Houten
Dina Jansen vd Bliek
Christine Schellevis
1972
Ekiden2.44.51Stefanie Nijenhuis
Sandra ter Horst
Karla van den Boogaard
Mirjam Pietersma
Saskia Kooyman
Sanne Geers
Vught21-03-1999
Ver5.74Imke VaalVught05-06-1955
Hinkstapsprong12.00Marjorie HuysmansKrommenie04-07-1993
Hoog1.81Anneke MagendansOslo (NOO)06-06-1978
Polshoog2.60Marloes SchenninkUden13-09-2015
Kogel 4 kg18.87Corrie de BruinPapendal18-07-1998
Discus 1 kg63.88Corrie de BruinGroningen11-07-1998
Speer 600g (oud)55.68Marjo BusDublin (IER)11-06-1994
Speer 600g (nieuw)51.88Marjo BusApeldoorn26-06-1999
Kogelslingeren (4 kg)44.10Susan PetersZutphen10-06-2011
Gewichtwerpen 9,08 kg12.81Susan PetersZutphen10-06-2011
Zevenkamp4928Suzanne HamekaAlphen aan de Rijn02-06-1993
 100mH 14.90   hoog 1.59   kogel 9.79   200m 26.38   ver 5.21   speer 38.92   800m 2.21.34
     
Mannen Masters M35
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m10.91Henk BrouwerPapendal07-06-1989
200m21.6Henk BrouwerPapendal29-06-1990
400m48.3Henk BrouwerHelmond21-05-1989
800m1.58.9Henk BrouwerPapendal14-10-1989
1.000m2.40.65Gaby van CaulilDrunen22-06-2010
1.500m3.53.70Daan KersEindhoven19-07-2003
3.000m8.26.60Daan KersVught02-05-2003
10.000m32.47.99Chris HenetEpe25-04-2003
4 x 100m47.05Ramirez Rivers
Ezra Hendriks
Sten vd Graaf
Luc de Krosse
Amstelveen26-09-2015
Zweedse Estafette2.06.39Ramirez Rivers
Ezra Hendriks
Sten vd Graaf
Luc de Krosse
Hengelo05-06-2016
110mH 99,1 cm16.2Henk BrouwerHilversum25-06-1989
400mH 91,4 cm57.40Henk BrouwerZwolle23-09-1989
3000m steeple9.45.64Gaby van CaulilOosterhout13-06-2010
Ver5.89Henk BrouwerArnhem01-10-1988
Hoog1.70Roland HartjesEmmen13-05-2018
Polshoog3.20Rien ten BroekAmsterdam26-06-1994
Kogel 7,26 kg14.92Gerard SluiterKrommenie21-06-2009
Speer 800g41.62Gurmukh SahansGemert07-06-2015
Discus 2 kg50.34Gerard SluiterKrommenie22-06-2008
Kogelslingeren 7,2655.02Marinus SchreuderApeldoorn01-08-1981
Tienkamp5172Gurmukh SahansLyon (FRA)16-08-2015
 100m 12.65 110mh 17.87 1500m 4.59.20 400m 58.35 discus 30.18 hoog 1.62 ver 5.75 speer 40.64 polshoog 3.00 kogel 10.67
     
Mannen Masters M40
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m11.2Henk BrouwerArnhem01-10-1994
200m23.30Henk BrouwerRheine (DUI)24-09-1994
400m51.96Henk BrouwerHilversum07-05-1995
800m2.06.78Gaby van CaulilUtrecht18-06-2010
1.000m2.40.65Gaby van CaulilDrunen22-06-2010
1.500m4.13.39Gaby van CaulilUden03-07-2010
1 em4.46.83Rob van KootenAmersfoort06-06-2001
3.000m8.57.34Gaby van CaulilUtrecht09-07-2010
5.000m15.24.82Chris HenetUden01-07-2000
10.000m32.47.99Chris HenetEpe25-04-2003
15 km49.40Chris HenetNijmegen24-05-1999
10 em54.46Chris HenetNijkerk (Burchtloop)04-05-2002
20 km1.09.38Chris HenetAlphen aan de Rijn09-03-2003
Halve marathon1.11.07Chris HenetHierden/Harderwijk10-03-2001
30 km1.50.06Gaby van CaulilSchoorl10-02-2013
Marathon2.30.38Rob van KootenRotterdam28-04-1999
60 km4.57.49Ab JanssenTexel (60 van Texel)17-04-1995
100 km9.14.55Peter JanssenAmsterdam31-05-2014
110mH 106,7 cm17.7Henk BrouwerArnhem03-10-1993
3000m steeple9.45.64Gaby van CaulilOosterhout13-06-2010
Ver5.68Henk BrouwerArnhem02-10-1993
Hoog1.70Roland HartjesEmmen13-05-2018
Polshoog3.20Rien ten BroekAmsterdam26-06-1994
Kogel 7,26 kg14.71Mario EgbersDrachten20-05-2007
Discus 2 kg44.08Mario EgbersDrachten20-05-2007
Speer37.36Roland HartjesSteenwijk08-05-2016
Kogelslingeren 7,2654.68Marinus SchreuderSteenbergen28-06-1983
Tienkamp4514Henk BrouwerArnhem02-10-1994
 100m 11.2 ver 5.33 kogel 8.51 hoog 1.50 400m 52.7 110mH 17.8 discus 24.28 polshoog 2.20 speer 26.90 1500m 5.07.0
     
Mannen Masters M45
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m12.1Henk BrouwerArnhem1999
200m26.59Luc de KrosseHengelo05-06-2016
400m62.30Ruud JansenDen Helder14-05-2012
1500m4.21.38Arie OwenGouda18-05-2019
3000m9.30.03Chris HenetApeldoorn27-05-2005
5000m15.56.57Chris HenetVught11-06-2005
10.000m33.38.62Chris HenetDrunen02-04-2005
4 x 100m52.49Henk Brouwer
Henk Spelt
Peter van Eijk
Willy Bouwmeester
Amstelveen17-09-2005
4 x 200m1.54.25 Amstelveen30-09-2007
3000m steeple10.17.15Gaby van CaulilAmersfoort12-06-2016
Ver5.20Roland HartjesArnhem07-10-2017
Hoog1.70Roland HartjesEmmen13-05-2018
Kogel11.42Wim Thewissen 2000
Discus39.92Gerard SluiterNijmegen17-06-2022
Speer37.36Roland HartjesSteenwijk08-05-2016
     
Mannen Masters M50
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m12.85Henk BrouwerArnhem30-09-2006
400m1.00.32Evert DorregeestUtrecht14-06-2014
800m2.15.42Erik DelpeutWageningen24-09-2021
1000m3.00.60Evert DorregeestUtrecht20-06-2014
1.500m4.31.92Dick LesemanDrunen05-06-2011
1 em5.01.34Dick LesemanZwolle09-06-2011
3.000m9.41.70Chris HenetVught21-05-2009
5.000m16.29.55Chris HenetWageningen26-06-2009
10.000m34.43.89Chris HenetUtrecht14-06-2009
10 km35.31Dick LesemanHollandscheveld20-08-2011
15 km54.17Dick LesemanNijmegen(7-heuvelenloop)20-11-2011
10 em58.57Eef LijsterWinterswijk (Mijlenloop)05-03-2005
20 km1.15.33Thees Buchli1986
Halve marathon1.16.32Eef LijsterDen Haag (CPC)19-03-2005
25 km1.36.04Thees Buchli1986
Marathon2.55.23Eef LijsterEindhoven14-10-2007
3000m steeple10.42.28Chris HenetKrommenie21-06-2009
Hoog1.40Ruud JansenKerkrade22-06-2014
Ver4.24Frank ZanderinkHengelo05-06-2016
Kogel9.69Henk BrouwerEnschede20-06-2010
Discus29.00Henk BrouwerSteenwijk18-04-2010
     
Mannen Masters M55
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m14.54Frank ZanderinkEmmen13-05-2018
400mH 76,2 cm63.31Jan Parlevliet 1987
5.000m19.53.15Eef LijsterRoosendaal11-05-2014
Kogel9.69Henk BrouwerEnschede20-06-2010
Kogelslingeren 6 kg29.40Henk BrouwerHaarlem22-04-2012
     
Mannen Masters M60
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
10 km39.04Eef LijsterEindhoven11-10-2015
15 km1.01.13Eef LijsterPosbankloop Velp27-09-2015
Halve marathon1.26.14Eef LijsterWK Lyon (FRA)16-08-2015
25 km2.03.40Jan TakLisse14-10-1989
30 km2.25.34Rien de LangeVorden (Achtkastelenloop)02-04-2000
Marathon3.30.18Bert EendebakZwolle Zuiderzeemarathon30-11-2002
Kogel9.06Henk BrouwerKerkrade22-06-2016
Discus28.84Henk BrouwerKerkrade22-06-2016
Speer 600 gr36.53Klaas NienhuisLjubijana (SLO)31-07-2008
Kogelslingeren23.15Henk BrouwerHengelo05-06-2016
     
Mannen Masters M65
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
Gewichtwerpen 9,08 kg17.85Rinus SchreuderVeldhoven21-05-2011
     
Vrouwen Masters V35
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m12.71Wilma van GoolPapendal11-06-1984
200m27.0Wilma van GoolNijmegen16-06-1985
400m54.30Letitia VriesdeAthene (GRE)06-05-2000
800m1.57.35Letitia VriesdeEdmonton (CAN)12-08-2001
1000m2.35.89Letitia VriesdeNice (FRA)02-07-2002
1500m4.15.24Letitia VriesdePortland (USA)25-06-2000
1 em5.14.41Manon MensinkZwolle09-06-2011
3000m10.25.67Manon MensinkWageningen13-08-2010
5000m18.00.37Sandra de JongeWageningen21-05-2010
10000m33.27Grete KoensVoorthuizen24-07-2002
15 km57.05Grete KoensGrootebroek25-01-2004
10 em1.02.22Lia Wijnberger (V40)Winterswijk03-03-2012
20 km1.32.12Joke Toepoel (V50)Alphen a/d Rijn12-03-2000
Halve marathon1.21.52Lia Wijnberger (V40)Venlo25-03-2012
25 km1.56.49Annie Bloed (V40)1987
30 km2.18.28Annie Bloed (V40)1987
Marathon3.19.49Annie Bloed (V40)Wageningen28-05-1988
100mH 84 cm12.54Ingrid Smit (V45)Stadskanaal07-07-2013
400mH 76,2 cm1.12.66Alet RoesinkDen Haag19-06-2011
4 x 100 m54.63Angelique Luijpen
Alet Roesink
Rebekka Bersee
Ingrid Smit
Steenwijk08-05-2016
4 x 200 m1.58.93Karin de Lange
Alet Roesink
Ingrid Smit
Angelique Luijpen
Amstelveen29-09-2012
Zweedse Estafette2.34.94Manon Mensink
Alet Roesink
Angelique Luijpen
Ingrid Smit
Enschede07-09-2014
Ver5.06Ingrid Smit (V45)Lyon (FRA)11-08-2015
Hoog1.51Angelique Luijpen (V40)Utrecht15-06-2014
Kogel 4 kg10.20Ans Honkoop (V40)Arnhem21-05-1989
kogelslingeren34.35Karin NienhuisLjubijana (SLO)27-07-2008
Discus 1 kg37.50Karin NienhuisAmersfoort14-04-2006
Speer 600g51.88Marjo BusApeldoorn27-06-1999
     
Vrouwen Masters V40
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m13.28Ingrid Smit (V45)Utrecht06-09-2015
200m26.86Ingrid Smit (V45)Lyon (FRA)10-08-2015
400m65.41Manon MensinkSteenwijk08-05-2016
800m2.18.41Manon MensinkLyon (FRA)09-08-2015
1000m3.23.30Jannemien BosmanUtrecht30-07-2010
1500m4.43.30Manon MensinkLyon (FRA)14-08-2015
3000m10.29.31Lia WijnbergerUtrecht10-08-2012
5000m18.00.90Lia WijnbergerWageningen30-05-2012
10000m37.13.95Lia WijnbergerEmmeloord19-05-2012
15 km56.44Lia Wijnbergers Heerenberg (Montferlandrun)01-12-2013
10 em1.02.22Lia WijnbergerWinterswijk03-03-2012
20 km1.32.12Joke Toepoel (V50)Alphen a/d Rijn12-03-2000
Halve marathon1.21.52Lia WijnbergerVenlo25-03-2012
25 km1.56.49Annie bloed 1987
30 km2.18.28Annie Bloed 1987
Marathon3.07.12Sandra de JongeBerlijn (DUI)29-09-2013
80mH 76,2 cm12.37Ingrid Smit (V45)Lyon (FRA)15-08-2015
100mH 84 cm17.38Ingrid SmitGemert31-05-2014
400mH 76cm70.90RoesinkAmersfoort12-06-2016
4 x 10054.63Angelique Luijpen
Alet Roesink
Rebekka Bersee
Ingrid Smit
Steenwijk08-05-2016
Zweedse Estafette2.35.60Manon Mensink
Ingrid Smit
Alet Roesink
Angelique Luijpen
Beverwijk06-09-2015
Ver5.09Ingrid Smit (V45)Lyon (FRA)11-08-2015
Hoog1.51Angelique LuijpenUtrecht15-06-2014
Kogel 4 kg10.20Ans HonkoopArnhem21-05-1989
Discus36.39Karin NienhuisUtrecht15-06-2014
Speer 600g34.42Marjo Bus (V45)Drachten16-09-2012
Gewichtwerpen9.83Karin NienhuisGent (BEL)16-03-2011
Vijfkamp2674Angelique LuijpenTilburg18-05-2014
 80mh 14.70 hoog 1.45 kogel 8.21 800m 3.11.39 ver 4.55
Zevenkamp4678Ingrid SmitPorto Alegre (BRA)17-10-2013
 80mh 12.67 hoog 1.42 kogel 8.00 200m 27.42 800m 2.44.06 ver 4.97 speer 20.58
     
Vrouwen Masters V45
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100m13.28Ingrid SmitUtrecht06-09-2015
200m26.86Ingrid SmitLyon (FRA)10-08-2015
400m1.08.76Ingrid SmitVught04-09-2016
800m2.37.50Lia WijnbergerHengelo05-06-2016
1500m5.06.10Lia WijnbergerUtrecht30-05-2014
3000m10.39.18Lia WijnbergerLeiden02-07-0014
5000m18.24.35Lia WijnbergerWageningen23-05-2014
10000m39.17.08Lia WijnbergerLyon (FRA)10-08-2015
15 km58.53Lia WijnbergerVelp (Posbankloop)28-09-2014
Halve marathon1.24.50Lia WijnbergerAmsterdam14-10-2014
Marathon3.40.21Majo Joostens (V50)Rotterdam1997
80mH 76,2 cm12.37Ingrid SmitLyon (FRA)15-08-2015
100mH 84 cm17.38Ingrid SmitGemert31-05-2014
Ver5.09Ingrid SmitLyon (FRA)11-08-2015
Hoog1.46Ingrid SmitLyon (FRA)04-08-2015
Kogel 4 kg9.06Karin NienhuisKerkrade17-05-2015
Discus 1 kg36.39Karin NienhuisUtrecht15-06-2014
Speer 600g34.42Marjo BusDrachten16-09-2012
Kogelslingeren28.77Karin NienhuisHengel;o05-06-2016
Zevenkamp4678Ingrid SmitPorto Alegre (BRA)17-10-2013
 80mh 12.67 hoog 1.42 kogel 8.00 200m 27.42 800m 2.44.06 ver 4.97 speer 20.58
     
Vrouwen Masters V50
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
200m28.94Ingrid SmitStadskanaal07-07-2018
800m3.01.07Josan TielenHengelo05-06-2016
1500m5.48.08Josan TielenOud-Beijerland21-06-2015
3000m12.57.41Josan TielenArnhem03-10-2015
80mH 76,2 cm13.33Ingrid SmitStadskanaal07-07-2018
300m H 76,250.68Ingrid SmitVenetië (ITA)07-09-2019
Ver4.57Ingrid SmitStadskanaal07-07-2018
Hoog1.35Ingrid SmitStadskanaal07-07-2018
Kogel 3 kg9.69Karin NienhuisDordrecht22-09-2019
Discus 1 kg33.04Karin NienhuisGouda19-05-2019
Speer 500g22.75Ingrid SmitStadskanaal07-07-2018
Kogelslingeren 3 kg29.87Karin NienhuisGouda17-05-2019
15 km1.11.48Majo JoostensNijmegen1998
Halve marathon1.43.34Majo JoostensEnschede1998
Marathon3.40.21Majo JoostensRotterdam1997
Zevenkamp4825Ingrid SmitStadskanaal07-07-2018
 80mh 13.66 hoog 1.29 kogel 8.96 200m 28.94 800m 3.08.63 ver 4.57 speer 22.75
     
Vrouwen Masters V60
     
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
3000m13.23.99Maria PetersRotterdam12-09-2010
10 km49.51Maria PetersBemmel2014
15 km1.11.48Majo JoostensNijmegen (7-heuvelenloop)1998
Halve marathon1.43.34Majo JoostensEnschede1998
Marathon3.43.04Majo JoostensKeulen (DUI)1998