Pupillen (6 – 11 jaar)

Bij de jongere pupillen (6-8/9 jaar) wordt het fundament gelegd voor een sportief leven. De nadruk ligt hier op de ontwikkeling van motorische vermogens. “Veel en veelzijdig bewegen op een speelse manier” is het motto. Bij wedstrijden staat het plezier staat voorop. De focus ligt op het leren en plezier maken.

Bij de oudere pupillen en de jonge junioren (8/9-11/12) gaat het om de essenties van de verschillende atletiektechnieken te leren. Hierbij blijven de trainingen een veelzijdig karakter houden, waarbij de nadruk ligt op de verdere ontwikkeling van coördinatieve vermogens.

Informatie Pupillen Winterseizoen 2025/2026

GROEPSINDELING

Vanaf 1 november 2025 geldt een andere groepsindeling voor de trainingen (*):

 Trainer(s)
GeboortejaarCategorieDinsdag 17:45 – 18:45Donderdag 17:45 – 18:45
Vanaf 6 jaar

2018
Minipupil (U8)

C-pupil (U9)
Lysa Oxenham
Lot de Jong
Saskia de Jong
Lysa Oxenham
Lot de Jong
Noémi de Vries
Saskia de Jong
2017B-pupil (U10)Bianca Michon
Bram van Dongen
Mark van Uum
Bianca Michon
Bram van Dongen
Mark van Uum
20161ste jaars A-pupil (U12)Rogier Vos
Bram Hupkens
Daan van de Kamp
Rogier Vos
Bram Hupkens
Daan van de Kamp
20152de jaars A-pupil (U12)Tim Windt
Julian van Boxtel
Tim Windt
Stef Boerboom
Julian van Boxtel
2014Worden D-junior (U14)Zie hieronder.

Op 1 November 2025 schuiven de kinderen uit 2014 door naar de D-junioren (U14). De trainingen van de D-junioren (U14) zijn op andere dagen en tijden:

  • Maandag: van 19:15 tot 20:45.
  • Donderdag: van 19:00 tot 20:30.

De laatste training van de kinderen uit 2014 in hun oude groep is op donderdag 30 oktober. De eerste training van deze kinderen in hun nieuwe groep is maandag 3 of donderdag 6 november.

(*) Let op: officieel gaat de nieuwe leeftijdsindeling van de Atletiekunie pas in per 1 januari 2026. De kinderen trainen vanaf 1 november al wel in de volgende groep, maar vallen voor wedstrijden nog tot 1 januari onder hun “vorige” groep. Voorbeeld: Geboren in 2014?:

  → Trainingen: tot 1 november bij de A 2e jaars pupillen (U12). Daarna bij de D-junioren (U14).

   → Wedstrijddeelname: tot 1 januari 2026 als A 2e jaars pupil (U12); daarna als D-junior (U14).

TRAININGEN

  • Op de atletiekbaan van Ciko ´66, sportcomplex Valkenhuizen
  • Afmelden is niet nodig.
  • Trainingen gaan ook door bij slecht weer, bij onweer leggen we de training stil.
  • Draag warme kleding en zorg voor handschoenen/muts/regenkleding als nodig.
  • Graag na de training de kinderen ophalen op de accommodatie zodat kinderen niet zonder begeleiding over de parkeerplaats lopen.
  • Vriendjes/vriendinnetjes/broertjes/zusjes die een proeftraining willen volgen, moeten zich vooraf aanmelden bij Bram van Dongen: pupillencoordinator@ciko66.nl. Zonder afspraak kan je niet meetrainen. Het kan zijn dat er even geen ruimte is voor een proeftraining of nieuwe leden in een groep.
  • Tijdens de basisschoolvakanties is er geen training. De laatste donderdag voor de kerstvakantie is er ook geen training.
Herfstvakantie11 – 19 oktober
Kerstvakantie20 dec. – 4 jan.
Donderdag 18 dec. ook geen training.
Voorjaarsvakantie14 – 22 februari

WEDSTRIJDEN

We doen dit winterseizoen mee met de volgende wedstrijd:

DatumWedstrijdMeer informatieSluiting inschrijving
8 MaartNationale Pupillen Indoor 2025
(Omnisportcentrum Apeldoorn)
Atletiek.nu www.indoorapeldoorn.nlLet op!!: Al op 19 Nov. ’25

Inschrijven

Inschrijven kan door middel van een reply op een e-mail van Patrick van Meeuwen ongeveer 2 weken voor de sluiting van de inschrijving: pupillenwedstrijden@ciko66.nl.

  • Voor de wedstrijden hierboven hoef je geen inschrijfkosten te betalen.
  • Iedereen die zich inschrijft voor een wedstrijd moet wel een wedstrijdlicentie hebben. Aanvragen kan via: ledenadministratie@ciko66.nl. Kosten: € 10,20 per jaar. Niet nodig voor de clubkampioenschappen.
  • Zelf meedoen aan andere wedstrijden? Kijk op atletiek.nl of atletiek.nu. Je zorgt dan zelf voor de inschrijving en de betaling.

Tijdens de wedstrijd

  • Houd het tijdschema in de gaten: op www.Atletiek.nu of op de site van de organisatie. Zorg dat je drie kwartier voor het eerste onderdeel aanwezig bent
  • Clubtenue: niet verplicht, maar natuurlijk wel leuk: zwarte broek en oranje shirt. De shirt zijn te verkrijgen via: https://www.ciko66.nl/over-ciko66/clubkleding/.

CONTACT

Informatie over trainingen, wedstrijden e.d. gaat via e-mail of via app-groepen:

  • Zorg dat uw juiste e-mailadres bekend is bij: ledenadministratie@ciko66.nl
  • Er komen vanaf 1 november nieuwe app-groepen. De oude app-groepen zullen niet meer worden gebruikt. Meld je aan voor de juiste app-groepen via de trainers.

E-Mailadressen

Inschrijven wedstrijdenPatrick van Meeuwen
pupillenwedstrijden@ciko66.nl
Coördinator pupillentrainersBram van Dongen
pupillencoordinator@ciko66.nl
LedenadministratieHenk Brouwer
ledenadministratie@ciko66.nl