Clubrecords Indoor

De records worden met de grootste zorg bijgehouden. Mocht u toch onjuistheden tegen komen of een nieuw record willen melden, dan kan dat via  records@ciko66.nl onder vermelding van: wie, wat, waar, wanneer en een link naar de geregistreerde uitslagen.
Jongens pupillen C
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
40m7.26Pim RooswinkelWageningen20-01-2007
50m10.16Koen van LigtenDortmund (DUI)13-03-2005
600m2.17.95Sietse ThijsApeldoorn03-03-2019
1000m4.18.29Koen van LigtenDortmund (DUI)13-03-2005
Ver3.08Merlijn BögelsApeldoorn03-03-2012
Hoog1.15Tom EgbersEnschede28-10-2007
Kogel6.18Danny CorbaApeldoorn09-02-2003
Meisjes pupillen C
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
40m7.1Christine EveraarsArnhem17-12-2000
50m9.36Esther BouwmeisterDortmund (DUI)13-03-2005
600m2.30.54Dillys KramerGroningen26-01-2008
800m3.27.80Dillys KramerDortmund (DUI)09-03-2008
Ver2.94Dillys KramerDortmund (DUI)09-03-2008
Kogel6.38Michelle BouwmeisterApeldoorn09-02-2003
Hoog0.95Dillys KramerZoetermeer15-03-2008
Jongens pupillen B
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
40m6.5Pim RooswinkelApeldoorn10-02-2008
50m8.26Tom EgbersDortmund (DUI)09-03-2008
600m2.10.38Jack BorgardijnApeldoorn11-03-2018
1000m3.51.42Pim RooswinkelDortmund (DUI)09-03-2008
Ver4.02Tom EgbersDortmund (DUI)09-03-2008
Hoog1.30Tom EgbersEnschede26-10-2008
Kogel7.67Tom EgbersEnschede26-10-2008
Meisjes pupillen B
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
40m6.6Jasmijn LauApeldoorn10-02-2008
50m8.54Anne EgbersDortmund (DUI)19-02-2006
600m2.22.84Wiep vd MarkApeldoorn02-03-2014
Ver3.39Jasmijn lauArnhem16-12-2007
Hoog1.05Vera Kooiman
Anne Egbers
Apeldoorn
Wageningen
10-02-2002
21-01-2006
Kogel6.56Dillys KramerEnschede25-10-2009
Estafette 4 x 50m35.59Anne Egbers
Esther Bouwmeister
Merel Leenen
Esther König
Dortmund (DUI)19-02-2006
Jongens pupillen A
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
40m6.4Jorian Damen
Nando Kramer
Apeldoorn09-02-2003
10-02-2008
50m7.88Nando KramerDortmund (DUI)09-03-2008
60m8.43Danilo VriendwijkApeldoorn02-03-2014
600m1.51.72Danilo VriendwijkApeldoorn02-03-2014
1000m3.33.06Pim RooswinkelApeldoorn15-02-2009
Hoog1.30Bas Rooswinkel
Tom Egbers
Bayo Abisoye
Wageningen
Enschede
Apeldoorn
19-01-2008
08-03-2009
03-03-2013
Ver4.41Antonny EdiagbonyaApeldoorn03-03-2012
Kogel 2 kg10.06Tom EgbersArnhem13-12-2009
Estafette 4 x 50m35.40Ivar Stinissen
Robin Cremers
Tom Kraus
Jonne Keizer
Dortmund (DUI)19-02-2006
Meisjes pupillen A
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
40m6.5Anne EgbersApeldoorn10-02-2008
50m7.76Anne EgbersDortmund (DUI)09-03-2008
60m9.07Tyara HoeveArnhem17-12-2006
600m2.07.94Fleur MollenApeldoorn03-03-2012
1000m3.16.45Jasmijn LauApeldoorn07-02-2010
4 x 50m31.67Anouk van Amerongen
Laura Geurtsen
Michelle Bouwmeister
Rense Leseman
Dortmund (DUI)19-02-2006
Ver3.95Fleur MollenApeldoorn03-03-2012
hoog1.30Tjitske ReintjesArnhem19-12-1999
Kogel 2 kg9.61Anne EgbersEnschede26-10-2008
Jongens junioren D
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50m7.0Bob AltenaDortmund (DUI)17-01-1999
60m7.86Tunji AbisoyeApeldoorn19-01-2013
150m20.88Sam SteffensApeldoorn06-02-2016
300m45.27Sam SteffensApeldoorn06-02-2016
1000m3.11.00Jorian DamenDortmund (DUI)07-03-2004
50mH 76,2 cm7.54Nando KramerWageningen30-01-2010
60mH 76,2 cm9.55Bob AltenaDortmund (DUI)21-03-1999
Ver5.46Bob AltenaDortmund (DUI)07-03-1999
Hoog1..56Jeffrie BuckleDortmund (DUI)07-03-2004
Kogel 3 kg12.55Danny EdiagbonyaApeldoorn12-01-2012
Meisjes junioren D
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50m7.34Marcella VulperhorstEmmeloord14-02-2004
60m8.37Lotte HendriksenUtrecht21-02-2010
600m1.43.44Kyara BijkerApeldoorn22-01-2011
1000m3.11.62Jasmijn LauApeldoorn21-01-2012
60mH 76,2 cm10.09Doortje van der MarkEnschede31-10-2004
Ver4.91Famke HeinstApeldoorn21-01-2012
Hoog1.50Isa HartjesApeldoorn21-01-2017
Kogel 2 kg12.16Anne EgbersGroningen16-01-2010
Jongens junioren C
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50m6.5Patrick MandemakerZwolle20-01-1990
60m7.55Sander de RijkeDortmund (DUI)20-02-2000
800m2.04.11Jorian DamenDortmund (DUI)04-03-2007
1000m2.48.71Jorian DamenDortmund (DUI)04-02-2007
1500m4.16.8Wouter KreeftDortmund (DUI)11-02-1996
60mH 84 cm8.7Sander de RijkeDortmund (DUI)27-02-2000
Ver6.38Sander de RijkeDortmund (DUI)27-02-2000
Hoog1.85Antonny EdiagbonyaApeldoorn24-01-2016
Polshoog3.40Sander de Rijke
Antonny Ediagbonya
Zoetermeer
Apeldoorn
18-03-2000
14-02-2016
Kogel 4 kg12.88Sander de RijkeArnhem19-12-1999
Meisjes junioren C
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50m7.0
7.24
Peggy Lindeboom
Marloes van Kessel
Zwolle
Zwolle
20-01-1990
25-01-1997
60m7.81Renate SaalminkEelde07-01-1989
600m1.41.37Famke HeinstApeldoorn19-01-2014
800m2.16.68Jasmijn LauApeldoorn09-02-2014
1000m3.11.62Jasmijn LauApeldoorn21-01-2012
1500m4.45.72Anna HightowerApeldoorn18-02-2017
60mH 76,2 cm9.50Tjitske RijntjesZuidbroek25-01-2004
Ver5.16Benthe KönigApeldoorn20-01-2013
Hoog1.70Anneke MagendansArnhem12-01-1974
Kogel 3 kg14.85Benthe KönigApeldoorn20-01-2013
Jongens junioren B, U18
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60m7.11Daan LubberdinkApeldoorn20-02-2016
200m22.11Daan LubberdinkApeldoorn21-02-2016
400m51.59Tunji AbisoyeApeldoorn21-02-2016
800m1.56.94Jorian DamenApeldoorn21-02-2016
1000m2.39.2Edwin AlferinkDortmund (DUI)12-02-1989
1500m4.13.4Lex LugthartArnhem17-02-1974
3000m9.11.60Edwin AlferinkDen Haag11-02-1990
60mH 91,4 cm8.32David MarthaDortmund (DUI)07-01-2001
Ver6.62Harm JanssenDortmund (DUI)26-02-1995
Hinkstapsprong13.39Arjan BerendsenZuidlaren08-02-1986
Hoog1.97Julius EdiagbonyaApeldoorn09-02-2014
Polsstokhoog4.15Sander de RijkeZuidbroek19-01-2002
Kogel 5 kg14.95Piet Broos1966
Zevenkamp4635Sander de RijkeGent03-02-2002
60m=7.36   ver=6.29   kogel=12.71   pols=3.90   60mh=8.90   hoog=1.73  1000m=3.01.56
Meisjes junioren B, U18
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50m6.96Simone VerheijUtrecht06-02-2005
60m7.3Monique BogaardsDortmund (DUI)21-02-1988
200m25.3Monique BogaardsDortmund (DUI)24-01-1988
400m59.82Suzanne HamekaDen Haag11-02-1989
800m2.14.60Famke HeinstApeldoorn21-02-2016
1500m4.42.32Famke HeinstApeldoorn06-02-2016
3000m9.50.91Jasmijn LauApeldoorn28-02-2015
60mH 76,2 cm8.94Kyara BijkerApeldoorn01-03-2015
Ver5.45Isa HartjesDortmund (DUI)01-03-2020
Hinkstapsprong10.89Carmen MancheDen Haag06-03-1993
Hoog1.75Anneke MagendansArnhem31-01-1976
Kogel 3 kg15.83Benthe KönigDortmund (DUI)28-02-2015
Vijfkamp3659Benthe KönigApeldoorn16-02-2014
60mH=9.21   hoog=1.57   kogel=14.54  ver=5.30  800m=2.35.16
Jongens junioren A, U20
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50m6.20Casper van KoppenhagenZwolle14-01-1989
60m6.8Casper van KoppenhagenDortmund (DUI)29-01-1989
200m21.61Daan LubberdinkApeldoorn11-02-2018
400m48.98Labran HamiduApeldoorn19-02-2022
800m1.52.93Jorian DamenApeldoorn06-02-2011
1000m2.39.2Edwin AlferinkDortmund (DUI)06-02-2011
1500m4.06.1André FennemanArnhem01-02-1976
3000m9.01.72Sem van den EijndeApeldoorn28-02-2015
4 x 200m1.38.16Hans Velthuis
David Janssen
Wouter Nieuwhof
Cas ter Heide
Apeldoorn09-02-2014
60mH 100 cm8.21Danny EdiagbonyaApeldoorn28-01-2017
Ver7.33Antonny EdiagbonyaApeldoorn23-02-2020
Hinkstapsprong13.39Arjan BerendsenZuidlaren08-02-1986
Hoog2.13Bert AlbersDen Haag16-02-1991
Polshoog4.40Sander de RijkeZoetermeer21-12-2002
Kogel 6 kg12.84Wouter NieuwhofApeldoorn13-02-2016
Zevenkamp4318Wouter NieuwhofApeldoorn14-02-2016
60m=7.55   ver=6.03   kogel=12.84   hoog=1.78   60mH=9.42   pols=3.46   1000m=3.03.25
Meisjes junioren A, U20
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50m6.49Monique BogaardsEelde06-01-1990
60m7.53Monique BogaardsDen Haag04-02-1989
200m24.43Monique BogaardsDen Haag18-02-1990
400m56.94Lianne HoltermannApeldoorn16-02-2020
800m2.11.48Karla van den BogaardDen Haag09-02-1997
1000m3.07.5Suzanne HamekaDortmund (DUI)08-03-1992
1500m4.42.32Famke HeinstApeldoorn06-02-2016
3000m9.50.91Jasmijn LauApeldoorn28-02-2015
60mH 83,8 cm9.07Suzanne HamekaZwolle19-01-1991
4 x 200m1.48.14Marijn Donkers
Mandy van Dijk
Leontien Thewissen
Marloes van Kessel
Den Haag27-02-1999
Ver5.45Isa HartjesDortmund (DUI)01-03-2020
Hinkstapsprong11.26Carmen MancheDen Haag27-02-1994
Hoog1.79Anneke MagendansZwolle05-02-1978
Kogel 4 kg15.74Benthe KönigApeldoorn11-02-2017
Zevenkamp3398Suzanne HamekaZwolle19-01-1991
60mH=9.07   hoog=1.51   kogel=9.08  ver=5.29  800m=2.24.57
Mannen U23 (Nog in ontwikkeling)
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50m6.20Casper van KoppenhagenZwolle14-01-1989
60m6.92Gregor van BetuwDortmund (DUI)20-01-2008
200m21.61Daan LubberdinkApeldoorn11-02-2018
400m48.98Labran HamiduApeldoorn19-02-2022
800m1.52.93Jorian DamenApeldoorn06-02-2011
1000m2.39.2Edwin AlferinkDortmund (DUI)06-02-2011
1500m3.54.1Huub PollmannLeiden27-02-1972
3000m9.01.72Sem van den EijndeApeldoorn28-02-2015
50mH 106,7 cm7.51Jeroen NieuwenhuisZwolle18-01-1992
60mH 106,7 cm
Ver7.33Antonny EdiagbonyaApeldoorn23-02-2020
Hinkstapsprong13.39Arjan BerendsenZuidlaren08-02-1986
Hoog2.13Bert AlbersDen Haag16-02-1991
Polshoog4.40Sander de RijkeZoetermeer21-12-2002
Kogel 7,26 kg
Zevenkamp4966Wouter NieuwhofApeldoorn03-02-2019
60m=7.45 ver=6.41 kogel=12.42 hoog=1.88 60mH=9.03 pols=4.31 1000m=2.47.88
Vrouwen U23 (Nog in ontwikkeling)
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50m6.49Monique BogaardsEelde06-01-1990
60m7.53Monique BogaardsDen Haag04-02-1989
200m24.43Monique BogaardsDen Haag18-02-1990
400m56.94Lianne HoltermannApeldoorn16-02-2020
800m2.09.4Saskia BrouwerDortmund (DUI)10-01-1982
1000m3.07.5Suzanne HamekaDortmund (DUI)08-03-1992
1500m4.42.32Famke HeinstApeldoorn06-02-2016
3000m9.50.91Jasmijn LauApeldoorn28-02-2015
60mH 83,8 cm9.07Suzanne HamekaZwolle19-01-1991
Ver5.45Isa HartjesDortmund (DUI)01-03-2020
Hinkstapsprong11.26Carmen MancheDen Haag27-02-1994
Hoog1.79Anneke MagendansZwolle05-02-1978
Kogel 4 kg17.20Benthe KönigIbbenbüren (DUI)08-12-2018
Zevenkamp3562Suzanne HamekaZwolle23-01-1993
60mH=9.02   hoog=1.63   kogel=9.78  ver=5.22   800m=2.25.07
Mannen senioren
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50m6.13Mike van EyckZwolle21-01-1995
60m6.92Gregor van BetuwDortmund (DUI)20-01-2008
200m21.61Daan LubberdinkApeldoorn11-02-2018
400m48.4Raymond HeerenveenDortmund (DUI)28-02-1978
800m1.51.19Robert SpoekDortmund (DUI)16-01-2000
1000m2.35.00Robert SpoekGent11-01-2004
1500m3.42.3Haico ScharnLeiden24-02-1973
3000m7.54.8Bram WassenaarArnhem12-01-1971
50mH 106,7 cm7.51Jeroen NieuwenhuisZwolle18-01-1992
60mH 106,7 cm8.43Ab BrouwerZwolle31-01-1981
3.000m SnW13.55.0Koos KeijzerGroningen01-03-1975
4 x 200m1.31.10Christiaan de Jong
Werner Andrea
Pieter Moedt
Bas Gregoor
Den Haag08-02-1998
Ver7.33Antonny EdiagbonyaApeldoorn23-02-2020
Hinkstapsprong13.93Richard ZeevatZwolle24-01-1993
Hoog2.15Bert AlbersDortmund (DUI)22-01-1995
Polshoog4.40Sander de RijkeZoetermeer21-12-2002
Kogel 7,26 kg17.80Pieter van der KrukDen Haag20-02-1999
Zevenkamp4966Wouter NieuwhofApeldoorn03-02-2019
60m=7.45 ver=6.41 kogel=12.42 hoog=1.88 60mH=9.03 pols=4.31 1000m=2.47.88
Vrouwen senioren
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50m6.48Karin de LangeDen Haag17-03-1991
60m7.44Karin de LangeDen Haag15-02-1992
200m23.75Karin de LangeGenua (ITA)01-03-1992
400m53.93Monique BogaadsDen Haag15-02-1995
800m1.59.67Letitia VriesdeStockholm (SWE)19-02-1998
1000m2.38.30Letitia VriesdeStuttgart (DUI)25-02-1999
1500m4.23.8Saskia BrouwerZwolle21-01-1981
3000m9.42.74Isabelle HeusinkveldDen Haag03-02-1989
50mH 83,8 cm7.71Suzanne HamekaZwolle21-01-1995
60mH 83,8 cm8.90Suzanne HamekaDen Haag25-02-1996
4 x 200m1.40.07Anja Hopman
Suzanne Hameka
Karin de Lange
Monique Bogaards
Den Haag08-02-1995
Ver5.45Isa HartjesDortmund (DUI)01-03-2020
Hinkstapsprong11.63Esther AlbersDen Haag25-02-1996
Hoog1.79Anneke MagendansZwolle05-02-1978
Kogel 4 kg18.97Corrie de BruinValencia (ESP)28-02-1998
Vijfkamp3562Suzanne HamekaZwolle23-01-1993
60mH=9.02   hoog=1.63   kogel=9.78  ver=5.22   800m=2.25.07
Mannen Masters M35
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60m7.0Henk BrouwerDortmund (DUI)15-01-1989
200m22.79Ezra HendriksApeldoorn15-02-2015
400m49.93Henk BrouwerDortmund (DUI)20-01-1990
3.000m9.02.17Patrick WeijersApeldoorn04-03-2012
4 x 200m1.37.26Sten vd Graaf
Luc de Krosse
Ezra Hendriks
Ramirez Rivers
Apeldoorn30-01-2016
60mH 106,7 cm9.87Gurmukh SahansApeldoorn15-02-2015
Ver5.73Ramirez RiversApeldoorn15-02-2015
Hoog1.60Roland HartjesDordrecht18-03-2017
Kogel 7,26 kg14.73Gerard SluiterApeldoorn14-02-2010
Mannen Masters M40
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60m7.44Henk BrouwerZwolle22-01-1995
200m23.46Henk BrouwerDen Haag04-02-1996
400m51.86Henk BrouwerDen Haag05-02-1995
800m2.12.91Evert DorregeestApeldoorn14-02-2010
1500m4.32.02Coen de WitApeldoorn14-02-2010
3.000m9.02.17Patrick WeijersApeldoorn04-03-2012
Ver5.40Roland HartjesApeldoorn04-02-2018
Hoog1.60Roland HartjesDordrecht18-03-2017
Kogel 7,26 kg13.85Mario EgbersEnschede28-10-2007
Mannen Masters M45
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60m7.68Henk BrouwerDortmund (DUI)07-02-1999
3000m9.05.42Chris HenetZuidbroek21-01-2001
Ver5.40Roland HartjesApeldoorn04-02-2018
Hoog1.60Roland HartjesDordrecht18-03-2017
Vrouwen Masters V35
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60m8.62Ingrid SmitApeldoorn15-02-2015
200m27.74Ingrid SmitApeldoorn16-02-2014
400m67.01Alet RoesinkApeldoorn01-03-2009
800m2.01.83Letitia VriesdeGent (BEL)09-02-2003
1000m2.43.82Letitia VriesdeBirmingham14-03-2003
1500m4.46.39Manon MensinkApeldoorn29-01-2011
3000m11.01.27Manon MensinkApeldoorn15-02-2015
60mH 83,8 cm10.15Ingrid SmitApeldoorn10-02-2013
Ver5.09Ingrid SmitBudapest (HUN)25-03-2014
Hoog1.42Angelique LuijpenApeldoorn05-02-2017
Kogelstoten8.93Karin NienhuisApeldoorn01-03-2009
Vrouwen Masters V40
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60m8.62Ingrid SmitApeldoorn15-02-2015
200m27.74Ingrid SmitApeldoorn16-02-2014
800m2.42.98Jannemien BosmanApeldoorn27-02-2011
3000m11.53.60Jannemien BosmanApeldoorn27-02-2011
60mH 76,2 cm9.50Ingrid SmitBudapest (HUN)25-03-2014
Ver5.09Ingrid SmitBudapest (HUN)25-03-2014
Vijfkamp3570Ingrid SmitBudapest (HUN)25-03-2014
60mH=9.50   hoog=1.33   kogel=8.07  ver=5.09   800m=2.58.52
Vrouwen Masters V45
OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60m8.62Ingrid SmitApeldoorn15-02-2015
200m27.74Ingrid SmitApeldoorn16-02-2014
400m68.78Ingrid SmitApeldoorn05-02-2017
60mH 76,2 cm9.50Ingrid SmitBudapest (HUN)25-03-2014
Ver5.09Ingrid SmitBudapest (HUN)25-03-2014
Hoog1.42Angelique LuijpenApeldoorn05-02-2017
Vijfkamp3570Ingrid SmitBudapest (HUN)25-03-2014
60mH=9.50   hoog=1.33   kogel=8.07  ver=5.09   800m=2.58.52