Baanrecords

De records worden met de grootste zorg bijgehouden. Mocht u toch onjuistheden tegen komen of een nieuw record willen melden dan kan dat via records@ciko66.nl onder vermelding van: wie, wat, waar, wanneer en een link naar de geregistreerde uitslagen.
Jongens junioren D
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
80m 9.9 Chunkie Ngay Blauw Wit 10-sep-88
600m 1.45.45 Ruben Boekelder AVA ’70 7-apr-12
1000m 2.54.8 Job la Riviere AV ’34 23-mei-92
80mH 12.3 Job la Riviere AV ’34 23-mei-92
Ver 5.18 Bob Altena Ciko’66 4-sep-99
Hoog 1.55 Sander de Rijke Ciko’66 4-okt-98
Kogel 14.01 Marc Jaarsma AV ’34 22-apr-90
Discus 33.91 Bob Altena Ciko’66 11-apr-99
Speer 39.20 Sander de Rijke Ciko’66 4-apr-98
Meisjes junioren D
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.0 Laura Veldman AV ’34 23-mei-92
600m 1.44.71 Hanna van Aalten Atletico ’73 7-apr-12
1000m 3.07.3 Astrid Joziasse AV ’34 23-mei-92
1000m snelwandelen 6.53.1 Mona Münster Allemania Aachen 10-mrt-13
60mH 9.9 Astrid Joziasse AV ’34 23-mei-92
Ver 4.80 Thelma Joziasse AV ’34 23-mei-92
Hoog 1.47 Marloes van Dooren AV ’34 23-mei-92
Kogel 12.08 Femke van Ooyen Daventria 23-mei-92
Discus 24.57 Deborah Mirsky AV’34 4-sep-99
Speer 31.74 Susan van Amerongen Ciko’66 30-sep-07
Jongens junioren C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.5 Stijn Ram Ciko’66 4-jun-05
800m 2.08.3 Maarten v.d. Heuvel Hanzesport 10-mei-96
1000m 2.48.5 Edwin Alferink Ciko’66 1-okt-88
1500m 4.10.75 Ted Smit Nova 5-sep-87
100mH 13.71 Danny Ediagbonya Ciko’66 21-jun-14
300mH 43.4 Robert Jan Buddenbohmer AV’34 7-jun-97
Ver 6.27 Jasper Ribbers Ciko’66 3-okt-92
Hoog 1.85 Robert Jan Buddenbohmer AV’34 7-jun-97
Pols 3.10 Sander de Rijke Ciko’66 2-apr-00
Kogel 13.61 Marc Jaarsma AV’34 24-mei-92
Discus 54.32 Pieter van der Kruk AV’40 5-sep-87
Speer 53.10 Erik ter Voert De Liemers 5-sep-87
Meisjes junioren C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
80m 10.1 Renate Saalmink Ciko’66 10-sep-88
600m 1.35.5 Susan Dammingh De Liemers 10-sep-88
1000m 3.02.43 Jasmijn Lau Ciko’66 22-jun-13
80mH 12.11 Famke Heinst Ciko’66 21-jun-14
300mH 49.1 Manon Wegerif AVN 14-jul-90
ver 5.41 Famke Heinst Ciko’66 21-jun-14
Hoog 1.65 Susan Dammingh De Liemers 23-mei-87
Kogel 14.13 Benthe König Ciko’66 22-jun-13
Discus 33.56 Lisette van Veelen Ciko’66 1-jun-96
Speer 39.92 Benthe König Ciko ’66 22-jun-13
Jongens junioren B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.1 Bas Onkiehong
Ludrick Berrenstein
Atletico’73
PEC 1910
4-jun-90
20-jun-99
200m 23.32 Hendrik Jan Karenbeld Ciko’66 21-jul-89
400m 50.0 Chris Misker De Sperwers 14-mei-00
800m 1.55.9 Hans Christiaan van Nijkerk AVA’81 22-jun-99
1500m 3.59.9 Roland v.d. Blink Cialfo 10-mei-96
110mH 14.4 Ludrick Berrenstein PEC 1910 20-jun-99
Ver 6.36 Hendrik Jan Karenbeld Ciko’66 4-jun-90
Harm Janssen Ciko ’66 Ciko’66 30-jun-95
Hinkstapsprong 12.42 Adriaan Saman AV’34 14-mei-00
Hoog 2.05 Bert Albers Ciko’66 18-jun-89
Pols 3.70 Leo Ensing PEC 1910 14-mei-00
Kogel 15.51 Rudi Velthuis PEC 1910 30-aug-95
Discus 48.36 Pim van Geffen Ciko’66 1-jun-97
Speer 59.12 Robert Jan Buddenbohmer AV’34 20-jun-99
Meisjes junioren B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 12.0 Michele van Hall AVN 18-jun-89
200m 25.50 Monique Bogaards Ciko’66 23-mei-88
400m 58.3 Marijke Vreugdenhil AAC’61 14-mei-00
800m 2.14.8 Lindy Burgman PEC 1910 14-mei-00
1500m 4.36.22 Marjan Kortmann AAV’36 23-mei-88
3000m 10.16.0 Rosa Pieltjes De Gemzen 22-mei-96
100mH 14.1 Frenke Bolt Hanzesport 10-mei-96
300mH 49.1 Manon Wegerif AVN 14-jul-90
Ver 5.77 Deborah den Boer ADA 13-sep-92
Hinkstapsprong 11.06 Frenke Bolt Hanzesport 22-mei-96
Hoog 1.65 Susan Dammingh
Frenke Bolt
De Liemers
Hanzesport
23-mei-87
10-mei-96
Kogel 12.75 Martine Metsenmakers AV’55 20-jun-99
Discus 36.66 Sanne van Rossum Daventria 1-jun-97
Speer 43.54 Janet Frederiks AC Tion 18-jun-89
Jongens junioren A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 10.9 Ydo van Oostende
Yuri vd Burght
Atletics
AVN
18-jun-89
200m 23.32 Hendrik Jan Karenbeld Ciko’66 21-jul-89
400m 49.46 Michel Peterse Parthenon 13-jul-92
800m 1.53.8 Jeroen Beumer AV’34 21-mei-97
1500m 3.59.9 Ronald v.d. Blink Cialfo 10-mei-96
3000m 8.28.22 Simon Vroemen Tartletos 17-aug-88
110mH 15.2 Bas Gregoor Ciko’66 5-okt-97
400mH 57.00 Martijn Visscher Hollandia 19-jun-94
3000m steeple 9.21.89 Ramses AV’34 19-jun-94
Ver 7.49 Ydo van Oostende Atletics 18-jun-89
Hinkstapsprong 13.67 Richard Zeevat Ciko’66 23-mei-88
Hoog 2.05 Bert Albers Ciko’66 18-jun-89
Pols 3.70 Vincent Mandemaker
Leo Ensing
Ciko’66
PEC 1910
30-sep-90
14-mei-00
Kogel 14.39 Mike vd Bilt Haag Atletiek 19-jun-94
Discus 49.42 Mike vd Bilt Haag Atletiek 19-jun-94
Speer 49.04 Gerard Sluiter Ciko’66 4-okt-94
Meisjes junioren A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.6 Monique Bogaards Ciko’66 9-sep-90
200m 25.16 Annemarie Kramer KAV Holland 19-jun-94
400m 55.2 Monique Bogaards Ciko’66 9-sep-90
800m 2.14.8 Lindy Burgman PEC 1910 14-mei-00
1500m 4.32.92 Marrit van Buuren VAV 21-jul-89
3000m 10.16.0 Rosa Pieltjes De Gemzen 22-mei-96
100mH 14.39 Deborah den Boer ADA 13-sep-92
400mH 65.40 Emmely van Hagen Rotterdam Atl. 19-jun-94
Ver 5.77 Deborah den Boer ADA 13-sep-92
Hinkstapsprong 11.71 Chawa Ringenoldus SAV 13-sep-92
Hoog 1.70 Saskia Zwikker Ciko’66 19-jun-94
Kogel 18.15 Corrie de Bruin Rotterdam Atl. 19-jun-94
Discus 53.42 Corrie de Bruin Rotterdam Atl. 19-jun-94
Speer 44.56 Bertine Ockeloen Rotterdam Atl. 13-sep-92
Heren senioren
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 10.70 Frenk Perri Haag Atletiek 19-jun-94
200m 21.28 Clemens Moe Rotterdam Atl. 19-jun-94
400m 48.31 Miquel Lopez Rotterdam Atl. 19-jun-94
800m 1.50.42 Leon Haan Rotterdam Atl. 19-jun-94
1500m 3.44.49 Marcel Versteeg Haag Atletiek 19-jun-94
1500m snelwandelen 7.17.58 Rob Tersteeg RWV 30-mrt-14
3000m 8.05.82 Aart Bakker Tartletos 17-aug-88
3000m snelwandelen 18.36.90 Rob Timmermans RWV 10-mrt-13
5000m 14.48.89 Cees Kraayeveld AV’34 19-jun-94
5000m snelwandelen 27.09.71 Wilfried van Bremen RWV 10-mrt-12
110mH 14.75 Marco Bulsing Hollandia 19-jun-94
400mH 52.80 Remco van Veldhuizen AV’34 19-jun-94
3000m steeple 9.21.89 Ramses Bekking AV’34 19-jun-94
Ver 7.54 Frans Maas
Emiel Mellaard
Rotterdam Atl. 19-jun-94
Hinkstapsprong 15.11 Arthur Lynch AAC 23-mei-88
Hoog 2.11 Henk Jan Gebben Argo’77 21-jul-89
Pols 5.10 Chris Tamminga Haag Atletiek 19-jun-94
Kogel 15.27 Marcel Mahie Lycurgus 19-jun-94
Discus 50.43 Gerard Sluiter Ciko’66 11-apr-99
Speer 69.72 Keith Beard Rotterdam Atl. 19-jun-94
Kogelslingeren 57.68 Frank vd Dool AV’34 19-jun-94
Dames senioren
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
100m 11.72 Monique Bogaards Ciko’66 19-jun-94
200m 24.05 Karin de Lange Ciko’66 19-jun-94
400m 54.50 Laetitia Vriesde Rotterdam Atl. 19-jun-94
800m 2.07.4 Anneke Schutte PEC 1910 9-sep-90
1000m snelwandelen 5.20.10 Liesbet de Smet Duffel 10-mrt-13
1500m 4.21.77 Grete Koens Ciko’66 19-jun-94
1500m snelwandelen 7.50.08 Liesbet de Smet Duffel 30-mrt-14
3000m 9.51.3 Marjan Freriks PEC 1910 9-sep-90
3000m snelwandelen 16.27.6 Liesbet de Smet Duffel 10-mrt-12
5000m 17.43.5 Monique Seffinga Atletico’73 29-jun-99
5000m snelwandelen 35.04.8 Ilonka van Bemmel RWV 10-mrt-12
100mH 13.68 Sharon Jaklofsky Lycurgus 19-jun-94
400mH 61.86 Suzanne Hameka Ciko’66 19-jun-94
Ver 6.35 Sharon Jaklofsky Lycurgus 19-jun-94
Hinkstapsprong 11.71 Chawa Ringenoldus SAV 13-sep-92
Hoog 1.80 Anouk van Diessen AV’34 19-jun-94
Kogel 18.15 Corrie de Bruin Rotterdam Atl. 19-jun-94
Discus 53.42 Corrie de Bruin Rotterdam Atl. 19-jun-94
Speer 50.48 Marjo Bus Ciko’66 19-jun-94