Clubrecords Indoor

De records worden met de grootste zorg bijgehouden. Mocht u toch onjuistheden tegen komen of een nieuw record willen melden, dan kan dat via  records@ciko66.nl onder vermelding van: wie, wat, waar, wanneer en een link naar de geregistreerde uitslagen.
Jongens pupillen C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 7.26 Pim Rooswinkel Wageningen 20-01-2007
50m 10.16 Koen van Ligten Dortmund (DUI) 13-03-2005
600m 2.17.95 Sietse Thijs Apeldoorn 03-03-2019
1000m 4.18.29 Koen van Ligten Dortmund (DUI) 13-03-2005
Ver 3.08 Merlijn Bögels Apeldoorn 03-03-2012
Hoog 1.15 Tom Egbers Enschede 28-10-2007
Kogel 6.18 Danny Corba Apeldoorn 09-02-2003
Meisjes pupillen C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 7.1 Christine Everaars Arnhem 17-12-2000
50m 9.36 Esther Bouwmeister Dortmund (DUI) 13-03-2005
600m 2.30.54 Dillys Kramer Groningen 26-01-2008
800m 3.27.80 Dillys Kramer Dortmund (DUI) 09-03-2008
Ver 2.94 Dillys Kramer Dortmund (DUI) 09-03-2008
Kogel 6.38 Michelle Bouwmeister Apeldoorn 09-02-2003
Hoog 0.95 Dillys Kramer Zoetermeer 15-03-2008
Jongens pupillen B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.5 Pim Rooswinkel Apeldoorn 10-02-2008
50m 8.26 Tom Egbers Dortmund (DUI) 09-03-2008
600m 2.10.38 Jack Borgardijn Apeldoorn 11-03-2018
1000m 3.51.42 Pim Rooswinkel Dortmund (DUI) 09-03-2008
Ver 4.02 Tom Egbers Dortmund (DUI) 09-03-2008
Hoog 1.30 Tom Egbers Enschede 26-10-2008
Kogel 7.67 Tom Egbers Enschede 26-10-2008
Meisjes pupillen B
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.6 Jasmijn Lau Apeldoorn 10-02-2008
50m 8.54 Anne Egbers Dortmund (DUI) 19-02-2006
600m 2.22.84 Wiep vd Mark Apeldoorn 02-03-2014
Ver 3.39 Jasmijn lau Arnhem 16-12-2007
Hoog 1.05 Vera Kooiman
Anne Egbers
Apeldoorn
Wageningen
10-02-2002
21-01-2006
Kogel 6.56 Dillys Kramer Enschede 25-10-2009
Estafette 4 x 50m 35.59 Anne Egbers
Esther Bouwmeister
Merel Leenen
Esther König
Dortmund (DUI) 19-02-2006
Jongens pupillen A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.4 Jorian Damen
Nando Kramer
Apeldoorn 09-02-2003
10-02-2008
50m 7.88 Nando Kramer Dortmund (DUI) 09-03-2008
60m 8.43 Danilo Vriendwijk Apeldoorn 02-03-2014
600m 1.51.72 Danilo Vriendwijk Apeldoorn 02-03-2014
1000m 3.33.06 Pim Rooswinkel Apeldoorn 15-02-2009
Hoog 1.30 Bas Rooswinkel
Tom Egbers
Bayo Abisoye
Wageningen
Enschede
Apeldoorn
19-01-2008
08-03-2009
03-03-2013
Ver 4.41 Antonny Ediagbonya Apeldoorn 03-03-2012
Kogel 2 kg 10.06 Tom Egbers Arnhem 13-12-2009
Estafette 4 x 50m 35.40 Ivar Stinissen
Robin Cremers
Tom Kraus
Jonne Keizer
Dortmund (DUI) 19-02-2006
Meisjes pupillen A
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
40m 6.5 Anne Egbers Apeldoorn 10-02-2008
50m 7.76 Anne Egbers Dortmund (DUI) 09-03-2008
60m 9.07 Tyara Hoeve Arnhem 17-12-2006
600m 2.07.94 Fleur Mollen Apeldoorn 03-03-2012
1000m 3.16.45 Jasmijn Lau Apeldoorn 07-02-2010
4 x 50m 31.67 Anouk van Amerongen
Laura Geurtsen
Michelle Bouwmeister
Rense Leseman
Dortmund (DUI) 19-02-2006
Ver 3.95 Fleur Mollen Apeldoorn 03-03-2012
hoog 1.30 Tjitske Reintjes Arnhem 19-12-1999
Kogel 2 kg 9.61 Anne Egbers Enschede 26-10-2008
Jongens junioren D
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 7.0 Bob Altena Dortmund (DUI) 17-01-1999
60m 7.86 Tunji Abisoye Apeldoorn 19-01-2013
150m 20.88 Sam Steffens Apeldoorn 06-02-2016
300m 45.27 Sam Steffens Apeldoorn 06-02-2016
1000m 3.11.00 Jorian Damen Dortmund (DUI) 07-03-2004
50mH 76,2 cm 7.54 Nando Kramer Wageningen 30-01-2010
60mH 76,2 cm 9.55 Bob Altena Dortmund (DUI) 21-03-1999
Ver 5.46 Bob Altena Dortmund (DUI) 07-03-1999
Hoog 1..56 Jeffrie Buckle Dortmund (DUI) 07-03-2004
Kogel 3 kg 12.55 Danny Ediagbonya Apeldoorn 12-01-2012
Meisjes junioren D
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 7.34 Marcella Vulperhorst Emmeloord 14-02-2004
60m 8.37 Lotte Hendriksen Utrecht 21-02-2010
600m 1.43.44 Kyara Bijker Apeldoorn 22-01-2011
1000m 3.11.62 Jasmijn Lau Apeldoorn 21-01-2012
60mH 76,2 cm 10.09 Doortje van der Mark Enschede 31-10-2004
Ver 4.91 Famke Heinst Apeldoorn 21-01-2012
Hoog 1.50 Isa Hartjes Apeldoorn 21-01-2017
Kogel 2 kg 12.16 Anne Egbers Groningen 16-01-2010
Jongens junioren C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.5 Patrick Mandemaker Zwolle 20-01-1990
60m 7.55 Sander de Rijke Dortmund (DUI) 20-02-2000
800m 2.04.11 Jorian Damen Dortmund (DUI) 04-03-2007
1000m 2.48.71 Jorian Damen Dortmund (DUI) 04-02-2007
1500m 4.16.8 Wouter Kreeft Dortmund (DUI) 11-02-1996
60mH 84 cm 8.7 Sander de Rijke Dortmund (DUI) 27-02-2000
Ver 6.38 Sander de Rijke Dortmund (DUI) 27-02-2000
Hoog 1.85 Antonny Ediagbonya Apeldoorn 24-01-2016
Polshoog 3.40 Sander de Rijke
Antonny Ediagbonya
Zoetermeer
Apeldoorn
18-03-2000
14-02-2016
Kogel 4 kg 12.88 Sander de Rijke Arnhem 19-12-1999
Meisjes junioren C
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 7.0
7.24
Peggy Lindeboom
Marloes van Kessel
Zwolle
Zwolle
20-01-1990
25-01-1997
60m 7.81 Renate Saalmink Eelde 07-01-1989
600m 1.41.37 Famke Heinst Apeldoorn 19-01-2014
800m 2.16.68 Jasmijn Lau Apeldoorn 09-02-2014
1000m 3.11.62 Jasmijn Lau Apeldoorn 21-01-2012
1500m 4.45.72 Anna Hightower Apeldoorn 18-02-2017
60mH 76,2 cm 9.50 Tjitske Rijntjes Zuidbroek 25-01-2004
Ver 5.16 Benthe König Apeldoorn 20-01-2013
Hoog 1.70 Anneke Magendans Arnhem 12-01-1974
Kogel 3 kg 14.85 Benthe König Apeldoorn 20-01-2013
Jongens junioren B, U18
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 7.11 Daan Lubberdink Apeldoorn 20-02-2016
200m 22.11 Daan Lubberdink Apeldoorn 21-02-2016
400m 51.59 Tunji Abisoye Apeldoorn 21-02-2016
800m 1.56.94 Jorian Damen Apeldoorn 21-02-2016
1000m 2.39.2 Edwin Alferink Dortmund (DUI) 12-02-1989
1500m 4.13.4 Lex Lugthart Arnhem 17-02-1974
3000m 9.11.60 Edwin Alferink Den Haag 11-02-1990
60mH 91,4 cm 8.32 David Martha Dortmund (DUI) 07-01-2001
Ver 6.62 Harm Janssen Dortmund (DUI) 26-02-1995
Hinkstapsprong 13.39 Arjan Berendsen Zuidlaren 08-02-1986
Hoog 1.97 Julius Ediagbonya Apeldoorn 09-02-2014
Polsstokhoog 4.15 Sander de Rijke Zuidbroek 19-01-2002
Kogel 5 kg 14.95 Piet Broos 1966
Zevenkamp 4635 Sander de Rijke Gent 03-02-2002
60m=7.36   ver=6.29   kogel=12.71   pols=3.90   60mh=8.90   hoog=1.73  1000m=3.01.56
Meisjes junioren B, U18
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.96 Simone Verheij Utrecht 06-02-2005
60m 7.3 Monique Bogaards Dortmund (DUI) 21-02-1988
200m 25.3 Monique Bogaards Dortmund (DUI) 24-01-1988
400m 59.82 Suzanne Hameka Den Haag 11-02-1989
800m 2.14.60 Famke Heinst Apeldoorn 21-02-2016
1500m 4.42.32 Famke Heinst Apeldoorn 06-02-2016
3000m 9.50.91 Jasmijn Lau Apeldoorn 28-02-2015
60mH 76,2 cm 8.94 Kyara Bijker Apeldoorn 01-03-2015
Ver 5.45 Isa Hartjes Dortmund (DUI) 01-03-2020
Hinkstapsprong 10.89 Carmen Manche Den Haag 06-03-1993
Hoog 1.75 Anneke Magendans Arnhem 31-01-1976
Kogel 3 kg 15.83 Benthe König Dortmund (DUI) 28-02-2015
Vijfkamp 3659 Benthe König Apeldoorn 16-02-2014
60mH=9.21   hoog=1.57   kogel=14.54  ver=5.30  800m=2.35.16
Jongens junioren A, U20
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.20 Casper van Koppenhagen Zwolle 14-01-1989
60m 6.8 Casper van Koppenhagen Dortmund (DUI) 29-01-1989
200m 21.61 Daan Lubberdink Apeldoorn 11-02-2018
400m 49.06 Dylan Tilburg Apeldoorn 21-02-2016
800m 1.52.93 Jorian Damen Apeldoorn 06-02-2011
1000m 2.39.2 Edwin Alferink Dortmund (DUI) 06-02-2011
1500m 4.06.1 André Fenneman Arnhem 01-02-1976
3000m 9.01.72 Sem van den Eijnde Apeldoorn 28-02-2015
4 x 200m 1.38.16 Hans Velthuis
David Janssen
Wouter Nieuwhof
Cas ter Heide
Apeldoorn 09-02-2014
60mH 100 cm 8.21 Danny Ediagbonya Apeldoorn 28-01-2017
Ver 7.33 Antonny Ediagbonya Apeldoorn 23-02-2020
Hinkstapsprong 13.39 Arjan Berendsen Zuidlaren 08-02-1986
Hoog 2.13 Bert Albers Den Haag 16-02-1991
Polshoog 4.40 Sander de Rijke Zoetermeer 21-12-2002
Kogel 6 kg 12.84 Wouter Nieuwhof Apeldoorn 13-02-2016
Zevenkamp 4318 Wouter Nieuwhof Apeldoorn 14-02-2016
60m=7.55   ver=6.03   kogel=12.84   hoog=1.78   60mH=9.42   pols=3.46   1000m=3.03.25
Meisjes junioren A, U20
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.49 Monique Bogaards Eelde 06-01-1990
60m 7.53 Monique Bogaards Den Haag 04-02-1989
200m 24.43 Monique Bogaards Den Haag 18-02-1990
400m 56.94 Lianne Holtermann Apeldoorn 16-02-2020
800m 2.11.48 Karla van den Bogaard Den Haag 09-02-1997
1000m 3.07.5 Suzanne Hameka Dortmund (DUI) 08-03-1992
1500m 4.42.32 Famke Heinst Apeldoorn 06-02-2016
3000m 9.50.91 Jasmijn Lau Apeldoorn 28-02-2015
60mH 83,8 cm 9.07 Suzanne Hameka Zwolle 19-01-1991
4 x 200m 1.48.14 Marijn Donkers
Mandy van Dijk
Leontien Thewissen
Marloes van Kessel
Den Haag 27-02-1999
Ver 5.45 Isa Hartjes Dortmund (DUI) 01-03-2020
Hinkstapsprong 11.26 Carmen Manche Den Haag 27-02-1994
Hoog 1.79 Anneke Magendans Zwolle 05-02-1978
Kogel 4 kg 15.74 Benthe König Apeldoorn 11-02-2017
Zevenkamp 3398 Suzanne Hameka Zwolle 19-01-1991
60mH=9.07   hoog=1.51   kogel=9.08  ver=5.29  800m=2.24.57
Mannen U23 (Nog in ontwikkeling)
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.20 Casper van Koppenhagen Zwolle 14-01-1989
60m 6.92 Gregor van Betuw Dortmund (DUI) 20-01-2008
200m 21.61 Daan Lubberdink Apeldoorn 11-02-2018
400m 49.06 Dylan Tilburg Apeldoorn 21-02-2016
800m 1.52.93 Jorian Damen Apeldoorn 06-02-2011
1000m 2.39.2 Edwin Alferink Dortmund (DUI) 06-02-2011
1500m 3.54.1 Huub Pollmann Leiden 27-02-1972
3000m 9.01.72 Sem van den Eijnde Apeldoorn 28-02-2015
50mH 106,7 cm 7.51 Jeroen Nieuwenhuis Zwolle 18-01-1992
60mH 106,7 cm
Ver 7.33 Antonny Ediagbonya Apeldoorn 23-02-2020
Hinkstapsprong 13.39 Arjan Berendsen Zuidlaren 08-02-1986
Hoog 2.13 Bert Albers Den Haag 16-02-1991
Polshoog 4.40 Sander de Rijke Zoetermeer 21-12-2002
Kogel 7,26 kg
Zevenkamp 4966 Wouter Nieuwhof Apeldoorn 03-02-2019
60m=7.45 ver=6.41 kogel=12.42 hoog=1.88 60mH=9.03 pols=4.31 1000m=2.47.88
Vrouwen U23 (Nog in ontwikkeling)
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.49 Monique Bogaards Eelde 06-01-1990
60m 7.53 Monique Bogaards Den Haag 04-02-1989
200m 24.43 Monique Bogaards Den Haag 18-02-1990
400m 56.94 Lianne Holtermann Apeldoorn 16-02-2020
800m 2.11.48 Karla van den Bogaard Den Haag 09-02-1997
1000m 3.07.5 Suzanne Hameka Dortmund (DUI) 08-03-1992
1500m 4.42.32 Famke Heinst Apeldoorn 06-02-2016
3000m 9.50.91 Jasmijn Lau Apeldoorn 28-02-2015
60mH 83,8 cm 9.07 Suzanne Hameka Zwolle 19-01-1991
Ver 5.45 Isa Hartjes Dortmund (DUI) 01-03-2020
Hinkstapsprong 11.26 Carmen Manche Den Haag 27-02-1994
Hoog 1.79 Anneke Magendans Zwolle 05-02-1978
Kogel 4 kg 17.20 Benthe König Ibbenbüren (DUI) 08-12-2018
Zevenkamp 3562 Suzanne Hameka Zwolle 23-01-1993
60mH=9.02   hoog=1.63   kogel=9.78  ver=5.22   800m=2.25.07
Mannen senioren
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.13 Mike van Eyck Zwolle 21-01-1995
60m 6.92 Gregor van Betuw Dortmund (DUI) 20-01-2008
200m 21.61 Daan Lubberdink Apeldoorn 11-02-2018
400m 48.4 Raymond Heerenveen Dortmund (DUI) 28-02-1978
800m 1.51.19 Robert Spoek Dortmund (DUI) 16-01-2000
1000m 2.35.00 Robert Spoek Gent 11-01-2004
1500m 3.42.3 Haico Scharn Leiden 24-02-1973
3000m 7.54.8 Bram Wassenaar Arnhem 12-01-1971
50mH 106,7 cm 7.51 Jeroen Nieuwenhuis Zwolle 18-01-1992
60mH 106,7 cm 8.43 Ab Brouwer Zwolle 31-01-1981
3.000m SnW 13.55.0 Koos Keijzer Groningen 01-03-1975
4 x 200m 1.31.10 Christiaan de Jong
Werner Andrea
Pieter Moedt
Bas Gregoor
Den Haag 08-02-1998
Ver 7.33 Antonny Ediagbonya Apeldoorn 23-02-2020
Hinkstapsprong 13.93 Richard Zeevat Zwolle 24-01-1993
Hoog 2.15 Bert Albers Dortmund (DUI) 22-01-1995
Polshoog 4.40 Sander de Rijke Zoetermeer 21-12-2002
Kogel 7,26 kg 17.80 Pieter van der Kruk Den Haag 20-02-1999
Zevenkamp 4966 Wouter Nieuwhof Apeldoorn 03-02-2019
60m=7.45 ver=6.41 kogel=12.42 hoog=1.88 60mH=9.03 pols=4.31 1000m=2.47.88
Vrouwen senioren
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
50m 6.48 Karin de Lange Den Haag 17-03-1991
60m 7.44 Karin de Lange Den Haag 15-02-1992
200m 23.75 Karin de Lange Genua (ITA) 01-03-1992
400m 53.93 Monique Bogaads Den Haag 15-02-1995
800m 1.59.67 Letitia Vriesde Stockholm (SWE) 19-02-1998
1000m 2.38.30 Letitia Vriesde Stuttgart (DUI) 25-02-1999
1500m 4.23.8 Saskia Brouwer Zwolle 21-01-1981
3000m 9.42.74 Isabelle Heusinkveld Den Haag 03-02-1989
50mH 83,8 cm 7.71 Suzanne Hameka Zwolle 21-01-1995
60mH 83,8 cm 8.90 Suzanne Hameka Den Haag 25-02-1996
4 x 200m 1.40.07 Anja Hopman
Suzanne Hameka
Karin de Lange
Monique Bogaards
Den Haag 08-02-1995
Ver 5.45 Isa Hartjes Dortmund (DUI) 01-03-2020
Hinkstapsprong 11.63 Esther Albers Den Haag 25-02-1996
Hoog 1.79 Anneke Magendans Zwolle 05-02-1978
Kogel 4 kg 18.97 Corrie de Bruin Valencia (ESP) 28-02-1998
Vijfkamp 3562 Suzanne Hameka Zwolle 23-01-1993
60mH=9.02   hoog=1.63   kogel=9.78  ver=5.22   800m=2.25.07
Mannen Masters M35
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 7.0 Henk Brouwer Dortmund (DUI) 15-01-1989
200m 22.79 Ezra Hendriks Apeldoorn 15-02-2015
400m 49.93 Henk Brouwer Dortmund (DUI) 20-01-1990
3.000m 9.02.17 Patrick Weijers Apeldoorn 04-03-2012
4 x 200m 1.37.26 Sten vd Graaf
Luc de Krosse
Ezra Hendriks
Ramirez Rivers
Apeldoorn 30-01-2016
60mH 106,7 cm 9.87 Gurmukh Sahans Apeldoorn 15-02-2015
Ver 5.73 Ramirez Rivers Apeldoorn 15-02-2015
Hoog 1.60 Roland Hartjes Dordrecht 18-03-2017
Kogel 7,26 kg 14.73 Gerard Sluiter Apeldoorn 14-02-2010
Mannen Masters M40
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 7.44 Henk Brouwer Zwolle 22-01-1995
200m 23.46 Henk Brouwer Den Haag 04-02-1996
400m 51.86 Henk Brouwer Den Haag 05-02-1995
800m 2.12.91 Evert Dorregeest Apeldoorn 14-02-2010
1500m 4.32.02 Coen de Wit Apeldoorn 14-02-2010
3.000m 9.02.17 Patrick Weijers Apeldoorn 04-03-2012
Ver 5.40 Roland Hartjes Apeldoorn 04-02-2018
Hoog 1.60 Roland Hartjes Dordrecht 18-03-2017
Kogel 7,26 kg 13.85 Mario Egbers Enschede 28-10-2007
Mannen Masters M45
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 7.68 Henk Brouwer Dortmund (DUI) 07-02-1999
3000m 9.05.42 Chris Henet Zuidbroek 21-01-2001
Ver 5.40 Roland Hartjes Apeldoorn 04-02-2018
Hoog 1.60 Roland Hartjes Dordrecht 18-03-2017
Vrouwen Masters V35
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.62 Ingrid Smit Apeldoorn 15-02-2015
200m 27.74 Ingrid Smit Apeldoorn 16-02-2014
400m 67.01 Alet Roesink Apeldoorn 01-03-2009
800m 2.01.83 Letitia Vriesde Gent (BEL) 09-02-2003
1000m 2.43.82 Letitia Vriesde Birmingham 14-03-2003
1500m 4.46.39 Manon Mensink Apeldoorn 29-01-2011
3000m 11.01.27 Manon Mensink Apeldoorn 15-02-2015
60mH 83,8 cm 10.15 Ingrid Smit Apeldoorn 10-02-2013
Ver 5.09 Ingrid Smit Budapest (HUN) 25-03-2014
Hoog 1.42 Angelique Luijpen Apeldoorn 05-02-2017
Kogelstoten 8.93 Karin Nienhuis Apeldoorn 01-03-2009
Vrouwen Masters V40
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.62 Ingrid Smit Apeldoorn 15-02-2015
200m 27.74 Ingrid Smit Apeldoorn 16-02-2014
800m 2.42.98 Jannemien Bosman Apeldoorn 27-02-2011
3000m 11.53.60 Jannemien Bosman Apeldoorn 27-02-2011
60mH 76,2 cm 9.50 Ingrid Smit Budapest (HUN) 25-03-2014
Ver 5.09 Ingrid Smit Budapest (HUN) 25-03-2014
Vijfkamp 3570 Ingrid Smit Budapest (HUN) 25-03-2014
60mH=9.50   hoog=1.33   kogel=8.07  ver=5.09   800m=2.58.52
Vrouwen Masters V45
Onderdeel Prestatie Naam Plaats Datum
60m 8.62 Ingrid Smit Apeldoorn 15-02-2015
200m 27.74 Ingrid Smit Apeldoorn 16-02-2014
400m 68.78 Ingrid Smit Apeldoorn 05-02-2017
60mH 76,2 cm 9.50 Ingrid Smit Budapest (HUN) 25-03-2014
Ver 5.09 Ingrid Smit Budapest (HUN) 25-03-2014
Hoog 1.42 Angelique Luijpen Apeldoorn 05-02-2017
Vijfkamp 3570 Ingrid Smit Budapest (HUN) 25-03-2014
60mH=9.50   hoog=1.33   kogel=8.07  ver=5.09   800m=2.58.52