Contact

Ciko’66 Algemeen
Adres Beukenlaan 15, 6823 MA Arnhem (zie kaartje onderaan de pagina)
E-mail
Mobiel 06-81414239 (alleen op de dinsdag-, woensdag- en donderdagavond beschikbaar)
Website http://www.ciko66.nl

 

 Ciko’66 Organisatie
Rol/commissie Naam E-mail
Ledenadministratie Theo Janssen ledenadministratie@ciko66.nl
Vertrouwenspersoon Karin de Lange vertrouwenspersoon@ciko66.nl
Webredactie (inhoud website) Peter Garstenveld webredactie@ciko66.nl
Webbeheer (techniek website) Willem Peters webmaster@ciko66.nl
Cikoerier redactie Josan Tielen cikoerier@ciko66.nl
Wedstrijdsecretariaat Emiel Schreur wedstrijdsecretariaat@ciko66.nl
Kantinecommissie Vacant kantine@ciko66.nl
Vrijwilligers coördinator Erik Delpeut vrijwilligers.ciko66@gmail.com
Technisch coördinator Bram Peters technischcoordinator@ciko66.nl
Hoofdtrainer Henk Brouwer hoofdtrainer@ciko66.nl
Coördinator looptrainers Wilko Melenhorst looptrainercoordinator@ciko66.nl
Ik Loop Ivo Meex ikloop@ciko.nl